Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25 TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Jemelka Ivan
Jemelka Libor
 
 
     3010
2.Běhal Jiří st.
Stužka Oldřich st.
 
 
Sohr Radovan
Zobaník Jaroslav
 
 
     3120
3.Sedláček JiříJemelka Ivan     3030
4.Hrůza PetrSohr Radovan     2331
5.Lužný PetrJemelka Libor     3141
6.Běhal Jiří st.Zobaník Jaroslav     3051
7.Hrůza PetrJemelka Ivan     0352
8.Lužný PetrSohr Radovan     1353
9.Běhal Jiří st.Jemelka Libor     3063
10.Sedláček JiříZobaník Jaroslav     3073
11.Lužný PetrJemelka Ivan     1374
12.Běhal Jiří st.Sohr Radovan     3084
13.Sedláček JiříJemelka Libor     0385
14.Hrůza PetrZobaník Jaroslav     3095
15.Běhal Jiří st.Jemelka Ivan     0396
16.Sedláček JiříSohr Radovan     32106
17.Hrůza PetrJemelka Libor     30116
18.Lužný PetrZobaník JaroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Jiří31Jemelka Ivan31
Hrůza Petr22Sohr Radovan22
Lužný Petr12Jemelka Libor13
Běhal Jiří st.31Zobaník Jaroslav03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma LutínVrchní
rozhodčí:
Tlach Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu LutínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45 Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Začal Martin
Tlach Miroslav
 
 
Holiš Roman
Chytil Miroslav
 
 
     0301
2.Hampl Jiří
Halfar Václav
 
 
Martinů Jiří ml.
Paděra Pavel
 
 
     3111
3.Začal MartinHoliš Roman     0312
4.Halfar VáclavChytil Miroslav     3222
5.Tlach MiroslavPaděra Pavel     3132
6.Hampl JiříMartinů Jiří ml.     1333
7.Halfar VáclavHoliš Roman     3243
8.Tlach MiroslavChytil Miroslav     1344
9.Hampl JiříPaděra PavelWO    0345
10.Začal MartinMartinů Jiří ml.     2346
11.Tlach MiroslavHoliš Roman     0347
12.Hampl JiříChytil MiroslavWO    0348
13.Začal MartinPaděra Pavel     3058
14.Halfar VáclavMartinů Jiří ml.     0359
15.Hampl JiříHoliš RomanWO    03510
16.Začal MartinChytil Miroslav     13511
17.Halfar VáclavPaděra PavelWO    03512
18.Tlach MiroslavMartinů Jiří ml.     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Začal Martin13Holiš Roman21
Halfar Václav21Chytil Miroslav21
Tlach Miroslav13Paděra Pavel02
Hampl Jiří01Martinů Jiří ml.40
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44 TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Petr
Novák Dominik
 
 
Odehnal Jakub
Prokeš Lukáš
 
 
     0301
2.Kolík Petr
Makovec Rostislav
 
 
Zítka Tomáš
Matula Jaroslav
 
 
     2302
3.Makovec RostislavMatula Jaroslav     0303
4.Šťastný PetrProkeš Lukáš     3213
5.Novák DominikOdehnal Jakub     0314
6.Kolík PetrZítka Tomáš     1315
7.Šťastný PetrMatula Jaroslav     0316
8.Novák DominikProkeš Lukáš     3026
9.Kolík PetrOdehnal Jakub     0327
10.Makovec RostislavZítka Tomáš     0328
11.Novák DominikMatula Jaroslav     1329
12.Kolík PetrProkeš Lukáš     13210
13.Makovec RostislavOdehnal JakubWO    03211
14.Šťastný PetrZítka TomášWO    30311
15.Kolík PetrMatula Jaroslav     03312
16.Makovec RostislavProkeš LukášWO    03313
17.Šťastný PetrOdehnal Jakub     13314
18.Novák DominikZítka TomášWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Makovec Rostislav02Matula Jaroslav40
Šťastný Petr12Prokeš Lukáš12
Novák Dominik12Odehnal Jakub30
Kolík Petr04Zítka Tomáš20
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:Janík Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:Vlach Michal
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46 TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milar Martin
Gečnuk Adam
 
 
Zapletal Miroslav
Nesvadba David
 
 
     2301
2.Zich Petr st.
Dostál Jaromír
 
 
Grmela Aleš
Topič Petr
 
 
     0302
3.Zich Petr st.Grmela Aleš     0303
4.Milar MartinTopič Petr     2304
5.Gečnuk AdamZapletal Miroslav     0305
6.Dostál JaromírNesvadba David     3115
7.Milar MartinGrmela Aleš     0316
8.Gečnuk AdamTopič Petr     0317
9.Dostál JaromírZapletal Miroslav     3127
10.Zich Petr st.Nesvadba David     1328
11.Gečnuk AdamGrmela Aleš     0329
12.Dostál JaromírTopič Petr     03210
13.Zich Petr st.Zapletal Miroslav     03211
14.Milar MartinNesvadba David     32311
15.Dostál JaromírGrmela Aleš     03312
16.Zich Petr st.Topič PetrWO    03313
17.Milar MartinZapletal MiroslavWO    30413
18.Gečnuk AdamNesvadba David     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zich Petr st.03Grmela Aleš40
Milar Martin12Topič Petr30
Gečnuk Adam04Zapletal Miroslav21
Dostál Jaromír22Nesvadba David22
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Kubánek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:32 TJ Sokol Otaslavice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Miloš
Černoch Alois st.
 
 
Kadlčík Vlastimil
Krátký Jan
 
 
     2301
2.Gabrhel Ladislav
Kubánek Martin
 
 
Kalabis Petr
Mikuš Michal
 
 
     1302
3.Gabrhel LadislavKalabis Petr     0303
4.Kubánek MartinMikuš Michal     2304
5.Černoch Alois st.Krátký Jan     3014
6.Šauer MilošKadlčík Vlastimil     3224
7.Kubánek MartinKalabis Petr     0325
8.Černoch Alois st.Mikuš Michal     2326
9.Šauer MilošKrátký Jan     3036
10.Coufal IgorKadlčík Vlastimil     3046
11.Černoch Alois st.Kalabis Petr     2347
12.Šauer MilošMikuš Michal     0348
13.Coufal IgorKrátký Jan     3058
14.Kubánek MartinKadlčík Vlastimil     3068
15.Šauer MilošKalabis Petr     0369
16.Coufal IgorMikuš Michal     3079
17.Kubánek MartinKrátký Jan     3089
18.Černoch Alois st.Kadlčík Vlastimil     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gabrhel Ladislav01Kalabis Petr40
Kubánek Martin22Mikuš Michal31
Černoch Alois st.13Krátký Jan04
Šauer Miloš22Kadlčík Vlastimil13
Coufal Igor30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Granitol Moravský BerounVrchní
rozhodčí:
Glück Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slovanský důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27 TJ Granitol Moravský Beroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glück Roman
Rádek Ivo
 
 
Benek Jaromír
Palásek Jaromír
 
 
     3010
2.Trbušek Jiří
Veselka Jan
 
 
Vlach Zdeněk
Benek Tomáš
 
 
     3020
3.Veselka JanBenek Tomáš     0321
4.Trbušek JiříBenek Jaromír     1322
5.Rádek IvoPalásek Jaromír     1323
6.Glück RomanVlach Zdeněk     3033
7.Trbušek JiříBenek Tomáš     3143
8.Rádek IvoBenek Jaromír     3253
9.Glück RomanPalásek Jaromír     3063
10.Veselka JanVlach Zdeněk     3273
11.Rádek IvoBenek Tomáš     1374
12.Glück RomanBenek Jaromír     1375
13.Veselka JanPalásek Jaromír     3285
14.Trbušek JiříVlach Zdeněk     3095
15.Glück RomanBenek Tomáš     31105
16.Veselka JanBenek Jaromír     23106
17.Trbušek JiříPalásek Jaromír     31116
18.Rádek IvoVlach Zdeněk     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselka Jan22Benek Tomáš22
Trbušek Jiří31Benek Jaromír31
Rádek Ivo22Palásek Jaromír13
Glück Roman31Vlach Zdeněk04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy