Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35626:548TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlechta Jaroslav
Kočiš Ludovít
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
-14-8-8  0301
2.Čuba Milan
Čubová Jana
 
 
Čech Jiří
Horsák Oldřich
 
 
109-56 3111
3.Čubová JanaDurdis Petr ml.-9-89-10 1312
4.Kočiš LudovítČech Jiří-10-9-7  0313
5.Čuba MilanVeselý Pavel-11-8-10  0314
6.Šlechta JaroslavHorsák Oldřich-84-81293224
7.Kočiš LudovítDurdis Petr ml.-67-5-4 1325
8.Čuba MilanČech Jiří8-593 3135
9.Šlechta JaroslavVeselý Pavel-5-610-6 1336
10.Čubová JanaHorsák Oldřich34-86 3146
11.Čuba MilanDurdis Petr ml.-12-11-5  0347
12.Šlechta JaroslavČech Jiří-1110-8-9 1348
13.Čubová JanaVeselý Pavel11-11-6-8 1349
14.Kočiš LudovítHorsák Oldřich-6-495-823410
15.Šlechta JaroslavDurdis Petr ml.WO    30510
16.Čubová JanaČech JiříWO    30610
17.Pekarovič DavidVeselý PavelWO    30710
18.Čuba MilanHorsák OldřichWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čubová Jana12Durdis Petr ml.30
Kočiš Ludovít03Čech Jiří21
Čuba Milan12Veselý Pavel30
Šlechta Jaroslav12Horsák Oldřich12
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33583:534nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
Donát Zdeněk
Halama Jiří
 
 
7-8114 3110
2.Ghariani Sebastian
Jakoubek Jakub
 
 
Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
-6-1096-42311
3.Ghariani SebastianDanaj Tomáš-6-66-9 1312
4.Jakoubek JakubHrdý Miroslav-9-7-3  0313
5.Vodňanský MartinHalama Jiří-7-6-2  0314
6.Žáček JosefDonát Zdeněk373  3024
7.Jakoubek JakubDanaj Tomáš-6-2-7  0325
8.Vodňanský MartinHrdý Miroslav-58-116-92326
9.Žáček JosefHalama Jiří-8975 3136
10.Ghariani SebastianDonát ZdeněkWO    3046
11.Vodňanský MartinDanaj Tomáš-4-6-8  0347
12.Žáček JosefHrdý Miroslav-10256 3157
13.Ghariani SebastianHalama Jiří-10-54843267
14.Jakoubek JakubDonát ZdeněkWO    3077
15.Žáček JosefDanaj Tomáš-7588 3187
16.Ghariani SebastianHrdý Miroslav-6-14-11  0388
17.Jakoubek JakubHalama Jiří-7-2-8  0389
18.Vodňanský MartinDanaj Milan837  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ghariani Sebastian12Danaj Tomáš31
Jakoubek Jakub03Hrdý Miroslav31
Vodňanský Martin13Halama Jiří22
Žáček Josef40Donát Zdeněk01
   Danaj Milan01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:22642:523TTC Brandýs nad Labem "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mühlfeit Luboš
Ivan Milan
 
 
Táborský Luboš
Špitálský Ladislav
 
 
-86-5-5 1301
2.Šejvl Jakub
Balák Kryštof
 
 
Král Jindřich
Havel Martin
 
 
659  3011
3.Mühlfeit LubošŠpitálský Ladislav488  3021
4.Balák KryštofTáborský Luboš-10995 3131
5.Ivan MilanKrál Jindřich-8-7-11  0332
6.Šejvl JakubHavel Martin678  3042
7.Balák KryštofŠpitálský Ladislav-999-8103252
8.Ivan MilanTáborský Luboš-10-101210103262
9.Šejvl JakubKrál Jindřich667  3072
10.Mühlfeit LubošHavel Martin1076  3082
11.Ivan MilanŠpitálský Ladislav-7-5-6  0383
12.Šejvl JakubTáborský Luboš10-877 3193
13.Mühlfeit LubošKrál Jindřich-10-12109632103
14.Balák KryštofHavel Martin-1199-81132113
15.Šejvl JakubŠpitálský LadislavWO    30123
16.Mühlfeit LubošTáborský LubošWO    03124
17.Balák KryštofKrál JindřichWO    30134
18.Ivan MilanHavel MartinWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mühlfeit Luboš30Špitálský Ladislav12
Balák Kryštof30Táborský Luboš03
Ivan Milan12Král Jindřich12
Šejvl Jakub30Havel Martin03
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28559:570TTC Bělá pod Bezdězem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Slobodzian Jakub
 
 
Šimek Jiří
Kokojan Tomáš
 
 
567  3010
2.Kapras Karel
Kaňka Luděk ml.
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
18-5-8-9 1311
3.Kaňka Luděk ml.Piroutek Květoslav-812-6-6 1312
4.Balcar MiroslavKyncl Miloslav88-5-893222
5.Slobodzian JakubKokojan Tomáš8-4-96-92323
6.Kapras KarelŠimek Jiří166  3033
7.Balcar MiroslavPiroutek Květoslav857  3043
8.Slobodzian JakubKyncl Miloslav8111  3053
9.Kapras KarelKokojan Tomáš357  3063
10.Kaňka Luděk ml.Šimek Jiří-65-510-82364
11.Slobodzian JakubPiroutek Květoslav-4-4-2  0365
12.Kapras KarelKyncl Miloslav7-783 3175
13.Kaňka Luděk ml.Kokojan Tomáš10109  3085
14.Balcar MiroslavŠimek Jiří69-79 3195
15.Kapras KarelPiroutek Květoslav487  30105
16.Kaňka Luděk ml.Kyncl Miloslav-11-8-7  03106
17.Balcar MiroslavKokojan TomášWO    03107
18.Slobodzian JakubŠimek JiříWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaňka Luděk ml.13Piroutek Květoslav22
Balcar Miroslav30Kyncl Miloslav13
Slobodzian Jakub12Kokojan Tomáš12
Kapras Karel40Šimek Jiří12
WO02WO20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
Richter Jaroslav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Rozhodčí:Richter Jaroslav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibčiceRozhodčí:Špiegel Jan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Richter Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24600:527TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Tkačuk Roman
 
 
Švasta Jindřich
Grill Josef
 
 
705  3010
2.Richter Jaroslav ml.
Richter Vojtěch
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
-86108 3120
3.Tkačuk RomanPleticha Vladimír978  3030
4.Richter VojtěchKroupa Milan85-7-8-62331
5.Richter Jaroslav ml.Grill Josef3117  3041
6.Šulc DaliborŠvasta Jindřich383  3051
7.Richter VojtěchPleticha Vladimír11-4-7-6 1352
8.Richter Jaroslav ml.Kroupa Milan377  3062
9.Šulc DaliborGrill Josef3-1077 3172
10.Tkačuk RomanŠvasta Jindřich-11358 3182
11.Richter Jaroslav ml.Pleticha Vladimír-8-7-9  0383
12.Šulc DaliborKroupa Milan-11-3-11  0384
13.Tkačuk RomanGrill Josef4-9118 3194
14.Richter VojtěchŠvasta Jindřich875  30104
15.Šulc DaliborPleticha Vladimír-108-36932114
16.Tkačuk RomanKroupa MilanWO    03115
17.Richter VojtěchGrill Josef-7-10-9  03116
18.Richter Jaroslav ml.Švasta Jindřich964  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tkačuk Roman30Pleticha Vladimír22
Richter Vojtěch13Kroupa Milan21
Richter Jaroslav ml.31Grill Josef13
Šulc Dalibor31Švasta Jindřich04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyVrchní
rozhodčí:
Rubín Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:Malý Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:Moulis Pavel
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Bízek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:15675:503TJ Sokol Všetaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bízek Zdeněk
Malý Petr
 
 
Dlask Ladislav st.
Kučera Josef
 
 
727  3010
2.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
767  3020
3.Malý PetrDusil Petr4-11107 3130
4.Bízek ZdeněkMareš Jan78-87 3140
5.Rubín PavelKučera Josef849  3050
6.Moulis PavelDlask Ladislav st.3-88-10103260
7.Bízek ZdeněkDusil Petr-47-8-5 1361
8.Rubín PavelMareš Jan889  3071
9.Moulis PavelKučera Josef553  3081
10.Malý PetrDlask Ladislav st.669  3091
11.Rubín PavelDusil Petr597  30101
12.Moulis PavelMareš Jan5-65-5132111
13.Malý PetrKučera Josef866  30121
14.Bízek ZdeněkDlask Ladislav st.9-8-571032131
15.Moulis PavelDusil Petr-10169 31141
16.Malý PetrMareš Jan677  30151
17.Bízek ZdeněkKučera Josef469  30161
18.Rubín PavelDlask Ladislav st.8-7-105-623162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Petr40Dusil Petr13
Bízek Zdeněk31Mareš Jan04
Rubín Pavel31Kučera Josef04
Moulis Pavel40Dlask Ladislav st.13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy