Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory AVrchní
rozhodčí:
Hlávka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bonuš Karel
Burian Václav
 
 
Palivec Zdeněk
Řeháková Vlasta
 
 
     3110
2.Hlávka Jiří
Urbánek Dušan
 
 
Jan Jabůrek
Zima Jiří
 
 
     3120
3.Hlávka JiříJan Jabůrek     1321
4.Urbánek DušanŘeháková Vlasta     3131
5.Bonuš KarelZima Jiří     2332
6.Burian VáclavPalivec Zdeněk     1333
7.Urbánek DušanJan Jabůrek     1334
8.Bonuš KarelŘeháková Vlasta     1335
9.Burian VáclavZima Jiří     0336
10.Hlávka JiříPalivec Zdeněk     1337
11.Bonuš KarelJan Jabůrek     0338
12.Burian VáclavŘeháková Vlasta     1339
13.Hlávka JiříZima Jiří     3049
14.Urbánek DušanPalivec Zdeněk     03410
15.Burian VáclavJan Jabůrek     03411
16.Hlávka JiříŘeháková Vlasta     30511
17.Urbánek DušanZima Jiří     32611
18.Bonuš KarelPalivec Zdeněk     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlávka Jiří22Jan Jabůrek40
Urbánek Dušan22Řeháková Vlasta22
Bonuš Karel04Zima Jiří22
Burian Václav04Palivec Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Byňov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sýmalka u nádraží ČD BorovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Milan
Janda Vojtěch
 
 
Bašta Josef
Jindra Michal
 
 
     3110
2.Janoch Jiří
Krýsl Jiří
 
 
Navara Václav
Dvořák Rudolf
 
 
     0311
3.Matějka MilanBašta Josef     2312
4.Janda VojtěchJindra Michal     3022
5.Janoch JiříDvořák Rudolf     0323
6.Turek FrantišekNavara Václav     1324
7.Janda VojtěchBašta Josef     1325
8.Janoch JiříJindra Michal     3135
9.Turek FrantišekDvořák Rudolf     2336
10.Matějka MilanNavara Václav     3046
11.Janoch JiříBašta Josef     1347
12.Turek FrantišekJindra Michal     0348
13.Matějka MilanDvořák Rudolf     3058
14.Janda VojtěchNavara Václav     0359
15.Turek FrantišekBašta Josef     03510
16.Matějka MilanJindra Michal     30610
17.Janda VojtěchDvořák Rudolf     03611
18.Mach PetrNavara Václav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějka Milan31Bašta Josef40
Janda Vojtěch13Jindra Michal13
Janoch Jiří12Dvořák Rudolf31
Turek František04Navara Václav31
Mach Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Č. DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:34 TJ Slovan Černý Dub B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švestka Pavel
Sekyra Zbyněk
 
 
Vrzal Petr
Vondrys Ondřej
 
 
     3010
2.Pešl Miroslav
Charvát Karel
 
 
Heřmánková Andrea
Nečasová Natálie
 
 
     2311
3.Švestka PavelVrzal Petr     1312
4.Pešl MiroslavHeřmánková Andrea     3222
5.Sekyra ZbyněkVondrys Ondřej     2323
6.Charvát KarelNečasová Natálie     3133
7.Pešl MiroslavVrzal Petr     0334
8.Sekyra ZbyněkHeřmánková Andrea     2335
9.Charvát KarelVondrys Ondřej     3245
10.Švestka PavelNečasová Natálie     3255
11.Sekyra ZbyněkVrzal Petr     3165
12.Charvát KarelHeřmánková Andrea     3275
13.Švestka PavelVondrys Ondřej     3085
14.Pešl MiroslavNečasová Natálie     0386
15.Charvát KarelVrzal Petr     3296
16.Švestka PavelHeřmánková Andrea     2397
17.Pešl MiroslavVondrys Ondřej     31107
18.Sekyra ZbyněkNečasová Natálie     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švestka Pavel22Vrzal Petr22
Pešl Miroslav22Heřmánková Andrea22
Sekyra Zbyněk22Vondrys Ondřej13
Charvát Karel40Nečasová Natálie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21 TJ Sokol České Budějovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Robert
Kašparů Pavel
 
 
Truhlář Jiří
Morávek Milan
 
 
     1301
2.Mazur Jiří
Volavková Kateřina
 
 
Čapek Petr
Tunka Tomáš
 
 
     3211
3.Volavková KateřinaMorávek Milan     3121
4.Kaisler RobertTruhlář Jiří     3031
5.Mazur JiříČapek Petr     3041
6.Kašparů PavelTunka Tomáš     3051
7.Kaisler RobertMorávek Milan     3261
8.Mazur JiříTruhlář Jiří     3071
9.Kašparů PavelČapek Petr     3181
10.Volavková KateřinaTunka Tomáš     3291
11.Mazur JiříTenglová Jaroslava     31101
12.Kašparů PavelTruhlář Jiří     30111
13.Volavková KateřinaČapek Petr     23112
14.Kaisler RobertTunka Tomáš     32122
15.Kašparů PavelTenglová Jaroslava     30132
16.Volavková KateřinaTruhlář Jiří     31142
17.Kaisler RobertČapek Petr     30152
18.Mazur JiříTunka TomášWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volavková Kateřina31Morávek Milan02
Kaisler Robert40Truhlář Jiří04
Mazur Jiří30Čapek Petr13
Kašparů Pavel40Tunka Tomáš03
   Tenglová Jaroslava02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB CVrchní
rozhodčí:
Kortus Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16 SK Pedagog ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čelikovský Jakub
Němeček Richard
 
 
Fanta Rudolf
Vávra Václav
 
 
     3110
2.Bruckmüller Josef
Smažík David
 
 
Nekovář Michal
Pešel Martin
 
 
     3120
3.Němeček RichardFanta Rudolf     3030
4.Čelikovský JakubNekovář Michal     3140
5.Bruckmüller JosefVávra Václav     3150
6.Smažík DavidPešel Martin     3160
7.Čelikovský JakubFanta Rudolf     3170
8.Bruckmüller JosefNekovář Michal     1371
9.Smažík DavidVávra Václav     3081
10.Němeček RichardPešel Martin     3091
11.Bruckmüller JosefFanta RudolfWO    30101
12.Smažík DavidNekovář Michal     31111
13.Němeček RichardVávra Václav     30121
14.Čelikovský JakubPešel Martin     31131
15.Smažík DavidFanta Rudolf     13132
16.Němeček RichardNekovář Michal     30142
17.Čelikovský JakubVávra Václav     30152
18.Bruckmüller JosefPešel Martin     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němeček Richard40Fanta Rudolf12
Čelikovský Jakub40Nekovář Michal13
Bruckmüller Josef21Vávra Václav04
Smažík David31Pešel Martin04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv AVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:41 SKST Týn nad Vltavou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Václav
Štěpán Pavel
 
 
Bečvář Václav
Mikšátko Jan
 
 
     3010
2.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Hrůza Jan
Hrůza Pavel
 
 
     1311
3.Štěpán PavelBečvář Václav     0312
4.Sýkora VáclavMikšátko Jan     3022
5.Hovorka ZdeněkHrůza Jan     0323
6.Michálek JiříHrůza Pavel     0324
7.Sýkora VáclavBečvář Václav     0325
8.Hovorka ZdeněkMikšátko Jan     3035
9.Michálek JiříHrůza Jan     0336
10.Štěpán PavelHrůza Pavel     3246
11.Hovorka ZdeněkBečvář Václav     1347
12.Michálek JiříMikšátko Jan     0348
13.Štěpán PavelHrůza Jan     3258
14.Sýkora VáclavHrůza Pavel     3268
15.Michálek JiříBečvář Václav     0369
16.Štěpán PavelMikšátko Jan     3279
17.Sýkora VáclavHrůza Jan     13710
18.Hovorka ZdeněkHrůza Pavel     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpán Pavel31Bečvář Václav40
Sýkora Václav22Mikšátko Jan13
Hovorka Zdeněk13Hrůza Jan31
Michálek Jiří04Hrůza Pavel22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy