Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST Jeseník BVrchní
rozhodčí:
Veigl Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 EXITERIA KST Jeseník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoštík Petr
Vinkler Vladimír
 
 
Lechner Radim
Bluma Jindřich
 
 
     3110
2.Schopf Karel
Veigl Lukáš
 
 
Koutný Pavel
Divina Jiří
 
 
     3120
3.Veigl LukášKoutný Pavel     1321
4.Janoštík PetrLechner Radim     3131
5.Vinkler VladimírDivina Jiří     3141
6.Schopf KarelBluma Jindřich     3051
7.Janoštík PetrKoutný Pavel     3161
8.Vinkler VladimírLechner Radim     2362
9.Schopf KarelDivina Jiří     3172
10.Veigl LukášBluma Jindřich     3182
11.Vinkler VladimírKoutný Pavel     0383
12.Schopf KarelLechner Radim     3293
13.Veigl LukášDivina Jiří     31103
14.Janoštík PetrBluma Jindřich         
15.Schopf KarelKoutný Pavel         
16.Veigl LukášLechner Radim         
17.Janoštík PetrDivina Jiří         
18.Vinkler VladimírBluma Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veigl Lukáš21Koutný Pavel21
Janoštík Petr20Lechner Radim12
Vinkler Vladimír12Divina Jiří03
Schopf Karel30Bluma Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkRozhodčí:Skokanová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37617:629T.J. Sokol Šternberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jan
Luňáček Jiří
 
 
Pischel Jiří
Vyhnálek Tomáš
 
 
7-2-107-72301
2.Šubčík Jiří
Janků Karel
 
 
Vémola Martin
Prázdný Pavel st.
 
 
784  3011
3.Malý JanVyhnálek Tomáš-8-7-9  0312
4.Janků KarelPischel Jiří-5-8-10  0313
5.Luňáček JiříPrázdný Pavel st.-97-5-6 1314
6.Šubčík JiříVémola Martin-8798 3124
7.Janků KarelVyhnálek Tomáš107-8-353234
8.Luňáček JiříPischel Jiří-10-10-5  0335
9.Šubčík JiříPrázdný Pavel st.83-107 3145
10.Malý JanVémola Martin382  3055
11.Luňáček JiříVyhnálek Tomáš-89-7-5 1356
12.Šubčík JiříPischel Jiří9-8-6-6 1357
13.Malý JanPrázdný Pavel st.-9-8-8  0358
14.Janků KarelVémola Martin8-9-8-7 1359
15.Šubčík JiříVyhnálek Tomáš847  3069
16.Malý JanPischel Jiří8-99-783279
17.Janků KarelPrázdný Pavel st.88-56 3189
18.Luňáček JiříVémola Martin7-9-6-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Jan22Vyhnálek Tomáš22
Janků Karel22Pischel Jiří31
Luňáček Jiří04Prázdný Pavel st.22
Šubčík Jiří31Vémola Martin22
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:Dostál Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:Řezníčková Pavlína
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20 TJ Sokol Ondratice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Milar Martin
 
 
Stryk Zdeněk
Honemann Vlastimil ml.
 
 
     3210
2.Vlach Michal
Janík Michal st.
 
 
Blaháček Ivo
Smolík Michal
 
 
     2311
3.Milar MartinStryk Zdeněk     2312
4.Vlach MichalHonemann Vlastimil ml.     3222
5.Janík Michal st.Smolík Michal     3132
6.Beneš Jan ml.Blaháček Ivo     3142
7.Vlach MichalStryk Zdeněk     3052
8.Janík Michal st.Honemann Vlastimil ml.     3062
9.Beneš Jan ml.Smolík Michal     3172
10.Milar MartinBlaháček Ivo     3082
11.Janík Michal st.Stryk Zdeněk     3192
12.Beneš Jan ml.Honemann Vlastimil ml.     1393
13.Milar MartinSmolík Michal     1394
14.Vlach MichalBlaháček Ivo     30104
15.Beneš Jan ml.Stryk Zdeněk         
16.Milar MartinHonemann Vlastimil ml.         
17.Vlach MichalSmolík Michal         
18.Janík Michal st.Blaháček Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milar Martin12Stryk Zdeněk12
Vlach Michal30Honemann Vlastimil ml.12
Janík Michal st.30Smolík Michal12
Beneš Jan ml.21Blaháček Ivo03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc-Neředín BVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC MohelniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:39585:638TTC Mohelnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Ondřej
Holík Petr
 
 
Ellner Martin
Hojgr Jan
 
 
-8-6-7  0301
2.Kovačík Roman
Saksa Ivan
 
 
Stuchlý Rostislav
Duchaň Stanislav
 
 
9-10-8693211
3.Holík PetrHojgr Jan-6969 3121
4.Dohnálek OndřejEllner Martin-9-9-4  0322
5.Saksa IvanStuchlý Rostislav11-8-10-2 1323
6.Kovačík RomanDuchaň Stanislav778  3033
7.Dohnálek OndřejHojgr Jan8-8-9-7 1334
8.Saksa IvanEllner Martin-878-773244
9.Kovačík RomanStuchlý Rostislav9-84-7-62345
10.Holík PetrDuchaň Stanislav9-969 3155
11.Saksa IvanHojgr Jan-4-8-9  0356
12.Kovačík RomanEllner Martin-99-11683266
13.Holík PetrStuchlý Rostislav-8-8-9  0367
14.Dohnálek OndřejDuchaň Stanislav-99109 3177
15.Kovačík RomanHojgr Jan-6-11-7  0378
16.Holík PetrEllner Martin-53-5-5 1379
17.Dohnálek OndřejStuchlý Rostislav-7-9-10  03710
18.Saksa IvanDuchaň Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holík Petr22Hojgr Jan31
Dohnálek Ondřej13Ellner Martin22
Saksa Ivan12Stuchlý Rostislav40
Kovačík Roman22Duchaň Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc-Neředín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 SK Přerov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Adam
Skalský Ondřej
 
 
Pospíšil Jaroslav
Dubský Pavel
 
 
     3110
2.Valašík Lukáš
Maděrka Svatopluk
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
     1311
3.Soukup AdamChalupa Jakub     1312
4.Maděrka SvatoplukPospíšil Jaroslav     3122
5.Skalský OndřejDočkal Tomáš     3232
6.Valašík LukášDubský Pavel     3042
7.Maděrka SvatoplukChalupa Jakub     0343
8.Skalský OndřejPospíšil Jaroslav     3053
9.Valašík LukášDočkal Tomáš     1354
10.Soukup AdamDubský Pavel     1355
11.Skalský OndřejChalupa Jakub     3265
12.Valašík LukášPospíšil Jaroslav     1366
13.Soukup AdamDočkal Tomáš     3076
14.Maděrka SvatoplukDubský Pavel     3086
15.Valašík LukášChalupa Jakub     3196
16.Soukup AdamPospíšil Jaroslav     1397
17.Maděrka SvatoplukDočkal Tomáš     1398
18.Skalský OndřejDubský Pavel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Adam13Chalupa Jakub22
Maděrka Svatopluk22Pospíšil Jaroslav22
Skalský Ondřej40Dočkal Tomáš22
Valašík Lukáš22Dubský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:30 TJ Sokol Čechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikl Richard
Čada Hynek
 
 
Jančík Jiří
Šťastný Jaroslav
 
 
     0301
2.Skopal Dalibor
Červinka Lukáš
 
 
Stužka Oldřich ml.
Šťastný Zdeněk
 
 
     0302
3.Červinka Lukᚊťastný Zdeněk     0303
4.Čada HynekJančík Jiří     0304
5.Šikl RichardStužka Oldřich ml.     0305
6.Skopal DaliborŠťastný JaroslavWO    3015
7.Čada HynekŠťastný Zdeněk     0316
8.Šikl RichardJančík Jiří     1317
9.Skopal DaliborStužka Oldřich ml.     1318
10.Červinka Lukᚊťastný JaroslavWO    3028
11.Šikl RichardŠťastný Zdeněk     0329
12.Skopal DaliborJančík Jiří     3039
13.Červinka LukášStužka Oldřich ml.     03310
14.Čada HynekŠťastný Jaroslav         
15.Skopal DaliborŠťastný Zdeněk         
16.Červinka LukášJančík Jiří         
17.Čada HynekStužka Oldřich ml.         
18.Šikl RichardŠťastný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červinka Lukáš02Šťastný Zdeněk30
Čada Hynek02Jančík Jiří21
Šikl Richard03Stužka Oldřich ml.30
Skopal Dalibor11   
WO20WO02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy