Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21388:378nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Novotný Šimon
 
 
Bayerová Anežka ml.
Fousek Vilém
 
 
6-10-9773210
2.Novotný ŠimonObršál Daniel5-6-76-82311
3.Pospíšil JaroslavBayerová Anežka ml.-10-146-8 1312
4.Janáček AdamFousek Vilém-778-9-112313
5.Pospíšil JaroslavObršál Daniel-311610 3123
6.Novotný ŠimonFousek Vilém876  3033
7.Janáček AdamBayerová Anežka ml.-7-7-3  0334
8.Pospíšil JaroslavFousek Vilém-95-104113244
9.Vašková MaruškaObršál Daniel-7-3-6  0345
10.Novotný ŠimonBayerová Anežka ml.7-964 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotný Šimon21Obršál Daniel21
Pospíšil Jaroslav21Bayerová Anežka ml.21
Janáček Adam02Fousek Vilém12
Vašková Maruška01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23332:383TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bayerová Anežka ml.
Obršál Daniel
 
 
Hlavsa Alexander
Svojanovský Jakub
 
 
6-6-68-82301
2.Bayerová Anežka ml.Hlavsa Alexander-8-11-9  0302
3.Obršál DanielSvojanovský Jakub-8698 3112
4.Fousek VilémKrupa Michal-7-7-8  0313
5.Obršál DanielHlavsa Alexander9-71010 3123
6.Bayerová Anežka ml.Krupa Michal7-9-7-5 1324
7.Fousek VilémSvojanovský Jakub-1-8-4  0325
8.Obršál DanielKrupa Michal910-914 3135
9.Fousek VilémHlavsa Alexander-5-10-7  0336
10.Bayerová Anežka ml.Svojanovský Jakub-586-473246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bayerová Anežka ml.12Hlavsa Alexander21
Obršál Daniel30Svojanovský Jakub12
Fousek Vilém03Krupa Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:18395:367TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavsa Alexander
Svojanovský Jakub
 
 
Novotný Šimon
Pospíšil Jaroslav
 
 
-98-5-3 1301
2.Hlavsa AlexanderNovotný Šimon55-10-11-72302
3.Svojanovský JakubPospíšil Jaroslav88-76 3112
4.Krupa MichalVašková Maruška7-8710 3122
5.Svojanovský JakubNovotný Šimon6-7-2783232
6.Hlavsa AlexanderVašková Maruška798  3042
7.Krupa MichalPospíšil Jaroslav-98-59-92343
8.Svojanovský JakubJanáček Adam543  3053
9.Krupa MichalNovotný Šimon-75-89103263
10.Hlavsa AlexanderPospíšil Jaroslav-9-64-7 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlavsa Alexander12Novotný Šimon12
Svojanovský Jakub30Pospíšil Jaroslav21
Krupa Michal21Vašková Maruška02
   Janáček Adam01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:14403:369TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek David
Kristek Lukáš
 
 
Škrba Matěj
Doležalová Markéta
 
 
99-9-783210
2.Jančar OliverPavlíček David8-789 3120
3.Chládek DavidŠkrba Matěj7-10149 3130
4.Kristek LukášDoležalová Markéta-775-8163240
5.Chládek DavidPavlíček David1057  3050
6.Jančar OliverDoležalová Markéta-8-768-62351
7.Kristek Lukᚊkrba Matěj5-684 3161
8.Marek LukášDoležalová Markéta-6-5-2  0362
9.Kristek LukášPavlíček David1193  3072
10.Jančar OliverŠkrba Matěj8-9147 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jančar Oliver21Pavlíček David03
Chládek David20Škrba Matěj03
Kristek Lukáš30Doležalová Markéta21
Marek Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:35Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22343:371TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrba Matěj
Pavlíček David
 
 
Komárek Adam
Starka Martin
 
 
-7-58-6 1301
2.Pavlíček DavidRoušar Adam5-510-9123211
3.Škrba MatějStarka Martin-610-13-8 1312
4.Doležalová MarkétaKomárek Adam8-9-10-3 1313
5.Škrba MatějRoušar Adam6-98-943223
6.Pavlíček DavidKomárek Adam-9-8-7  0324
7.Doležalová MarkétaStarka Martin687  3034
8.Škrba MatějKomárek Adam-6-49-2 1335
9.Doležalová MarkétaRoušar Adam688  3045
10.Pavlíček DavidStarka Martin-9-10-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavlíček David12Roušar Adam03
Škrba Matěj12Starka Martin21
Doležalová Markéta21Komárek Adam30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14318:288TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Adam
Starka Martin
 
 
Kristek Lukáš
Jančar Oliver
 
 
1189  3010
2.Komárek AdamMarek Lukáš354  3020
3.Roušar AdamKristek Lukáš-6-5-4  0321
4.Starka MartinChládek David12157  3031
5.Roušar AdamMarek Lukáš125  3041
6.Komárek AdamChládek David38-99 3151
7.Starka MartinKristek Lukáš-714-9-8 1352
8.Roušar AdamChládek David-5-5-5  0353
9.Starka MartinJančar Oliver-14166 3163
10.Komárek AdamKristek Lukáš-5-4-7  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Komárek Adam21Marek Lukáš02
Roušar Adam12Kristek Lukáš30
Starka Martin21Chládek David12
   Jančar Oliver01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy