Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36590:627SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
Soukup Karel
Stehlík Petr
 
 
1073  3010
2.Luňák Radek
Sečanský Radek
 
 
Růžička Jiří
Mít Michal
 
 
-2-711893220
3.Luňák RadekRůžička Jiří-5-86-4 1321
4.Sečanský RadekMít Michal-46-11-5 1322
5.Zedník JosefStehlík Petr-68-54-102323
6.Beneš JiříSoukup Karel7911  3033
7.Sečanský RadekRůžička Jiří-3-9-10  0334
8.Zedník JosefMít Michal-3-910983244
9.Beneš JiříStehlík Petr787  3054
10.Luňák RadekSoukup Karel753  3064
11.Zedník JosefRůžička Jiří6-13126 3174
12.Beneš JiříMít Michal-1-88-7 1375
13.Luňák RadekStehlík Petr58-105 3185
14.Sečanský RadekSoukup Karel-10-6-9  0386
15.Beneš JiříRůžička Jiří-10-9-6  0387
16.Luňák RadekMít Michal-9-87-7 1388
17.Sečanský RadekStehlík Petr-8-7-4  0389
18.Zedník JosefSoukup Karel-7-7-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luňák Radek22Růžička Jiří31
Sečanský Radek04Mít Michal31
Zedník Josef22Stehlík Petr22
Beneš Jiří22Soukup Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20515:449SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Broum Pavel
Kubovský Zdeněk
 
 
10-99-973210
2.Šťovíček Petr
Hejč Antonín st.
 
 
Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
-5-10-8  0311
3.Klouček Luboš ml.Broum Pavel-3788 3121
4.Hejč Antonín st.Hrnčál Miroslav-115-9-6 1322
5.Šťovíček PetrHofreiter Zdeněk6510  3032
6.Bartes PetrKubovský Zdeněk954  3042
7.Hejč Antonín st.Broum Pavel1078  3052
8.Šťovíček PetrHrnčál Miroslav785  3062
9.Bartes PetrHofreiter Zdeněk58-104 3172
10.Klouček Luboš ml.Kubovský Zdeněk8-399 3182
11.Šťovíček PetrBroum Pavel-4-86-8 1383
12.Bartes PetrHrnčál Miroslav-11-72-7 1384
13.Klouček Luboš ml.Hofreiter Zdeněk4-63-773294
14.Hejč Antonín st.Kubovský Zdeněk108-72 31104
15.Bartes PetrBroum Pavel         
16.Klouček Luboš ml.Hrnčál Miroslav         
17.Hejč Antonín st.Hofreiter Zdeněk         
18.Šťovíček PetrKubovský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Luboš ml.30Broum Pavel12
Hejč Antonín st.21Hrnčál Miroslav21
Šťovíček Petr21Hofreiter Zdeněk03
Bartes Petr21Kubovský Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:17Rozhodčí:Himko Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12431:355SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Honzík Stanislav
Rambousek Jiří ml.
 
 
-9-69743210
2.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
8511  3020
3.Sobíšek MartinFraněk Tomáš8-5-4-9 1321
4.Tauš JiříNeumann Jan596  3031
5.Matas JanRambousek Jiří ml.1410-57 3141
6.Svěchota VojtěchPhanthe Dung624  3051
7.Tauš JiříFraněk Tomáš-4-7-9  0352
8.Matas JanNeumann Jan5119  3062
9.Svěchota VojtěchRambousek Jiří ml.68-88 3172
10.Sobíšek MartinPhanthe Dung-5956 3182
11.Matas JanFraněk Tomáš667  3092
12.Svěchota VojtěchNeumann Jan11-774 31102
13.Sobíšek MartinRambousek Jiří ml.963  30  
14.Tauš JiříPhanthe Dung         
15.Svěchota VojtěchFraněk Tomáš         
16.Sobíšek MartinNeumann Jan         
17.Tauš JiříRambousek Jiří ml.         
18.Matas JanPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sobíšek Martin11Franěk Tomáš21
Tauš Jiří11Neumann Jan03
Matas Jan30Rambousek Jiří ml.02
Svěchota Vojtěch30Phanthe Dung02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Freimannová Helena
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:35443:506TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
Sklenář Michal
Budinský Petr
 
 
7-657 3110
2.Sýkora Martin
Štěpánek Ivan
 
 
Nechyba Zdeněk ml.
Fiklík Michael
 
 
-99-8963220
3.Štěpánek IvanSklenář Michal8-10-9-7 1321
4.Štika Jiří st.Nechyba Zdeněk ml.-3-5-9  0322
5.Sýkora MartinFiklík Michael2-6-88-32323
6.Hrivňák PetrBudinský Petr-10-7-10  0324
7.Štika Jiří st.Sklenář Michal4-4-71153234
8.Sýkora MartinNechyba Zdeněk ml.8-102-6-82335
9.Hrivňák PetrFiklík Michael-7-8-8  0336
10.Štěpánek IvanBudinský Petr-8-7-6  0337
11.Sýkora MartinSklenář Michal-610-6-6 1338
12.Hrivňák PetrNechyba Zdeněk ml.-78-8-7 1339
13.Štěpánek IvanFiklík Michael7-10-8-6 13310
14.Štika Jiří st.Budinský Petr         
15.Hrivňák PetrSklenář Michal         
16.Štěpánek IvanNechyba Zdeněk ml.         
17.Štika Jiří st.Fiklík Michael         
18.Sýkora MartinBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Ivan03Sklenář Michal21
Štika Jiří st.11Nechyba Zdeněk ml.30
Sýkora Martin03Fiklík Michael30
Hrivňák Petr03Budinský Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Rytich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Fencl Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14468:380TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jaroslav
Fencl Lukáš
 
 
Bencs Ladislav
Rovner Antonín
 
 
-7-758-62301
2.Beránek Miroslav
Kastner Milan
 
 
Srp Pavel
Holovčák Jiří
 
 
-55-6983211
3.Kastner MilanBencs Ladislav-9510-693221
4.David JaroslavSrp Pavel667  3031
5.Fencl LukášRovner Antonín-8-610-5 1332
6.Beránek MiroslavHolovčák Jiří88-99 3142
7.David JaroslavBencs Ladislav443  3052
8.Fencl LukášSrp Pavel7119  3062
9.Beránek MiroslavRovner Antonín8104  3072
10.Kastner MilanHolovčák Jiří6-771 3182
11.Fencl LukášBencs Ladislav8-7-81343292
12.Beránek MiroslavŽielinský Tomáš464  30102
13.Kastner MilanRovner Antonín         
14.David JaroslavHolovčák Jiří         
15.Beránek MiroslavBencs Ladislav         
16.Kastner MilanŽielinský Tomáš         
17.David JaroslavRovner Antonín         
18.Fencl LukášHolovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kastner Milan20Bencs Ladislav03
David Jaroslav20Srp Pavel02
Fencl Lukáš21Rovner Antonín11
Beránek Miroslav30Holovčák Jiří02
   Žielinský Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí ARozhodčí:Kozel Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Spurný Antonín ml.
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:15445:380TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenička Jan
Holeček Roman
 
 
Novák Libor
Vaňha Jiří
 
 
8-7-9983210
2.Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
Dvořák Milan ml.
Dudek Jaroslav
 
 
1037  3020
3.Ullman MiloslavNovák Libor696  3030
4.Sklenička JanDvořák Milan ml.369  3040
5.Holeček RomanDudek Jaroslav-9-5-8  0341
6.Líska TomášVaňha Jiří763  3051
7.Sklenička JanNovák Libor-47-8-10 1352
8.Holeček RomanDvořák Milan ml.727  3062
9.Líska TomášDudek Jaroslav465  3072
10.Ullman MiloslavVaňha Jiří-9-12-5  0373
11.Holeček RomanNovák Libor-3-5-3  0374
12.Líska TomášDvořák Milan ml.-31058 3184
13.Ullman MiloslavDudek Jaroslav5109  3094
14.Sklenička JanVaňha Jiří1088  30104
15.Líska TomášNovák Libor         
16.Ullman MiloslavDvořák Milan ml.         
17.Sklenička JanDudek Jaroslav         
18.Holeček RomanVaňha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ullman Miloslav21Novák Libor21
Sklenička Jan21Dvořák Milan ml.03
Holeček Roman12Dudek Jaroslav12
Líska Tomáš30Vaňha Jiří12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy