Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček CvikovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:14 Cvikováček Cvikov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palušová JanaMadaraszová Klára     2301
2.Peroutková BarboraLibichová Kateřina     0302
3.Kaprálová Kateřina
Koudelková Karolína
 
 
Madaraszová Klára
Libichová Kateřina
 
 
     0303
4.Palušová JanaLibichová Kateřina     3213
5.Peroutková BarboraMadaraszová Klára     0314

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Palušová Jana11Madaraszová Klára20
Peroutková Barbora02Libichová Kateřina11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Oprp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:0 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašubiaková ViktorieKlofcová Adela     3010
2.Nováková KarolínaSillerová Andrea     3020
3.Kašubiaková Viktorie
Nováková Karolína
 
 
Klofcová Adela
Sillerová Andrea
 
 
     3030
4.Kašubiaková ViktorieSillerová Andrea     3040
5.Nováková KarolínaKlofcová Adela     3050

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kašubiaková Viktorie20Klofcová Adela02
Nováková Karolína20Sillerová Andrea02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Korp Pter st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:50:15 SKST Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richterová AdélaAbsolonová Marie     0301
2.Reslerová VěraPařízková Monika     0302
3.Richterová Adéla
Reslerová Věra
 
 
Absolonová Marie
Pařízková Monika
 
 
     0303
4.Richterová AdélaPařízková Monika     0304
5.Reslerová VěraAbsolonová Marie     0305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Richterová Adéla02Absolonová Marie20
Reslerová Věra02Pařízková Monika20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:50:15 SKST Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korpová Romana ml.Absolonová Marie     0301
2.Němečková LenkaPařízková Monika     0302
3.Korpová Romana ml.
Němečková Lenka
 
 
Absolonová Marie
Pařízková Monika
 
 
     0303
4.Korpová Romana ml.Pařízková Monika     0304
5.Němečková LenkaAbsolonová Marie     0305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Korpová Romana ml.02Absolonová Marie20
Němečková Lenka02Pařízková Monika20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček CvikovVrchní
rozhodčí:
Korp Pter st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:36:9 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Madaraszová KláraNolová Markéta     0301
2.Libichová KateřinaKašubiaková Viktorie     3011
3.Madaraszová Klára
Libichová Kateřina
 
 
Nolová Markéta
Kopecká Klára
 
 
     0312
4.Madaraszová KláraKašubiaková Viktorie     3022
5.Libichová KateřinaNolová Markéta     0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Madaraszová Klára11Nolová Markéta20
Libichová Kateřina11Kašubiaková Viktorie02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:37:11 TJ Spartak Chrastava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráčková LuciePalušová Jana     0301
2.Doležalová KateřinaKaprálová Kateřina     3111
3.Vondráčková Lucie
Doležalová Kateřina
 
 
Palušová Jana
Kaprálová Kateřina
 
 
     1312
4.Vondráčková LucieKaprálová Kateřina     3122
5.Doležalová KateřinaPalušová Jana     0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondráčková Lucie11Palušová Jana20
Doležalová Kateřina11Kaprálová Kateřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček CvikovVrchní
rozhodčí:
Kopr Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5 Cvikováček Cvikov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Madaraszová KláraRichterová Adéla     3010
2.Libichová KateřinaReslerová Věra     1311
3.Madaraszová Klára
Libichová Kateřina
 
 
Richterová Adéla
Reslerová Věra
 
 
     3021
4.Madaraszová KláraReslerová Věra     3031
5.Libichová KateřinaRichterová Adéla     3241

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Madaraszová Klára20Richterová Adéla02
Libichová Kateřina11Reslerová Věra11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:50:15 SKST Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráčková LucieAbsolonová Marie     0301
2.Doležalová KateřinaPařízková Monika     0302
3.Vondráčková Lucie
Doležalová Kateřina
 
 
Absolonová Marie
Pařízková Monika
 
 
     0303
4.Vondráčková LuciePařízková Monika     0304
5.Doležalová KateřinaAbsolonová Marie     0305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondráčková Lucie02Absolonová Marie20
Doležalová Kateřina02Pařízková Monika20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:52:15 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelková KarolínaKašubiaková Viktorie     0301
2.Palušová JanaNolová Markéta     0302
3.Palušová Jana
Peroutková Barbora
 
 
Kašubiaková Viktorie
Nolová Markéta
 
 
     0303
4.Koudelková KarolínaNováková Karolína     2304
5.Palušová JanaKašubiaková Viktorie     0305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koudelková Karolína02Kašubiaková Viktorie20
Palušová Jana02Nolová Markéta10
   Nováková Karolína10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček CvikovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:51:15 Cvikováček Cvikov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korpová Romana ml.Madaraszová Klára     0301
2.Korpová Romana st.Libichová Kateřina     0302
3.Korpová Romana ml.
Korpová Romana st.
 
 
Madaraszová Klára
Libichová Kateřina
 
 
     0303
4.Korpová Romana ml.Libichová Kateřina     1304
5.Korpová Romana st.Madaraszová Klára     0305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Korpová Romana ml.02Madaraszová Klára20
Korpová Romana st.02Libichová Kateřina20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Kamenický šenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:1 SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richterová AdélaVondráčková Lucie     3010
2.Reslerová VěraDoležalová Kateřina     3020
3.Richterová Adéla
Reslerová Věra
 
 
Vondráčková Lucie
Doležalová Kateřina
 
 
     3030
4.Richterová AdélaDoležalová Kateřina     3140
5.Reslerová VěraVondráčková Lucie     3050

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Richterová Adéla20Vondráčková Lucie02
Reslerová Věra20Doležalová Kateřina02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy