Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:43543:661Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halasová Ludmila
Vodáková Aneta
 
 
Klenovec Josef
Juras Oldřich
 
 
11-8-7-7 1301
2.Slavík Ondřej
Vokál Radek
 
 
Hejmala Karel
Jelínek Jaromír
 
 
-7-8-5  0302
3.Vodáková AnetaKlenovec Josef-4-6-4  0303
4.Halasová LudmilaHejmala Karel-109-1-7 1304
5.Vokál RadekJelínek Jaromír-9-79-4 1305
6.Slavík OndřejJuras Oldřich9109  3015
7.Halasová LudmilaKlenovec Josef-7-5-8  0316
8.Vokál RadekHejmala Karel-6-7-6  0317
9.Slavík OndřejJelínek Jaromír646  3027
10.Vodáková AnetaJuras Oldřich1288  3037
11.Vokál RadekKlenovec Josef-9-711-4 1338
12.Slavík OndřejHejmala Karel-10-4-8  0339
13.Vodáková AnetaJelínek Jaromír-6-8-7  03310
14.Halasová LudmilaJuras Oldřich38-11-13-723311
15.Slavík OndřejKlenovec Josef-3-84-5 13312
16.Vodáková AnetaHejmala Karel9-11-67-923313
17.Halasová LudmilaJelínek Jaromír-310-8-11 13314
18.Vokál RadekJuras Oldřich-01094 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vodáková Aneta13Klenovec Josef40
Halasová Ludmila04Hejmala Karel40
Vokál Radek13Jelínek Jaromír31
Slavík Ondřej22Juras Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:Tomola Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:Tomola Vladimír
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Tomolová Anna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:51438:677TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
Cibulka Radek
Průdek Filip
 
 
-12-9-9  0301
2.Tomola Vladimír
Svoboda Zdeněk
 
 
Vala Jaroslav
Průdek Daniel
 
 
-9-3-5  0302
3.Svoboda ZdeněkCibulka Radek9-379 3112
4.Tomolová AnnaPrůdek Filip9-8-9-7 1313
5.Tomola VladimírPrůdek Daniel-6-6-5  0314
6.Tomola JaroslavVala Jaroslav-2-5-3  0315
7.Tomolová AnnaCibulka Radek69-6-8-52316
8.Tomola VladimírPrůdek Filip-5-7-8  0317
9.Tomola JaroslavPrůdek Daniel11-7-8-8 1318
10.Svoboda ZdeněkVala Jaroslav-5-3-3  0319
11.Tomola VladimírCibulka Radek-1-10-5  03110
12.Tomola JaroslavPrůdek Filip106-3-10732210
13.Svoboda ZdeněkPrůdek Daniel-4-7-4  03211
14.Tomolová AnnaVala Jaroslav-2-4-5  03212
15.Tomola JaroslavCibulka Radek-97-57-723213
16.Svoboda ZdeněkPrůdek Filip-5-1-5  03214
17.Tomolová AnnaPrůdek Daniel-314-4-7 13215
18.Tomola VladimírVala Jaroslav-5-3-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Zdeněk13Cibulka Radek31
Tomolová Anna04Průdek Filip31
Tomola Vladimír04Průdek Daniel40
Tomola Jaroslav13Vala Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
Slabyhouek Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:28741:641TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Svoboda Bohuslav
 
 
Šafařík Václav st.
Smetana Jaroslav
 
 
68-58 3110
2.Libenský Svatoslav
Rišnovský Robert
 
 
Frömmel Zdeněk
Hruška Jaroslav st.
 
 
78-66 3120
3.Svoboda BohuslavSmetana Jaroslav48-59 3130
4.Bílek JanŠafařík Václav st.-88-1111-82331
5.Libenský SvatoslavHruška Jaroslav st.-7-554-82332
6.Rišnovský RobertFrömmel Zdeněk-9115-983242
7.Bílek JanSmetana Jaroslav3-933 3152
8.Libenský SvatoslavŠafařík Václav st.8-4-9973262
9.Rišnovský RobertHruška Jaroslav st.4-758 3172
10.Svoboda BohuslavFrömmel Zdeněk9-9-10-5 1373
11.Libenský SvatoslavSmetana Jaroslav778  3083
12.Rišnovský RobertŠafařík Václav st.6-976 3193
13.Svoboda BohuslavHruška Jaroslav st.12-78-9-12394
14.Bílek JanFrömmel Zdeněk-7-898632104
15.Rišnovský RobertSmetana Jaroslav438  30114
16.Svoboda BohuslavŠafařík Václav st.-77-54-823115
17.Bílek JanHruška Jaroslav st.8911  30125
18.Libenský SvatoslavFrömmel Zdeněk-9647 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Bohuslav13Smetana Jaroslav04
Bílek Jan31Šafařík Václav st.22
Libenský Svatoslav31Hruška Jaroslav st.22
Rišnovský Robert40Frömmel Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:11634:470Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuš Josef
Gregor Miroslav
 
 
Šlancar Zbyněk
Zhejbal Jiří
 
 
8108  3010
2.Lunzar Ladislav
Kováč Josef
 
 
Radkovič Radek
Jarůšek Vladimír
 
 
697  3020
3.Gregor MiroslavŠlancar Zbyněk-13-7-10  0321
4.Kováč JosefZhejbal Jiří667  3031
5.Lunzar LadislavRadkovič Radek1068  3041
6.Mikuš JosefJarůšek Vladimír31010  3051
7.Kováč JosefŠlancar Zbyněk-76-98-72352
8.Lunzar LadislavZhejbal Jiří689  3062
9.Mikuš JosefRadkovič Radek559  3072
10.Gregor MiroslavJarůšek Vladimír11-969 3182
11.Lunzar LadislavŠlancar Zbyněk829  3092
12.Mikuš JosefZhejbal Jiří989  30102
13.Gregor MiroslavRadkovič Radek586  30112
14.Kováč JosefJarůšek Vladimír883  30122
15.Mikuš JosefŠlancar Zbyněk355  30132
16.Gregor MiroslavZhejbal Jiří-737-7-423133
17.Kováč JosefRadkovič Radek868  30143
18.Lunzar LadislavJarůšek Vladimír75-98 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gregor Miroslav22Šlancar Zbyněk22
Kováč Josef31Zhejbal Jiří13
Lunzar Ladislav40Radkovič Radek04
Mikuš Josef40Jarůšek Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CVrchní
rozhodčí:
Stávek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:13667:379TJ SPORT Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Geier Ivo
Vybíral Zdeněk
 
 
88-8-753210
2.Stávek Filip
Suský Josef
 
 
Halámek Zdeněk
 
 
WO    3020
3.Suský JosefHalámek Zdeněk89-7-9-102321
4.Stávek FilipGeier Ivo-6953 3131
5.Stávek JosefVybíral Zdeněk659  3041
6.Blaško KvětoslavWO    3051
7.Stávek FilipHalámek Zdeněk568  3061
8.Stávek JosefGeier Ivo386  3071
9.Blaško KvětoslavVybíral Zdeněk564  3081
10.Suský JosefWO    3091
11.Stávek JosefHalámek Zdeněk3-785 31101
12.Blaško KvětoslavGeier Ivo574  30111
13.Suský JosefVybíral Zdeněk55-59 31121
14.Stávek FilipWO    30131
15.Blaško KvětoslavHalámek Zdeněk7-889 31141
16.Suský JosefGeier Ivo7-882 31151
17.Stávek FilipVybíral Zdeněk8-7-99-423152
18.Stávek JosefWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Suský Josef21Halámek Zdeněk13
Stávek Filip21Geier Ivo04
Stávek Josef30Vybíral Zdeněk13
Blaško Květoslav30   
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy