Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36606:618TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
-8-910-10 1301
2.Dočekal Tomáš
Procházka Petr
 
 
Novotný Luboš
Kudýn Petr
 
 
-9-8-4  0302
3.Malinský TomášDočkal Radek59-98 3112
4.Procházka PetrLukeš Marek-11-9-5  0313
5.Dočekal TomášKudýn Petr-58-6863223
6.Netolický TomášNovotný Luboš1198  3033
7.Procházka PetrDočkal Radek-7-6-5  0334
8.Dočekal TomášLukeš Marek6911  3044
9.Netolický TomášKudýn Petr-8-6-8  0345
10.Malinský TomášNovotný Luboš8-666 3155
11.Dočekal TomášDočkal Radek983  3065
12.Netolický TomášLukeš Marek-64-8-12 1366
13.Malinský TomášKudýn Petr10-9-12583276
14.Procházka PetrNovotný Luboš-8-9-8  0377
15.Netolický TomášDočkal Radek9810  3087
16.Malinský TomášLukeš Marek-9-1222-82388
17.Procházka PetrKudýn Petr-8-7-9  0389
18.Dočekal TomášNovotný Luboš-6-8-13  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malinský Tomáš31Dočkal Radek13
Procházka Petr04Lukeš Marek31
Dočekal Tomáš31Kudýn Petr22
Netolický Tomáš22Novotný Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33593:567nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
Mikulecký Jan
Beneš Václav
 
 
37-8-873210
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
-68-6-9 1311
3.Kantorek JiříBělohlávek Dominik-7-9-7  0312
4.Procházka JiříStránský Matěj-6987 3122
5.Svojanovský RadimBeneš Václav7-768 3132
6.Čopián ŠtefanMikulecký Jan382  3042
7.Procházka JiříBělohlávek Dominik-6-1-10  0343
8.Svojanovský RadimStránský Matěj46-11-7-52344
9.Čopián ŠtefanBeneš Václav748  3054
10.Kantorek JiříMikulecký Jan-9-8-9  0355
11.Svojanovský RadimBělohlávek Dominik-4-10-6  0356
12.Čopián ŠtefanStránský Matěj10-988 3166
13.Kantorek JiříBeneš Václav144  3076
14.Procházka JiříMikulecký Jan-813-4-9 1377
15.Čopián ŠtefanBělohlávek Dominik-7-95-9 1378
16.Kantorek JiříStránský Matěj6-785 3188
17.Procházka JiříBeneš Václav565  3098
18.Svojanovský RadimMikulecký Jan-3-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantorek Jiří22Bělohlávek Dominik40
Procházka Jiří22Stránský Matěj13
Svojanovský Radim13Beneš Václav04
Čopián Štefan31Mikulecký Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Vraštil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:31331:439TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Hladík Miroslav
 
 
Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
-5-9-6  0301
2.Koubek René
Theodor Daniel
 
 
Stehlík Milan
Rulík Jiří
 
 
-8-7-7  0302
3.Theodor DanielŠindelář Pavel-3-9-4  0303
4.Hladík MiroslavRulík Jiří-3-6-8  0304
5.Vraštil LukášBureš Jaroslav-610-710-62305
6.Koubek RenéStehlík Milan62-97 3115
7.Hladík MiroslavŠindelář Pavel-7-3-6  0316
8.Vraštil LukášRulík Jiří-4-10-4  0317
9.Koubek RenéBureš Jaroslav6108  3027
10.Theodor DanielStehlík Milan-4-5-6  0328
11.Vraštil Lukᚊindelář Pavel-588-6-82329
12.Koubek RenéRulík Jiří949  3039
13.Theodor DanielBureš Jaroslav-5-4-5  03310
14.Hladík MiroslavStehlík Milan         
15.Koubek RenéŠindelář Pavel         
16.Theodor DanielRulík Jiří         
17.Hladík MiroslavBureš Jaroslav         
18.Vraštil LukášStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Theodor Daniel03Šindelář Pavel30
Hladík Miroslav02Rulík Jiří21
Vraštil Lukáš03Bureš Jaroslav21
Koubek René30Stehlík Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
Netolický Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28622:582TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Dalecký Petr
Rybenský Dušan
 
 
-89-710113210
2.Bezdíček Lukáš
Netolický Lukáš
 
 
Řezníček David
Polanský Jiří
 
 
-9-8-7  0311
3.Štantejský OndřejDalecký Petr-68-10-7 1312
4.Netolický LukášŘezníček David-8-798-92313
5.Bezdíček LukášPolanský Jiří-14559 3123
6.Kaplan ZdeněkRybenský Dušan-5-96-6 1324
7.Netolický LukášDalecký Petr8-266 3134
8.Bezdíček LukášŘezníček David-10997 3144
9.Kaplan ZdeněkPolanský Jiří5-676 3154
10.Štantejský OndřejRybenský Dušan-7-9-5  0355
11.Bezdíček LukášDalecký Petr4109  3065
12.Kaplan ZdeněkŘezníček David-88410 3175
13.Štantejský OndřejPolanský Jiří-115-9483285
14.Netolický LukášRybenský Dušan49-10WO 3195
15.Kaplan ZdeněkDalecký Petr8-98-2-92396
16.Štantejský OndřejŘezníček David81012  30106
17.Netolický LukášPolanský Jiří         
18.Bezdíček LukášRybenský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štantejský Ondřej22Dalecký Petr22
Netolický Lukáš21Řezníček David13
Bezdíček Lukáš30Polanský Jiří03
Kaplan Zdeněk22Rybenský Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29604:562SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Miroslav
Šimonek Petr
 
 
Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
-49-41223210
2.Šťastný Daniel
Příhoda Tomáš
 
 
Slavíček Martin
Doležal Jan
 
 
8-78-983220
3.Šťastný DanielHodas David-594-9-112321
4.Příhoda TomášDoležal Jan84-7-753231
5.Slavík MiroslavSlavíček Martin-11-88-5 1332
6.Šimonek PetrHájek Ladislav644  3042
7.Příhoda TomášHodas David-510-27-22343
8.Slavík MiroslavDoležal Jan-5-87773253
9.Šimonek PetrSlavíček Martin545  3063
10.Šťastný DanielHájek Ladislav7-769 3173
11.Slavík MiroslavHodas David54-3-8-22374
12.Šimonek PetrDoležal Jan-11553 3184
13.Šťastný DanielSlavíček Martin-6-7-6  0385
14.Příhoda TomášHájek Ladislav-6-6-9  0386
15.Šimonek PetrHodas David358  3096
16.Šťastný DanielDoležal Jan127-106 31106
17.Příhoda TomášSlavíček Martin-4    01  
18.Slavík MiroslavHájek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Daniel22Hodas David31
Příhoda Tomáš12Doležal Jan04
Slavík Miroslav12Slavíček Martin21
Šimonek Petr40Hájek Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Beneš Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:Gregor Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Geldner Josef
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Malina Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16482:408TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
797  3010
2.Wávra Pavel
Steinmetz Roman
 
 
Chládek Pavel
Vybíral Jakub
 
 
-8977 3120
3.Patka VáclavJányš Ondřej1157  3030
4.Hýbl TomášLangr Lukáš186  3040
5.Steinmetz RomanKleiner Marek7-96-8103250
6.Wávra PavelChládek Pavel910-1010 3160
7.Hýbl TomášJányš Ondřej9-4-69-42361
8.Steinmetz RomanLangr Lukáš-6-87-9 1362
9.Wávra PavelKleiner Marek10-10-7473272
10.Patka VáclavChládek Pavel19-7-723282
11.Steinmetz RomanJányš Ondřej-3383 3192
12.Wávra PavelLangr Lukáš104-68 31102
13.Patka VáclavKleiner Marek         
14.Hýbl TomášChládek Pavel         
15.Wávra PavelJányš Ondřej         
16.Patka VáclavLangr Lukáš         
17.Hýbl TomášKleiner Marek         
18.Steinmetz RomanChládek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Patka Václav20Jányš Ondřej12
Hýbl Tomáš11Langr Lukáš12
Steinmetz Roman21Kleiner Marek02
Wávra Pavel30Chládek Pavel02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy