Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
Otmar Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otmar Michal
Dlouhý Dominik
 
 
Bělka Jaroslav
Bělovský Josef
 
 
     1301
2.Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
Janoušek Ladislav
Šonský Jaroslav
 
 
     1302
3.Otmar MichalJanoušek Ladislav     3112
4.Hegar MichalBělovský Josef     0313
5.Otmar PetrBělka Jaroslav     1314
6.Dlouhý DominikŠonský Jaroslav     2315
7.Hegar MichalJanoušek Ladislav     0316
8.Otmar PetrBělovský Josef     0317
9.Dlouhý DominikBělka Jaroslav     0318
10.Otmar MichalŠonský Jaroslav     2319
11.Otmar PetrJanoušek Ladislav     3029
12.Dlouhý DominikBělovský Josef     03210
13.Otmar MichalBělka Jaroslav         
14.Hegar MichalŠonský Jaroslav         
15.Dlouhý DominikJanoušek Ladislav         
16.Otmar MichalBělovský Josef         
17.Hegar MichalBělka Jaroslav         
18.Otmar PetrŠonský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Otmar Michal11Janoušek Ladislav12
Hegar Michal02Bělovský Josef30
Otmar Petr12Bělka Jaroslav20
Dlouhý Dominik03Šonský Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliverius Pavel
Horník Stanislav
 
 
Gabriel Václav ml.
Gabriel Václav st.
 
 
     2301
2.Vojtěch Petr
Rudinský David
 
 
Jaderný Petr
Milata Vladimír ml.
 
 
     3111
3.Horník StanislavGabriel Václav ml.     3121
4.Rudinský DavidJaderný Petr     3131
5.Vojtěch PetrGabriel Václav st.     3141
6.Oliverius PavelMilata Vladimír ml.     3051
7.Rudinský DavidGabriel Václav ml.     0352
8.Vojtěch PetrJaderný Petr     3062
9.Oliverius PavelGabriel Václav st.     3172
10.Horník StanislavMilata Vladimír ml.     3082
11.Vojtěch PetrGabriel Václav ml.     3192
12.Oliverius PavelJaderný Petr     31102
13.Horník StanislavGabriel Václav st.         
14.Rudinský DavidMilata Vladimír ml.         
15.Oliverius PavelGabriel Václav ml.         
16.Horník StanislavJaderný Petr         
17.Rudinský DavidGabriel Václav st.         
18.Vojtěch PetrMilata Vladimír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horník Stanislav20Gabriel Václav ml.12
Rudinský David11Jaderný Petr03
Vojtěch Petr30Gabriel Václav st.02
Oliverius Pavel30Milata Vladimír ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Louda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala ČLTK, U tenisu, Jablonec n.N.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
Paldus Tomáš
Doležal Václav
 
 
     3110
2.Kovář Jaroslav
Urban Milan
 
 
Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
     1311
3.Tauš RenéDoležal Václav     3121
4.Kovář JaroslavŠourek Pavel     3231
5.Pecka VlastimilPaldus Tomáš     2332
6.Urban MilanJareis Otakar ml.     3042
7.Kovář JaroslavDoležal Václav     3052
8.Pecka VlastimilŠourek Pavel     0353
9.Urban MilanPaldus Tomáš     3063
10.Tauš RenéJareis Otakar ml.     3073
11.Pecka VlastimilDoležal Václav     3083
12.Urban MilanŠourek Pavel     3093
13.Tauš RenéPaldus Tomáš     30103
14.Daníček RadekJareis Otakar ml.         
15.Urban MilanDoležal Václav         
16.Tauš RenéŠourek Pavel         
17.Daníček RadekPaldus Tomáš         
18.Pecka VlastimilJareis Otakar ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tauš René30Doležal Václav03
Kovář Jaroslav20Šourek Pavel12
Pecka Vlastimil12Paldus Tomáš12
Urban Milan30Jareis Otakar ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36 SKST Liberec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka Jiří st.
Knot Jan
 
 
Novák Kamil
Klement Milan
 
 
     1301
2.Waldhauser Vojtěch
Waldhauser Štěpán
 
 
Požárský Jiří
Novota Štefan
 
 
     3111
3.Waldhauser ŠtěpánNovota Štefan     3021
4.Knot JanPožárský Jiří     0322
5.Veselka Jiří st.Novák Kamil     1323
6.Waldhauser VojtěchKlement Milan     1324
7.Knot JanNovota Štefan     1325
8.Veselka Jiří st.Požárský Jiří     1326
9.Waldhauser VojtěchNovák Kamil     3036
10.Waldhauser ŠtěpánKlement Milan     3146
11.Veselka Jiří st.Novota Štefan     3156
12.Waldhauser VojtěchPožárský Jiří     0357
13.Waldhauser ŠtěpánNovák Kamil     3167
14.Knot JanKlement Milan     2368
15.Waldhauser VojtěchNovota Štefan     2369
16.Waldhauser ŠtěpánPožárský Jiří     3279
17.Knot JanNovák Kamil     23710
18.Veselka Jiří st.Klement Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Waldhauser Štěpán40Novota Štefan22
Knot Jan04Požárský Jiří31
Veselka Jiří st.12Novák Kamil22
Waldhauser Vojtěch13Klement Milan21
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Klofec Josef
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33 Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
     2301
2.Jindrák Lukáš
Čermák Miloslav
 
 
Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
     0302
3.Jindrák LukášPlaček Jaroslav     0303
4.Korp Oliver PetrFojt Pavel     1304
5.Čermák MiloslavŠtěpánek Zdeněk     3114
6.Korp Petr st.Tomek Jaroslav ml.     3224
7.Korp Oliver PetrPlaček Jaroslav     0325
8.Čermák MiloslavFojt Pavel     3035
9.Korp Petr st.Štěpánek Zdeněk     3045
10.Jindrák LukášTomek Jaroslav ml.     1346
11.Čermák MiloslavPlaček Jaroslav     3056
12.Korp Petr st.Fojt Pavel     3066
13.Jindrák Lukᚊtěpánek Zdeněk     0367
14.Korp Oliver PetrTomek Jaroslav ml.     1368
15.Korp Petr st.Plaček Jaroslav     2369
16.Jindrák LukášFojt Pavel     03610
17.Korp Oliver PetrŠtěpánek Zdeněk         
18.Čermák MiloslavTomek Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jindrák Lukáš04Plaček Jaroslav31
Korp Oliver Petr03Fojt Pavel22
Čermák Miloslav30Štěpánek Zdeněk12
Korp Petr st.31Tomek Jaroslav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šonský Jaroslav
Knob Michal
 
 
Kocour Jan
Macoun Michael
 
 
     3110
2.Vrabec Jan
Vávra Jiří
 
 
Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
     3020
3.Knob MichalLíbal Jaromír     2321
4.Šonský JaroslavFejtek Ondřej     1322
5.Vrabec JanKocour Jan     2323
6.Vávra JiříMacoun Michael     3033
7.Šonský JaroslavLíbal Jaromír     3043
8.Vrabec JanFejtek Ondřej     3253
9.Vávra JiříKocour Jan     3063
10.Knob MichalMacoun Michael     3073
11.Vrabec JanLíbal Jaromír     3083
12.Vávra JiříFejtek Ondřej     3193
13.Jiroš AdamKocour Jan     32103
14.Šonský JaroslavMacoun Michael     30  
15.Vávra JiříLíbal Jaromír         
16.Jiroš AdamFejtek Ondřej         
17.Šonský JaroslavKocour Jan         
18.Vrabec JanMacoun Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knob Michal11Líbal Jaromír12
Šonský Jaroslav11Fejtek Ondřej12
Vrabec Jan21Kocour Jan12
Vávra Jiří30Macoun Michael02
Jiroš Adam10   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy