Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Pacourek Jan starší
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány "B"Rozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28620:575TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
Hrbek Jiří
Moravec Petr ml.
 
 
-86-7583210
2.Dvořáček Jaromír
Mrázek Jindřich st.
 
 
Szabo Jiří
Jirkovský Václav
 
 
-8894 3120
3.Pacourek JanHrbek Jiří8-5-7-9 1321
4.Lédl JiříMoravec Petr ml.6-988 3131
5.Mrázek Jindřich st.Jirkovský Václav3-6610 3141
6.Šapovalov JiříSzabo Jiří48-2-4-72342
7.Lédl JiříHrbek Jiří557  3052
8.Mrázek Jindřich st.Moravec Petr ml.96-99 3162
9.Šapovalov JiříJirkovský Václav829  3072
10.Pacourek JanSzabo Jiří643  3082
11.Mrázek Jindřich st.Hrbek Jiří-77-10-2 1383
12.Šapovalov JiříMoravec Petr ml.1978  3093
13.Pacourek JanJirkovský Václav964  30103
14.Lédl JiříSzabo Jiří-9271 31113
15.Šapovalov JiříHrbek Jiří-9-8-5  03114
16.Pacourek JanMoravec Petr ml.-67-68-723115
17.Lédl JiříJirkovský VáclavWO    03116
18.Mrázek Jindřich st.Szabo Jiří-7-16-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pacourek Jan22Hrbek Jiří31
Lédl Jiří30Moravec Petr ml.13
Mrázek Jindřich st.22Jirkovský Václav03
Šapovalov Jiří22Szabo Jiří22
WO01WO10
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:Čierný Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Fleislébr Jiří
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Jedlička Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:27713:618TTC Kladno "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pírka Josef
Čierný Jan
 
 
Stibor Josef
Jansa Stanislav ml.
 
 
68-79 3110
2.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Kubový Petr
Jansa Stanislav st.
 
 
99-49 3120
3.Jedlička StanislavKubový Petr77-84 3130
4.Šulc LadislavJansa Stanislav ml.-9-8109-72331
5.Čierný JanJansa Stanislav st.8-813-3-92332
6.Pírka JosefStibor Josef389  3042
7.Šulc LadislavKubový Petr1166  3052
8.Čierný JanJansa Stanislav ml.-5-5-8  0353
9.Pírka JosefJansa Stanislav st.7-595 3163
10.Jedlička StanislavStibor Josef-87-9943273
11.Čierný JanKubový PetrWO    3083
12.Pírka JosefJansa Stanislav ml.-12-9127-162384
13.Jedlička StanislavJansa Stanislav st.7-3-77-72385
14.Šulc LadislavStibor Josef-6-68733295
15.Pírka JosefKubový PetrWO    30105
16.Jedlička StanislavJansa Stanislav ml.9117  30115
17.Šulc LadislavJansa Stanislav st.7-698 31125
18.Čierný JanStibor Josef-9-489-723126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Stanislav31Kubový Petr02
Šulc Ladislav31Jansa Stanislav ml.31
Čierný Jan03Jansa Stanislav st.22
Pírka Josef21Stibor Josef13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
Jedlička Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:Janoušek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Stochov HONICERozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36661:659STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
Pánek Jan
Vaktor Ivan
 
 
-68-7993210
2.Fencl Petr
Janoušek Zdeněk
 
 
Černý Martin
Poláček Vladimír
 
 
66-16 3120
3.Jedlička JaroslavČerný Martin5107  3030
4.Janoušek ZdeněkVaktor Ivan-1157-9-42331
5.Fencl PetrPánek Jan-85-9-4 1332
6.Velc TomášPoláček Vladimír116-9-8-72333
7.Janoušek ZdeněkČerný Martin1164  3043
8.Fencl PetrVaktor Ivan-9-6-4  0344
9.Velc TomášPánek Jan5-7-7-9 1345
10.Jedlička JaroslavPoláček Vladimír-83-3-9 1346
11.Fencl PetrČerný Martin669  3056
12.Velc TomášVaktor Ivan-9-89-7 1357
13.Jedlička JaroslavPánek Jan6-574 3167
14.Janoušek ZdeněkPoláček Vladimír912-5-15-62368
15.Velc TomášČerný Martin57-6-9143278
16.Jedlička JaroslavVaktor Ivan676  3088
17.Janoušek ZdeněkPánek Jan-6-8-5  0389
18.Fencl PetrPoláček Vladimír6-106-5-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Jaroslav31Černý Martin04
Janoušek Zdeněk13Vaktor Ivan31
Fencl Petr13Pánek Jan31
Velc Tomáš13Poláček Vladimír40
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie OřechVrchní
rozhodčí:
Krasničan Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:Škoda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:Skřivánek Jiří
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Ptáčník Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32702:644SK Viktorie Ořech

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
Krejčí Tomáš
Pesl Václav
 
 
96-910 3110
2.Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
Hnidka Marian
Štěpán Pavel
 
 
-8-76563220
3.Skřivánek JiříŠtěpán Pavel874  3030
4.Krasničan JaroslavHnidka Marian105-69 3140
5.Škoda JiříKrejčí Tomáš7-47-6-22341
6.Ptáčník MartinPesl Václav87-10-8-92342
7.Krasničan JaroslavŠtěpán Pavel8-7-9253252
8.Škoda JiříHnidka Marian96-3-9-62353
9.Ptáčník MartinKrejčí Tomáš586  3063
10.Skřivánek JiříPesl Václav-9-6-7  0364
11.Škoda JiříŠtěpán Pavel389  3074
12.Ptáčník MartinHnidka Marian975  3084
13.Skřivánek JiříKrejčí Tomáš7-78-12-62385
14.Krasničan JaroslavPesl Václav-8-10-10  0386
15.Ptáčník MartinŠtěpán Pavel98-86 3196
16.Skřivánek JiříHnidka Marian76-93 31106
17.Krasničan JaroslavKrejčí Tomáš-58-57-723107
18.Škoda JiříPesl Václav2-88-6-1223108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skřivánek Jiří22Štěpán Pavel04
Krasničan Jaroslav22Hnidka Marian13
Škoda Jiří13Krejčí Tomáš31
Ptáčník Martin31Pesl Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:Štepka Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Pisár Jan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:27625:583KST Rakovník "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapoun Ondřej
Macek Zdeněk ml.
 
 
Mach Libor
Jangl Zdeněk
 
 
7106  3010
2.Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
Sokolovský Petr
Urban Jiří
 
 
10-888 3120
3.Kapoun OndřejMach Libor-7-7-10  0321
4.Adamczuk JanuszUrban Jiří611-9-663231
5.Lepka Martin ml.Jangl Zdeněk976  3041
6.Macek Zdeněk ml.Sokolovský Petr6710  3051
7.Adamczuk JanuszMach Libor-6-8-2  0352
8.Lepka Martin ml.Urban Jiří7-987 3162
9.Macek Zdeněk ml.Jangl Zdeněk4-10113 3172
10.Kapoun OndřejSokolovský Petr-9-98-10 1373
11.Lepka Martin ml.Mach Libor-7-4-8  0374
12.Macek Zdeněk ml.Urban Jiří4812  3084
13.Kapoun OndřejJangl Zdeněk-947-393294
14.Adamczuk JanSokolovský Petr-7-10-9  0395
15.Macek Zdeněk ml.Mach Libor9107  30105
16.Kapoun OndřejUrban Jiří866  30115
17.Adamczuk JanJangl Zdeněk9-4-6-3 13116
18.Lepka Martin ml.Sokolovský Petr9-94-7532126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kapoun Ondřej22Mach Libor31
Adamczuk Janusz11Urban Jiří04
Lepka Martin ml.31Jangl Zdeněk13
Macek Zdeněk ml.40Sokolovský Petr22
Adamczuk Jan02   
teplota před začátkem 20 stupňů, teplota na konci 20 stupňů celsia.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21706:491Sokol Nižbor "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Plecitý Lukáš
Preis František
 
 
374  3010
2.Rákosník Petr
Pech Jan
 
 
Havel Jaroslav
Šavel Pavel
 
 
-6-8-7  0311
3.Kovanda MilanPlecitý Lukáš558  3021
4.Rákosník PetrHavel Jaroslav-44-8583231
5.Pech JanŠavel Pavel-10393 3141
6.Šturc JaroslavPreis František756  3051
7.Rákosník PetrPlecitý Lukáš-7-849-52352
8.Pech JanHavel Jaroslav10-88-9-82353
9.Šturc JaroslavŠavel Pavel-7-1239-92354
10.Kovanda MilanPreis František65-96 3164
11.Pech JanPlecitý Lukáš-89-8663274
12.Šturc JaroslavHavel Jaroslav-85114 3184
13.Kovanda MilanŠavel Pavel911-1510 3194
14.Rákosník PetrPreis František985  30104
15.Šturc JaroslavPlecitý Lukáš-8465 31114
16.Kovanda MilanHavel JaroslavWO    30124
17.Rákosník PetrŠavel PavelWO    30134
18.Pech JanPreis FrantišekWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovanda Milan30Plecitý Lukáš13
Rákosník Petr21Havel Jaroslav12
Pech Jan21Šavel Pavel12
Šturc Jaroslav31Preis František03
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy