Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:Bubla Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38638:645TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
8-86-8103210
2.Šebeček Marek
Šebeček Antonín
 
 
Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
33-94 3120
3.Šebeček AntonínPaták Radek-5-4-6  0321
4.Vojáček JaromírKvapil Zdeněk-85-6-3 1322
5.Bubla Jaroslav st.Rotrekl Lukáš-7910-8-92323
6.Šebeček MarekVojtěch Martin687  3033
7.Vojáček JaromírPaták Radek-36-7-8 1334
8.Bubla Jaroslav st.Kvapil Zdeněk4-658 3144
9.Šebeček MarekRotrekl Lukáš538  3054
10.Šebeček AntonínVojtěch Martin9-712-773264
11.Bubla Jaroslav st.Paták Radek-516-3-11 1365
12.Šebeček MarekKvapil Zdeněk-9-648-82366
13.Šebeček AntonínRotrekl Lukáš9-10-5953276
14.Vojáček JaromírVojtěch Martin-9-11-8  0377
15.Šebeček MarekPaták Radek685  3087
16.Šebeček AntonínKvapil Zdeněk5-9-9-9 1388
17.Vojáček JaromírRotrekl Lukáš-8-6-7  0389
18.Bubla Jaroslav st.Vojtěch Martin-5-10-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šebeček Antonín22Paták Radek31
Vojáček Jaromír04Kvapil Zdeněk31
Bubla Jaroslav st.13Rotrekl Lukáš22
Šebeček Marek31Vojtěch Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
Reška Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Prusy, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34330:482Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav ml.
 
 
Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
WO    0301
2.Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
-97-76-32302
3.Hanák PetrŠkorpík Jan47-710 3112
4.Reška Vladislav ml.Křupala Vladislav-11-5-5  0313
5.Kolbert RadekWO    0314
6.Reška Vladislav st.Záděra Kamil-8-9-4  0315
7.Reška Vladislav ml.Škorpík Jan-6-33873225
8.Křupala VladislavWO    0326
9.Reška Vladislav st.Kolbert Radek-68-78-102327
10.Hanák PetrZáděra Kamil-978-7-82328
11.Škorpík JanWO    0329
12.Reška Vladislav st.Křupala Vladislav55-86 3139
13.Hanák PetrKolbert Radek5-6-5-10 13310
14.Reška Vladislav ml.Záděra Kamil         
15.Reška Vladislav st.Škorpík Jan         
16.Hanák PetrKřupala Vladislav         
17.Reška Vladislav ml.Kolbert Radek         
18.Záděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hanák Petr12Škorpík Jan02
Reška Vladislav ml.11Křupala Vladislav11
Reška Vladislav st.12Kolbert Radek20
   Záděra Kamil20
WO04WO40
BEZ PŘIPOMÍNEK.HRÁČ NASTOUPIL DO UTKÁNÍ JAKO VRCHNÍ ROZHODČÍ.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35590:619TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Radek
Trávníček Michal
 
 
Rulíšek Karel
Fianta René
 
 
978  3010
2.Srna Antonín
Kalousek Viktor
 
 
Mráz David
Jelínek Marek
 
 
-8-97-10 1311
3.Trávníček MichalMráz David-6-8-5  0312
4.Kalousek ViktorRulíšek Karel-6-58-3 1313
5.Srna AntonínJelínek Marek812-7-8-62314
6.Sedláček RadekFianta René118-88 3124
7.Kalousek ViktorMráz David-7-810-9 1325
8.Srna AntonínRulíšek Karel11-79-863235
9.Sedláček RadekJelínek Marek-6-74-3 1336
10.Trávníček MichalFianta René556  3046
11.Srna AntonínMráz David-97-810-122347
12.Sedláček RadekRulíšek Karel88-103 3157
13.Trávníček MichalJelínek Marek-11-7-5  0358
14.Kalousek ViktorFianta René8912  3068
15.Sedláček RadekMráz David86-114 3178
16.Trávníček MichalRulíšek Karel-9-8-5  0379
17.Kalousek ViktorJelínek Marek-9-3-8  03710
18.Srna AntonínFianta René8104  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Michal13Mráz David31
Kalousek Viktor13Rulíšek Karel22
Srna Antonín12Jelínek Marek40
Sedláček Radek31Fianta René03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8419:286MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 
8108  3010
2.Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
Odehnal Vladimír
Sekanina Jan
 
 
365  3020
3.Jedlička JindřichKrása Petr st.111-8-8-112321
4.Netolička LubomírMoravec Zdeněk686  3031
5.Filák TomášOdehnal Vladimír345  3041
6.Veber MarekSekanina Jan-8875 3151
7.Netolička LubomírKrása Petr st.8-7-11243261
8.Filák TomášMoravec Zdeněk539  3071
9.Veber MarekOdehnal Vladimír643  3081
10.Jedlička JindřichSekanina Jan-9264 3191
11.Filák TomášKrása Petr st.116-79 31101
12.Veber MarekMoravec Zdeněk67   20  
13.Jedlička JindřichOdehnal Vladimír         
14.Netolička LubomírSekanina Jan         
15.Veber MarekKrása Petr st.         
16.Jedlička JindřichMoravec Zdeněk         
17.Netolička LubomírOdehnal Vladimír         
18.Filák TomášSekanina Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Jindřich11Krása Petr st.12
Netolička Lubomír20Moravec Zdeněk02
Filák Tomáš30Odehnal Vladimír02
Veber Marek20Sekanina Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Anděl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:Grulich Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Javůrek Leoš
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Klimeš Viktor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22579:512TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Jízdný Martin
Šípka Zdeněk
 
 
-79-9973210
2.Javůrek Tomáš
Sýkora Josef
 
 
Vermouzek František
Vlček Dalibor
 
 
-8-101010-22311
3.Javůrek MartinVermouzek František646  3021
4.Vičík OldřichŠípka Zdeněk-69-73-62322
5.Javůrek TomášVlček Dalibor78-85 3132
6.Sýkora JosefJízdný Martin7-3136 3142
7.Vičík OldřichVermouzek František8-6-8553252
8.Javůrek Tomᚊípka Zdeněk-8-811493262
9.Sýkora JosefVlček Dalibor-9-755-42363
10.Javůrek MartinJízdný Martin1065  3073
11.Javůrek TomášVermouzek František78-58 3183
12.Sýkora JosefŠípka Zdeněk1031  3093
13.Javůrek MartinVlček Dalibor-16-10-15  0394
14.Vičík OldřichJízdný Martin87-911 31104
15.Sýkora JosefVermouzek František         
16.Javůrek MartinŠípka Zdeněk         
17.Vičík OldřichVlček Dalibor         
18.Javůrek TomášJízdný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Martin21Vermouzek František03
Vičík Oldřich21Šípka Zdeněk12
Javůrek Tomáš30Vlček Dalibor21
Sýkora Josef21Jízdný Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KPII - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35451:568TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
Bezděk Luboš
Dvořák Leoš
 
 
5-310-8-72301
2.Horváth Tomáš
Héna Jaroslav
 
 
Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
-8-410-7 1302
3.Suchý PetrBezděk Luboš-9-87-3 1303
4.Henek DominikKonečný Štěpán5-10-5-8 1304
5.Héna JaroslavObalil Jiří8-6-2-2 1305
6.Horváth TomášDvořák Leoš-391111 3115
7.Henek DominikBezděk Luboš-38-6-6 1316
8.Héna JaroslavKonečný Štěpán-6-10-6  0317
9.Horváth TomášObalil Jiří-10-711853227
10.Suchý PetrDvořák Leoš839  3037
11.Héna JaroslavBezděk Luboš-79-6-2 1338
12.Horváth TomášKonečný Štěpán-7-3-5  0339
13.Suchý PetrObalil Jiří97-57 3149
14.Henek DominikDvořák Leoš6-868 3159
15.Horváth TomášBezděk LubošWO    03510
16.Suchý PetrKonečný Štěpán         
17.Henek DominikObalil Jiří         
18.Héna JaroslavDvořák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Petr21Bezděk Luboš30
Henek Dominik12Konečný Štěpán30
Héna Jaroslav03Obalil Jiří12
Horváth Tomáš21Dvořák Leoš03
WO01WO10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy