Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Schiller Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala RaspenavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Doležal Václav
Paldus Martin
 
 
     2301
2.Boháč Vladimír
Drechsler Matěj
 
 
Mastník Radek
Hujer Tomáš
 
 
     3011
3.Blažek PetrMastník Radek     3121
4.Drechsler MatějHujer Tomáš     3131
5.Boháč VladimírPaldus Martin     0332
6.Drechsler JanDoležal Václav     3142
7.Drechsler MatějMastník Radek     3052
8.Boháč VladimírHujer Tomáš     3262
9.Drechsler JanPaldus Martin     3072
10.Blažek PetrDoležal Václav     0373
11.Boháč VladimírMastník Radek     2374
12.Drechsler JanHujer Tomáš     3284
13.Blažek PetrPaldus Martin     3294
14.Drechsler MatějDoležal Václav     0395
15.Drechsler JanMastník Radek     32105
16.Blažek PetrHujer Tomáš         
17.Drechsler MatějPaldus Martin         
18.Boháč VladimírDoležal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Petr21Mastník Radek13
Drechsler Matěj21Hujer Tomáš03
Boháč Vladimír12Paldus Martin12
Drechsler Jan40Doležal Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u Semil AVrchní
rozhodčí:
Ouhrabka Michal
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hospoda U Slunce BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
     3010
2.Svaček Igor
Strnad Jan
 
 
Suja Jan
Tesař Miloš
 
 
     2311
3.Svaček IgorKuřík Jan st.     0312
4.Strnad JanTesař Miloš     1313
5.Ouhrabka MichalSuja Jan     3023
6.Ouhrabka PetrKuřík Martin     2324
7.Strnad JanKuřík Jan st.     0325
8.Ouhrabka MichalTesař Miloš     3135
9.Ouhrabka PetrSuja Jan     1336
10.Svaček IgorKuřík Martin     1337
11.Ouhrabka MichalKuřík Jan st.     3247
12.Ouhrabka PetrTesař Miloš     2348
13.Svaček IgorSuja Jan     1349
14.Strnad JanKuřík Martin     13410
15.Ouhrabka PetrKuřík Jan st.     03  
16.Svaček IgorTesař Miloš         
17.Strnad JanSuja Jan         
18.Ouhrabka MichalKuřík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svaček Igor03Kuřík Jan st.21
Strnad Jan03Tesař Miloš21
Ouhrabka Michal30Suja Jan21
Ouhrabka Petr03Kuřík Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
Kočí Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ DoksyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29 TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
Horník Stanislav
Nešvera Miroslav
 
 
     3210
2.Lindner Ladislav
Lazar Julius
 
 
Hofman Denis
Bartoš Jiří
 
 
     3120
3.Lindner LadislavHorník Stanislav     3230
4.Tamchyna PetrNešvera Miroslav     3040
5.Lazar JuliusHofman Denis     3250
6.Lučan LadislavBartoš Jiří     3060
7.Tamchyna PetrHorník Stanislav     1361
8.Lazar JuliusNešvera Miroslav     2362
9.Lučan LadislavHofman Denis     3072
10.Lindner LadislavBartoš Jiří     0373
11.Lazar JuliusHorník Stanislav     2374
12.Lučan LadislavNešvera Miroslav     1375
13.Lindner LadislavHofman Denis     2376
14.Tamchyna PetrBartoš Jiří     3186
15.Lučan LadislavHorník Stanislav     0387
16.Lindner LadislavNešvera Miroslav     3097
17.Tamchyna PetrHofman Denis     30107
18.Lazar JuliusBartoš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lindner Ladislav22Horník Stanislav31
Tamchyna Petr31Nešvera Miroslav22
Lazar Julius12Hofman Denis13
Lučan Ladislav22Bartoš Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, TanvaldRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Veselka Jiří st.
Žid Jaromír
 
 
     3110
2.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Absolonová Marie
Knot Jan
 
 
     3120
3.Macoun MiroslavKnot Jan     3030
4.Pavelka RadimŽid Jaromír     0331
5.Holec Jaroslav st.Absolonová Marie     3041
6.Směšný MilanVeselka Jiří st.     1342
7.Pavelka RadimKnot Jan     3052
8.Holec Jaroslav st.Žid Jaromír     3062
9.Směšný MilanAbsolonová Marie     3172
10.Macoun MiroslavVeselka Jiří st.     3082
11.Holec Jaroslav st.Knot Jan     3192
12.Směšný MilanŽid Jaromír     31102
13.Macoun MiroslavAbsolonová Marie     31  
14.Pavelka RadimVeselka Jiří st.         
15.Směšný MilanKnot Jan         
16.Macoun MiroslavŽid Jaromír         
17.Pavelka RadimAbsolonová Marie         
18.Holec Jaroslav st.Veselka Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macoun Miroslav20Knot Jan03
Pavelka Radim11Žid Jaromír12
Holec Jaroslav st.30Absolonová Marie02
Směšný Milan21Veselka Jiří st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:31 TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šonský Patrik
Jiroš Adam
 
 
Longin Milan
Jáč Miloš
 
 
     3210
2.Vrabec Jakub
Varcl Jan ml.
 
 
Matoušková Stanislava
Kopiary Lubomír
 
 
     3120
3.Varcl Jan ml.Matoušková Stanislava     3230
4.Jiroš AdamKopiary Lubomír     3140
5.Vrabec JakubJáč Miloš     2341
6.Šonský PatrikLongin Milan     1342
7.Jiroš AdamMatoušková Stanislava     3252
8.Vrabec JakubKopiary Lubomír     3162
9.Šonský PatrikJáč Miloš     2363
10.Varcl Jan ml.Longin Milan     1364
11.Vrabec JakubMatoušková Stanislava     3174
12.Šonský PatrikKopiary Lubomír     3184
13.Varcl Jan ml.Jáč Miloš     1385
14.Jiroš AdamLongin Milan     2386
15.Šonský PatrikMatoušková Stanislava     3196
16.Varcl Jan ml.Kopiary Lubomír     31106
17.Jiroš AdamJáč Miloš         
18.Vrabec JakubLongin Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varcl Jan ml.22Matoušková Stanislava04
Jiroš Adam21Kopiary Lubomír04
Vrabec Jakub21Jáč Miloš30
Šonský Patrik22Longin Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
Anton Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HOME CREDIT ARENARozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Vojtěch Jiří
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
     3010
2.Vaníček Jiří
Janoušek Milan
 
 
Průša Pavel
Šimon Miroslav
 
 
     3120
3.Janoušek MilanZahradník Petr     2321
4.Vaníček JiříPrůša Pavel     0322
5.Vojtěch JiříŽivnůstka Miroslav     3032
6.Anton PetrŠimon Miroslav     3042
7.Vaníček JiříZahradník Petr     2343
8.Vojtěch JiříPrůša Pavel     3053
9.Anton PetrŽivnůstka Miroslav     3163
10.Janoušek MilanŠimon Miroslav     3073
11.Vojtěch JiříZahradník Petr     3183
12.Anton PetrPrůša Pavel     3193
13.Janoušek MilanŽivnůstka Miroslav     2394
14.Vaníček JiříŠimon Miroslav     31104
15.Anton PetrZahradník Petr         
16.Janoušek MilanPrůša Pavel         
17.Vaníček JiříŽivnůstka Miroslav         
18.Vojtěch JiříŠimon Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušek Milan12Zahradník Petr21
Vaníček Jiří12Průša Pavel12
Vojtěch Jiří30Živnůstka Miroslav12
Anton Petr30Šimon Miroslav03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy