Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
Barchanski Pavel
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň DRozhodčí:Vostrý Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:31665:644TJ Sokol Lhůta B - Trnová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžek Václav
Glazar František
 
 
Boháč Jaroslav
Anetta Jan
 
 
69-9-183210
2.Vachovec Milan
Barchanski Pavel
 
 
Závora Adam
Grus Matěj
 
 
689  3020
3.Barchanski PavelZávora Adam-4-99-3 1321
4.Vachovec MilanGrus Matěj98-6-7-42322
5.Růžek VáclavAnetta Jan9-934 3132
6.Glazar FrantišekBoháč Jaroslav-97-47-82333
7.Vachovec MilanZávora Adam-55-5-9 1334
8.Růžek VáclavGrus Matěj9-109-793244
9.Glazar FrantišekAnetta Jan6511  3054
10.Barchanski PavelBoháč Jaroslav-98211 3164
11.Růžek VáclavZávora Adam-587-973274
12.Glazar FrantišekGrus Matěj-75-8-13 1375
13.Barchanski PavelAnetta Jan-78-8-7 1376
14.Vachovec MilanBoháč Jaroslav126-79 3186
15.Glazar FrantišekZávora Adam9-109-9-92387
16.Barchanski PavelGrus Matěj485  3097
17.Vachovec MilanAnetta Jan8-169 31107
18.Růžek VáclavBoháč Jaroslav669  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barchanski Pavel22Závora Adam31
Vachovec Milan22Grus Matěj22
Růžek Václav30Anetta Jan13
Glazar František13Boháč Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. EVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vráblík Milan
Helus Jaroslav
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
     3110
2.Egermaier Jakub
Herejk Vojtěch
 
 
Dobrý Václav
Dvořák Jaroslav
 
 
     2311
3.Egermaier JakubDobrý Václav     2312
4.Vráblík MilanDvořák Jaroslav     1313
5.Herejk VojtěchPoch Petr     0314
6.Helus JaroslavKrajdl Roman     3224
7.Vráblík MilanDobrý Václav     2325
8.Herejk VojtěchDvořák Jaroslav     0326
9.Helus JaroslavPoch Petr     2327
10.Egermaier JakubKrajdl Roman     3037
11.Herejk VojtěchDobrý Václav     0338
12.Helus JaroslavDvořák Jaroslav     2339
13.Egermaier JakubPoch Petr     3049
14.Vráblík MilanKrajdl Roman     3059
15.Helus JaroslavDobrý Václav     3169
16.Egermaier JakubDvořák Jaroslav     3279
17.Vráblík MilanPoch Petr     3289
18.Herejk VojtěchKrajdl Roman     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Egermaier Jakub31Dobrý Václav31
Vráblík Milan22Dvořák Jaroslav31
Herejk Vojtěch13Poch Petr22
Helus Jaroslav22Krajdl Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. FVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MirošovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30 TJ Sokol Mirošov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Setvín Michal
Kasal Jaromír
 
 
Vyskočil Marek
Babický Josef
 
 
     1301
2.Mózer Dominik
Vyleta Michal ml.
 
 
Vyskočil Martin
Lopata Vladimír
 
 
     1302
3.Setvín MichalBabický Josef     0303
4.Vyleta Michal ml.Vyskočil Marek     1304
5.Kasal JaromírLopata Vladimír     0305
6.Mózer DominikVyskočil Martin     3015
7.Vyleta Michal ml.Babický Josef     1316
8.Kasal JaromírVyskočil Marek     1317
9.Mózer DominikLopata Vladimír     2318
10.Setvín MichalVyskočil Martin     1319
11.Kasal JaromírBabický Josef     23110
12.Mózer DominikVyskočil Marek         
13.Setvín MichalLopata Vladimír         
14.Vyleta Michal ml.Vyskočil Martin         
15.Mózer DominikBabický Josef         
16.Setvín MichalVyskočil Marek         
17.Vyleta Michal ml.Lopata Vladimír         
18.Kasal JaromírVyskočil Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Setvín Michal02Babický Josef30
Vyleta Michal ml.02Vyskočil Marek20
Kasal Jaromír03Lopata Vladimír20
Mózer Dominik11Vyskočil Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
Šauer Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 TJ Sokol Klabava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer David
Vokurka Jaroslav
 
 
Švarc Pavel
Švarc Václav
 
 
     3010
2.Kozelka Martin
Kočárek Pavel
 
 
Sedláček Miloš
Hýsek Tomáš
 
 
     0311
3.Šauer DavidŠvarc Václav     3221
4.Kočárek PavelŠvarc Pavel     3131
5.Kozelka MartinSedláček Miloš     3041
6.Vokurka JaroslavHýsek Tomáš     3051
7.Kočárek PavelŠvarc Václav     3061
8.Kozelka MartinŠvarc Pavel     1362
9.Vokurka JaroslavSedláček Miloš     3172
10.Šauer DavidHýsek Tomáš     3082
11.Kozelka MartinŠvarc Václav     0383
12.Vokurka JaroslavŠvarc Pavel     2384
13.Šauer DavidSedláček Miloš     3194
14.Kočárek PavelHýsek Tomáš     31104
15.Vokurka JaroslavŠvarc Václav         
16.Šauer DavidŠvarc Pavel         
17.Kočárek PavelSedláček Miloš         
18.Kozelka MartinHýsek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šauer David30Švarc Václav12
Kočárek Pavel30Švarc Pavel21
Kozelka Martin12Sedláček Miloš03
Vokurka Jaroslav21Hýsek Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice AVrchní
rozhodčí:
Hach Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec ARozhodčí:Hach Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NezvěsticeRozhodčí:Hach Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:43Rozhodčí:Hach Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13 TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Václav
Hodek Martin
 
 
Klíma Tomáš
Klíma Jan
 
 
     3210
2.Šilhánek Martin
Havlíček Václav
 
 
Cach Jaroslav
Farajzl Stanislav
 
 
     3120
3.Hach VáclavCach Jaroslav     3030
4.Česal LuděkKlíma Tomáš     3240
5.Hodek MartinKlíma Jan     3050
6.Havlíček VáclavFarajzl Stanislav     3160
7.Česal LuděkCach Jaroslav     0361
8.Hodek MartinKlíma Tomáš     3271
9.Šilhánek MartinKlíma Jan     3181
10.Hach VáclavFarajzl Stanislav     3091
11.Hodek MartinCach Jaroslav     31101
12.Šilhánek MartinKlíma Tomáš         
13.Hach VáclavKlíma Jan         
14.Česal LuděkFarajzl Stanislav         
15.Šilhánek MartinCach Jaroslav         
16.Hach VáclavKlíma Tomáš         
17.Česal LuděkKlíma Jan         
18.Hodek MartinFarajzl Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hach Václav20Cach Jaroslav12
Česal Luděk11Klíma Tomáš02
Hodek Martin30Klíma Jan02
Havlíček Václav10Farajzl Stanislav02
Šilhánek Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13 TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrčka Jaroslav
Bočan Miroslav
 
 
Straka Michal
Soukup Lukáš
 
 
     3010
2.Krivda František
Císler Václav
 
 
Enžl Vlastimil
Sýkora František
 
 
     3120
3.Císler VáclavEnžl Vlastimil     3130
4.Bočan MiroslavSýkora František     0331
5.Hrčka JaroslavSoukup Lukáš     3041
6.Krivda FrantišekStraka Michal     3251
7.Bočan MiroslavEnžl Vlastimil     0352
8.Hrčka JaroslavSýkora František     3062
9.Krivda FrantišekSoukup Lukáš     3072
10.Císler VáclavStraka Michal     3082
11.Hrčka JaroslavEnžl Vlastimil     3092
12.Krivda FrantišekSýkora František     1393
13.Císler VáclavSoukup Lukáš     30103
14.Bočan MiroslavStraka Michal         
15.Krivda FrantišekEnžl Vlastimil         
16.Císler VáclavSýkora František         
17.Bočan MiroslavSoukup Lukáš         
18.Hrčka JaroslavStraka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císler Václav30Enžl Vlastimil12
Bočan Miroslav02Sýkora František21
Hrčka Jaroslav30Soukup Lukáš03
Krivda František21Straka Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Tachov AVrchní
rozhodčí:
Císař Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TachovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:31383:428TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pitra František
Horáček Jan
 
 
Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
4-4-98-72301
2.Florian Roman
Záliš Pavel
 
 
Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 
-8-8-6  0302
3.Záliš PavelKovanda Jiří-3-5-8  0303
4.Florian RomanKotva Pavel-4-5-7  0304
5.Horáček JanJerling Jaroslav1035  3014
6.Pitra FrantišekKotva David135  3024
7.Florian RomanKovanda Jiří-5-8-8  0325
8.Horáček JanKotva Pavel-5-7-5  0326
9.Pitra FrantišekJerling Jaroslav461  3036
10.Záliš PavelKotva David-7-7-8  0337
11.Horáček JanKovanda Jiří-8-7-7  0338
12.Pitra FrantišekKotva Pavel-9686 3148
13.Záliš PavelJerling Jaroslav-8-8-6  0349
14.Florian RomanKotva David-68-89-523410
15.Pitra FrantišekKovanda Jiří         
16.Záliš PavelKotva Pavel         
17.Florian RomanJerling Jaroslav         
18.Horáček JanKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záliš Pavel03Kovanda Jiří30
Florian Roman03Kotva Pavel21
Horáček Jan12Jerling Jaroslav12
Pitra František30Kotva David21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy