Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná CVrchní
rozhodčí:
Trefný Jan
HOSTUJÍCÍ:SKP Prachatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J.A.Komenského - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28 Blatná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kallmünzer Luboš
Ounický Pavel
 
 
Wimberský Václav
Novák Zdeněk
 
 
     1301
2.Mach Ladislav
Lukáš Ondřej
 
 
Kačer Jindřich
Předota Karel
 
 
     3111
3.Kallmünzer LubošWimberský Václav     1312
4.Lukáš OndřejNovák Zdeněk     1313
5.Mach LadislavKačer Jindřich     3123
6.Ounický PavelPředota Karel     3033
7.Lukáš OndřejWimberský Václav     0334
8.Mach LadislavNovák Zdeněk     3244
9.Ounický PavelKačer Jindřich     3054
10.Kallmünzer LubošPředota Karel     3064
11.Mach LadislavWimberský Václav     0365
12.Ounický PavelNovák Zdeněk     3275
13.Kallmünzer LubošKačer Jindřich     3285
14.Lukáš OndřejPředota Karel     3095
15.Ounický PavelWimberský Václav     2396
16.Kallmünzer LubošNovák Zdeněk     32106
17.Lukáš OndřejKačer Jindřich     31  
18.Mach LadislavPředota Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kallmünzer Luboš31Wimberský Václav40
Lukáš Ondřej12Novák Zdeněk13
Mach Ladislav21Kačer Jindřich03
Ounický Pavel31Předota Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Osek AVrchní
rozhodčí:
Hauser Karel
HOSTUJÍCÍ:Blatná DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš radomyšlRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21 TJ Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvička Pavel
Šaršok Milan
 
 
Kostner Jiří
Vonášek Jan
 
 
     2301
2.Peterka Václav
Hromádka Milan
 
 
Mls Pavel
Štědroňský Jiří
 
 
     3011
3.Hromádka MilanVonášek Jan     3021
4.Šaršok MilanKostner Jiří     1322
5.Mrkvička PavelMls Pavel     3132
6.Peterka VáclavŠtědroňský Jiří     3042
7.Šaršok MilanVonášek Jan     3152
8.Mrkvička PavelKostner Jiří     1353
9.Peterka VáclavMls Pavel     3063
10.Hromádka MilanŠtědroňský Jiří     0364
11.Mrkvička PavelVonášek Jan     3174
12.Peterka VáclavKostner Jiří     3184
13.Hromádka MilanMls Pavel     3294
14.Šaršok MilanŠtědroňský Jiří     0395
15.Peterka VáclavVonášek Jan     30105
16.Hromádka MilanKostner Jiří         
17.Šaršok MilanMls Pavel         
18.Mrkvička PavelŠtědroňský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromádka Milan21Vonášek Jan04
Šaršok Milan12Kostner Jiří21
Mrkvička Pavel21Mls Pavel03
Peterka Václav40Štědroňský Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mirotice AVrchní
rozhodčí:
Suchánek Milan
HOSTUJÍCÍ:Cehnice ARozhodčí:Karas Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 234, 398201 MiroticeRozhodčí:Jonák Radoslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Krahulec Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13 Mirotice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Jaroslav ml.
Kozma Václav
 
 
Stanislav Jaroslav
Bečvář Lukáš
 
 
     3210
2.Břicháček Lukáš
Císař Jan ml.
 
 
Buchvaldek Marek
Frčka Josef
 
 
     3220
3.Kozma VáclavStanislav Jaroslav     3030
4.Břicháček LukášBečvář Lukáš     3140
5.Císař Jan ml.Frčka Josef     1341
6.Karas Jaroslav ml.Buchvaldek Marek     3051
7.Břicháček LukášStanislav Jaroslav     3061
8.Císař Jan ml.Bečvář Lukáš     3171
9.Karas Jaroslav ml.Frčka Josef     3081
10.Kozma VáclavBuchvaldek Marek     3091
11.Císař Jan ml.Stanislav Jaroslav     2392
12.Karas Jaroslav ml.Bečvář Lukáš     31102
13.Kozma VáclavFrčka Josef         
14.Břicháček LukášBuchvaldek Marek         
15.Karas Jaroslav ml.Stanislav Jaroslav         
16.Kozma VáclavBečvář Lukáš         
17.Břicháček LukášFrčka Josef         
18.Císař Jan ml.Buchvaldek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozma Václav20Stanislav Jaroslav12
Břicháček Lukáš20Bečvář Lukáš03
Císař Jan ml.12Frčka Josef11
Karas Jaroslav ml.30Buchvaldek Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Písek AVrchní
rozhodčí:
Němcová Šárka
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Písek, Tylova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31 Elektrostav Strakonice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Humpál Martin
Bílý Marek
 
 
Poklop Kamil
Slapnička Jakub
 
 
     1301
2.Hanus Michal
Chalupský Václav
 
 
Chalupa Radek
Krejčí Ondřej
 
 
     1302
3.Bílý MarekSlapnička Jakub     0303
4.Humpál MartinPoklop Kamil     0304
5.Chalupský VáclavKrejčí Ondřej     0305
6.Hanus MichalChalupa Radek     3115
7.Humpál MartinSlapnička Jakub     2316
8.Chalupský VáclavPoklop Kamil     0317
9.Hanus MichalKrejčí Ondřej     1318
10.Bílý MarekChalupa Radek     1319
11.Chalupský VáclavSlapnička Jakub     03110
12.Hanus MichalPoklop Kamil         
13.Bílý MarekKrejčí Ondřej         
14.Humpál MartinChalupa Radek         
15.Hanus MichalSlapnička Jakub         
16.Bílý MarekPoklop Kamil         
17.Humpál MartinKrejčí Ondřej         
18.Chalupský VáclavChalupa Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bílý Marek02Slapnička Jakub30
Humpál Martin02Poklop Kamil20
Chalupský Václav03Krejčí Ondřej20
Hanus Michal11Chalupa Radek11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy