Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34 TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Vladimír
Kolerus Jaroslav
 
 
Čákora Ladislav
Bednář Radomír
 
 
     2301
2.Kheil Lukáš
Kolerus Martin
 
 
Mlčoch Jan
Trnka Josef
 
 
     3211
3.Kliment VladimírČákora Ladislav     1312
4.Kolerus MartinMlčoch Jan     1313
5.Kheil LukášTrnka Josef     0314
6.Kolerus JaroslavBednář Radomír     3024
7.Kolerus MartinČákora Ladislav     2325
8.Kheil LukášMlčoch Jan     0326
9.Kolerus JaroslavTrnka Josef     3036
10.Kliment VladimírBednář Radomír     3046
11.Kheil LukášČákora Ladislav     1347
12.Kolerus JaroslavMlčoch Jan     3157
13.Kliment VladimírTrnka Josef     2358
14.Kolerus MartinBednář Radomír     3068
15.Kolerus JaroslavČákora Ladislav     1369
16.Kliment VladimírMlčoch Jan     3179
17.Kolerus MartinTrnka Josef     03710
18.Kheil LukášBednář Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kliment Vladimír22Čákora Ladislav40
Kolerus Martin13Mlčoch Jan22
Kheil Lukáš03Trnka Josef31
Kolerus Jaroslav31Bednář Radomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
Pešík Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:41691:728TJ Slavoj Stod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
Súkeník Zdeněk
Škrleta Luboš
 
 
679  3010
2.Plic Bohumil
Šípek Josef
 
 
Čada Vladimír
Hulín Jiří
 
 
7-7-6-6 1311
3.Nechutný Petr st.Hulín Jiří-9-9-8  0312
4.Janda PavelČada Vladimír9-7-8-8 1313
5.Plic BohumilŠkrleta Luboš-105-4-6 1314
6.Šípek JosefSúkeník Zdeněk-673-953224
7.Janda PavelHulín Jiří6-107-9103234
8.Plic BohumilČada Vladimír-35812 3144
9.Šípek JosefŠkrleta Luboš-8-413953254
10.Nechutný Petr st.Súkeník Zdeněk-510-9-7 1355
11.Plic BohumilHulín Jiří6914  3065
12.Šípek JosefČada Vladimír-5-75-10 1366
13.Nechutný Petr st.Škrleta Luboš65-7-7-92367
14.Janda PavelSúkeník Zdeněk-866-283277
15.Šípek JosefHulín Jiří15-4-5-8 1378
16.Nechutný Petr st.Čada Vladimír-78-48-82379
17.Janda PavelŠkrleta Luboš9-77-7113289
18.Plic BohumilSúkeník Zdeněk-4-88-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechutný Petr st.04Hulín Jiří22
Janda Pavel31Čada Vladimír31
Plic Bohumil22Škrleta Luboš22
Šípek Josef22Súkeník Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31 SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peckert Daniel
Mandík Petr
 
 
Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
     3010
2.Dietl Luboš
Horek Daniel
 
 
März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
     3020
3.Dietl LubošStodola Jan     1321
4.Mandík PetrStanček Ivo     0322
5.Horek DanielMärz Miloslav     3132
6.Kunst PetrHomolka Zdeněk     3242
7.Mandík PetrStodola Jan     2343
8.Horek DanielStanček Ivo     3253
9.Kunst PetrMärz Miloslav     2354
10.Dietl LubošHomolka Zdeněk     3064
11.Horek DanielStodola Jan     2365
12.Peckert DanielStanček Ivo     2366
13.Dietl LubošMärz Miloslav     3176
14.Mandík PetrHomolka Zdeněk     3086
15.Peckert DanielStodola Jan     1387
16.Dietl LubošStanček Ivo     1388
17.Mandík PetrMärz Miloslav     3198
18.Horek DanielHomolka Zdeněk     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dietl Luboš22Stodola Jan40
Mandík Petr22Stanček Ivo31
Horek Daniel31März Miloslav13
Kunst Petr11Homolka Zdeněk04
Peckert Daniel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro AVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM SrříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálek Josef
Vaňous Martin
 
 
Láriš Petr
Křesák Vojtěch
 
 
     2301
2.Kalavský Marcel
Adam Ondřej
 
 
Mandák Pavel
Soukup Miloš
 
 
     3211
3.Vaňous MartinLáriš Petr     0312
4.Hošťálek JosefMandák Pavel     0313
5.Adam OndřejSoukup Miloš     1314
6.Kalavský MarcelKřesák Vojtěch     3124
7.Hošťálek JosefLáriš Petr     1325
8.Adam OndřejMandák Pavel     0326
9.Kalavský MarcelSoukup Miloš     0327
10.Vaňous MartinKřesák Vojtěch     1328
11.Adam OndřejLáriš Petr     0329
12.Kalavský MarcelMandák Pavel     3139
13.Vaňous MartinSoukup Miloš     03310
14.Hošťálek JosefKřesák Vojtěch         
15.Kalavský MarcelLáriš Petr         
16.Vaňous MartinMandák Pavel         
17.Hošťálek JosefSoukup Miloš         
18.Adam OndřejKřesák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňous Martin03Láriš Petr30
Hošťálek Josef02Mandák Pavel21
Adam Ondřej03Soukup Miloš30
Kalavský Marcel21Křesák Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29 SK Jiskra Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žižka Petr
Gaivas Vasile
 
 
Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
     0301
2.Pangrác Jan
Bacík Zdeněk
 
 
Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
     3111
3.Pangrác JanČada Zdeněk     3121
4.Bacík ZdeněkNálevka Jaroslav     0322
5.Žižka PetrŠiška Petr     3132
6.Gaivas VasileMatějka Martin     2333
7.Bacík ZdeněkČada Zdeněk     3143
8.Žižka PetrNálevka Jaroslav     3253
9.Gaivas VasileŠiška Petr     3163
10.Pangrác JanMatějka Martin     3173
11.Žižka PetrČada Zdeněk     3283
12.Gaivas VasileNálevka Jaroslav     0384
13.Pangrác JanŠiška Petr     2385
14.Bacík ZdeněkMatějka Martin     3195
15.Gaivas VasileČada Zdeněk     0396
16.Pangrác JanNálevka Jaroslav     30106
17.Bacík ZdeněkŠiška Petr     30  
18.Žižka PetrMatějka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pangrác Jan31Čada Zdeněk13
Bacík Zdeněk21Nálevka Jaroslav22
Žižka Petr30Šiška Petr12
Gaivas Vasile13Matějka Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32 TJ Sokol Klabava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Petr
Kuncl Denis
 
 
Toman Josef
Vild Jan
 
 
     0301
2.Tran Duc Martin Lam
Šebor Jan
 
 
Hájek Milan
Kubík Libor
 
 
WO    0302
3.Kuncl DenisToman Josef     1303
4.Hofman PetrHájek Milan     3113
5.Šebor JanKubík LiborWO    0314
6.Tran Duc Martin LamVild Jan     0315
7.Hofman PetrToman Josef     1316
8.Šebor JanHájek MilanWO    0317
9.Tran Duc Martin LamKubík Libor     3127
10.Kuncl DenisVild Jan     1328
11.Šebor JanToman JosefWO    0329
12.Tran Duc Martin LamHájek Milan     13210
13.Kuncl DenisKubík Libor     03  
14.Hofman PetrVild Jan         
15.Tran Duc Martin LamToman Josef         
16.Kuncl DenisHájek Milan         
17.Hofman PetrKubík Libor         
18.Šebor JanVild Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kuncl Denis02Toman Josef20
Hofman Petr11Hájek Milan11
Tran Duc Martin Lam12Kubík Libor01
   Vild Jan20
WO04WO40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS