Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
Chludil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33644:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Budiš Tomáš
 
 
Kalivoda Petr
Koníček Marek
 
 
-4-3-8  0301
2.Chludil Radek
Grufík Kamil
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
673  3011
3.Budiš TomášKalivoda Petr-86-5-3 1312
4.Kotásková PetraKoníček Marek16710  3022
5.Chludil RadekPolášek Zdenek-879-7-92323
6.Grufík KamilTomek Jan675  3033
7.Kotásková PetraKalivoda Petr-9-84-9 1334
8.Chludil RadekKoníček Marek-10-4910-82335
9.Grufík KamilPolášek Zdenek21012  3045
10.Budiš TomášTomek Jan-3-1-9  0346
11.Chludil RadekKalivoda Petr11-57-593256
12.Grufík KamilKoníček Marek-6-97853266
13.Budiš TomášPolášek Zdenek-5-7-7  0367
14.Kotásková PetraTomek Jan-9-122753277
15.Grufík KamilKalivoda Petr999  3087
16.Budiš TomášKoníček Marek-5-696-42388
17.Kotásková PetraPolášek Zdenek-6712-7-72389
18.Chludil RadekTomek Jan1297  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budiš Tomáš04Kalivoda Petr22
Kotásková Petra22Koníček Marek22
Chludil Radek22Polášek Zdenek31
Grufík Kamil40Tomek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34512:540TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaur Ivo
Kubík Josef
 
 
Koutný František
Rachunek Martin
 
 
-9-8-7  0301
2.Jangl Marek
Hoch Vítek
 
 
Kouřil Přemysl
Vašík Michal
 
 
13-10-9-7 1302
3.Hoch VítekKouřil Přemysl-5-7-7  0303
4.Jangl MarekKoutný František-9-108-4 1304
5.Kubík JosefRachunek Martin-85-88-72305
6.Šaur IvoVašík Michal-74-10-9 1306
7.Jangl MarekKouřil Přemysl-12-8-4  0307
8.Kubík JosefKoutný František6-992 3117
9.Šaur IvoRachunek Martin-10-9-9  0318
10.Hoch VítekVašík Michal8910  3028
11.Kubík JosefMasařík Lukáš59-48 3138
12.Šaur IvoKoutný František858  3048
13.Hoch VítekRachunek Martin8-3-7-5 1349
14.Jangl MarekVašík Michal-86-4853259
15.Šaur IvoMasařík Lukáš5-72-9-523510
16.Hoch VítekKoutný František-11    01  
17.Jangl MarekRachunek Martin         
18.Kubík JosefVašík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hoch Vítek12Kouřil Přemysl20
Jangl Marek12Koutný František12
Kubík Josef21Rachunek Martin30
Šaur Ivo13Vašík Michal12
   Masařík Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín FRozhodčí:Hanák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Stibor Tomáš
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Svojanovský Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30253:364SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Juřík Adam
Kokeš Lukáš
 
 
-7-8-9  0301
2.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Veselý Jan
Novotná Lucie
 
 
9-5-11-8 1302
3.Hanák ZdeněkVeselý Jan-8-4-11  0303
4.Stibor TomášJuřík Adam-8-7-4  0304
5.Svojanovský LadislavKokeš Lukáš-3-5-9  0305
6.Švejda AloisNovotná Lucie-4-8-7  0306
7.Stibor TomášVeselý Jan-89-2-7 1307
8.Svojanovský LadislavJuřík Adam-8-9-7  0308
9.Švejda AloisKokeš Lukáš-856-6-102309
10.Hanák ZdeněkNovotná Lucie-9-8-1  03010
11.Svojanovský LadislavVeselý Jan-4    01  
12.Švejda AloisJuřík Adam         
13.Hanák ZdeněkKokeš Lukáš         
14.Stibor TomášNovotná Lucie         
15.Švejda AloisVeselý Jan         
16.Hanák ZdeněkJuřík Adam         
17.Stibor TomášKokeš Lukáš         
18.Svojanovský LadislavNovotná Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanák Zdeněk02Veselý Jan20
Stibor Tomáš02Juřík Adam20
Svojanovský Ladislav02Kokeš Lukáš20
Švejda Alois02Novotná Lucie20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19538:482SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
98-98 3110
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Kosík Tomáš
Benda Vojtěch
 
 
-9-11-3  0311
3.Malošek RadekBrhel Štěpán131012  3021
4.Kolář DavidLorenc David9-1099 3131
5.Drábek MilanKosík Tomáš-510-97-72332
6.Příkaský ZbyněkBenda Vojtěch774  3042
7.Kolář DavidBrhel Štěpán7-11912 3152
8.Drábek MilanLorenc David7-7-6-8 1353
9.Příkaský ZbyněkKosík Tomáš7812  3063
10.Malošek RadekBenda Vojtěch13-878 3173
11.Drábek MilanBrhel Štěpán-8-13-8  0374
12.Příkaský ZbyněkLorenc David-4739 3184
13.Malošek RadekKosík Tomáš3-137-763294
14.Kolář DavidBenda Vojtěch814  30104
15.Příkaský ZbyněkBrhel Štěpán         
16.Malošek RadekLorenc David         
17.Kolář DavidKosík Tomáš         
18.Drábek MilanBenda Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malošek Radek30Brhel Štěpán12
Kolář David30Lorenc David12
Drábek Milan03Kosík Tomáš12
Příkaský Zbyněk30Benda Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Kuchařič Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35729:703SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
78-10-8-82301
2.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Rančík Antonín
Juras Pavel
 
 
978  3011
3.Charvát Vít ml.Jakubčík Roman7-5-89-52312
4.Hrbáček MilanKalivoda Martin8-10-8-10 1313
5.Novák RadekRančík Antonín7610  3023
6.Kuchařič Jiří st.Juras Pavel67-112 3133
7.Hrbáček MilanJakubčík Roman5-813-8-82334
8.Novák RadekKalivoda Martin-12-9-10  0335
9.Kuchařič Jiří st.Rančík Antonín879  3045
10.Charvát Vít ml.Juras Pavel8-747 3155
11.Novák RadekJakubčík Roman6-3-7-8 1356
12.Kuchařič Jiří st.Kalivoda Martin-10-810883266
13.Charvát Vít ml.Rančík Antonín10-106-1233276
14.Hrbáček MilanJuras Pavel-7968 3186
15.Kuchařič Jiří st.Jakubčík Roman-5-910-4 1387
16.Charvát Vít ml.Kalivoda Martin-7-10-3  0388
17.Hrbáček MilanRančík Antonín-73-107103298
18.Novák RadekJuras Pavel10-13-8121032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.22Jakubčík Roman40
Hrbáček Milan22Kalivoda Martin31
Novák Radek22Rančík Antonín04
Kuchařič Jiří st.31Juras Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:14459:350TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Martin
Vacenovský Pavel
 
 
Marek Jan st.
Marek Jan ml.
 
 
7-876 3110
2.Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
Martinek Tomáš
Vránová Radana
 
 
9-888 3120
3.Drábek IvoVránová Radana-7865 3130
4.Vacenovský PavelMarek Jan ml.558  3040
5.Salajka MilanMartinek Tomáš-88411 3150
6.Čechovský MartinMarek Jan st.-9-5-3  0351
7.Vacenovský PavelVránová Radana59-1017 3161
8.Salajka MilanMarek Jan ml.377  3071
9.Čechovský MartinMartinek Tomáš453  3081
10.Drábek IvoMarek Jan st.-7-5-7  0382
11.Salajka MilanVránová Radana-61-10-7 1383
12.Čechovský MartinMarek Jan ml.21214  3093
13.Drábek IvoMartinek TomášWO    30103
14.Vacenovský PavelMarek Jan st.         
15.Čechovský MartinVránová Radana         
16.Drábek IvoMarek Jan ml.         
17.Vacenovský PavelMartinek Tomáš         
18.Salajka MilanMarek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábek Ivo11Vránová Radana12
Vacenovský Pavel20Marek Jan ml.03
Salajka Milan21Martinek Tomáš02
Čechovský Martin21Marek Jan st.20
WO10WO01
ne

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy