Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kubíček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:Blahovec Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na kopečku-hasičárna Č.DubRozhodčí:Vorbis Jan
Datum dle rozpisu07. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39682:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blahovec Milan
Welser Jiří
 
 
Stašek Rudolf
Havel Milan
 
 
667  3010
2.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
Šulc Vladimír
Hančl Pavel
 
 
-414-5-10 1311
3.Vorbis JanStašek Rudolf-68-86-102312
4.Kubíček Petr st.Havel Milan-4-8-5  0313
5.Blahovec MilanŠulc Vladimír3-676 3123
6.Welser JiříHančl Pavel8-6910 3133
7.Kubíček Petr st.Stašek Rudolf-44-4583243
8.Blahovec MilanHavel Milan-5-88663253
9.Welser JiříŠulc Vladimír-99-125-92354
10.Vorbis JanHančl Pavel-96-4-7 1355
11.Blahovec MilanStašek Rudolf9-87-6-22356
12.Welser JiříHavel Milan386  3066
13.Vorbis JanŠulc Vladimír-66-7763276
14.Kubíček Petr st.Hančl Pavel5-4-6-5 1377
15.Welser JiříStašek Rudolf-851-7-82378
16.Vorbis JanHavel Milan7-9-9683288
17.Kubíček Petr st.Šulc Vladimír-9-4-2  0389
18.Blahovec MilanHančl Pavel8-9-6253299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vorbis Jan22Stašek Rudolf31
Kubíček Petr st.13Havel Milan13
Blahovec Milan31Šulc Vladimír22
Welser Jiří22Hančl Pavel22
Žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Vrábek Otto
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 09. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:42 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrábek Otto
Hošna Jiří
 
 
Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
     0301
2.Bartyzal Josef
Jirák Jakub
 
 
Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
     0302
3.Hošna JiříKučera Ladislav     3112
4.Vrábek OttoVobr Václav     3122
5.Jirák JakubMichálek Jiří     0323
6.Bartyzal JosefHovorka Zdeněk     2324
7.Vrábek OttoKučera Ladislav     3134
8.Jirák JakubVobr Václav     0335
9.Bartyzal JosefMichálek Jiří     0336
10.Hošna JiříHovorka Zdeněk     3046
11.Jirák RadekKučera Ladislav     0347
12.Bartyzal JosefVobr Václav     3257
13.Hošna JiříMichálek Jiří     3167
14.Vrábek OttoHovorka Zdeněk     0368
15.Bartyzal JosefKučera Ladislav     0369
16.Hošna JiříVobr Václav     23610
17.Vrábek OttoMichálek Jiří     03611
18.Jirák RadekHovorka Zdeněk     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošna Jiří31Kučera Ladislav22
Vrábek Otto22Vobr Václav22
Jirák Jakub02Michálek Jiří31
Bartyzal Josef13Hovorka Zdeněk31
Jirák Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Čapek Petr
Datum dle rozpisu09. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Myler Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:36 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Petr
Myler Matěj
 
 
Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
     3010
2.Fišer Radek
Boháček Stanislav
 
 
Bečvář Václav
Klobušník Lubomír
 
 
     3120
3.Čapek PetrPešel Jan     3130
4.Boháček LukášBečvář Václav     3140
5.Tušl MikulášKuliš Karel     1341
6.Šauerová AdélaKlobušník Lubomír     0342
7.Boháček LukášPešel Jan     0343
8.Tušl MikulášBečvář Václav     0344
9.Šauerová AdélaKuliš Karel     0345
10.Čapek PetrKlobušník Lubomír     3155
11.Tušl MikulášPešel Jan     0356
12.Myler MatějBečvář Václav     3066
13.Čapek PetrKuliš Karel     3276
14.Boháček LukášKlobušník Lubomír     1377
15.Myler MatějPešel Jan     0378
16.Čapek PetrBečvář Václav     3088
17.Boháček LukášKuliš Karel     0389
18.Tušl MikulášKlobušník Lubomír     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Petr40Pešel Jan31
Boháček Lukáš13Bečvář Václav13
Tušl Mikuláš04Kuliš Karel31
Šauerová Adéla02Klobušník Lubomír31
Myler Matěj11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Papaj Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:46 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klásek Miroslav
Nyiri Filip
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     1301
2.Mračková Veronika
Kosař Petr
 
 
Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
     3211
3.Mračková VeronikaAdam Václav     3021
4.Klásek MiroslavLojka Ladislav     3131
5.Kosař PetrNestroj Jan     0332
6.Nyiri FilipAdam Jan     1333
7.Klásek MiroslavAdam Václav     0334
8.Kosař PetrLojka Ladislav     0335
9.Nyiri FilipNestroj Jan     1336
10.Mračková VeronikaAdam Jan     0337
11.Kosař PetrAdam Václav     0338
12.Nyiri FilipLojka Ladislav     2339
13.Mračková VeronikaNestroj Jan     03310
14.Klásek MiroslavAdam Jan     23311
15.Nyiri FilipAdam Václav     32411
16.Mračková VeronikaLojka Ladislav     23412
17.Klásek MiroslavNestroj Jan     32512
18.Kosař PetrAdam Jan     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mračková Veronika13Adam Václav22
Klásek Miroslav22Lojka Ladislav31
Kosař Petr04Nestroj Jan31
Nyiri Filip13Adam Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:51 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Truhlář Jiří
Vazač Miloslav
 
 
     3210
2.Pavel Miloš
Levý Roman
 
 
Havránek Ladislav
Suda Stanislav
 
 
     0311
3.Pavel FrantišekTruhlář Jiří     2312
4.Plachý DušanVazač Miloslav     2313
5.Levý RomanHavránek Ladislav     2314
6.Bulant MarekSuda Stanislav     0315
7.Plachý DušanTruhlář Jiří     1316
8.Levý RomanVazač Miloslav     0317
9.Bulant MarekHavránek Ladislav     0318
10.Pavel FrantišekSuda Stanislav     0319
11.Levý RomanTruhlář Jiří     03110
12.Bulant MarekVazač Miloslav     03111
13.Pavel MilošHavránek Ladislav     32211
14.Plachý DušanSuda Stanislav     03212
15.Bulant MarekTruhlář Jiří     03213
16.Pavel MilošVazač Miloslav     13214
17.Plachý DušanHavránek Ladislav     32314
18.Levý RomanSuda Stanislav     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel František02Truhlář Jiří40
Plachý Dušan13Vazač Miloslav40
Levý Roman04Havránek Ladislav22
Bulant Marek04Suda Stanislav40
Pavel Miloš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Moravec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:Bečvář Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 9.9.2016Rozhodčí:Syrovátka Jan
Datum dle rozpisu09. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Melounek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Hlávka Jiří
Bonuš Karel
 
 
     2301
2.Moravec Stanislav
Mlsek Jiří
 
 
Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
     3111
3.Slepička JanHlávka Jiří     3021
4.Mlsek JiříVik Daniel     3231
5.Hrůza JanBonuš Karel     3141
6.Moravec StanislavHrdina Karel     0342
7.Mlsek JiříHlávka Jiří     1343
8.Hrůza JanVik Daniel     3253
9.Moravec StanislavBonuš Karel     3063
10.Slepička JanHrdina Karel     2364
11.Hrůza JanHlávka Jiří     3174
12.Moravec StanislavVik Daniel     1375
13.Slepička JanBonuš Karel     3085
14.Mlsek JiříHrdina Karel     3195
15.Moravec StanislavHlávka Jiří     2396
16.Slepička JanVik Daniel     30106
17.Mlsek JiříBonuš Karel     31116
18.Hrůza JanHrdina Karel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slepička Jan31Hlávka Jiří22
Mlsek Jiří31Vik Daniel13
Hrůza Jan40Bonuš Karel04
Moravec Stanislav13Hrdina Karel22
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 09. 2016 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
Tetenka Stanislav
Moudrý Filip
 
 
     2301
2.Fousek Pavel
Smrž Josef
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     0302
3.Luxa JosefTetenka Stanislav     3112
4.Smrž JosefMoudrý Filip     3022
5.Fousek PavelVaryš Milan     3032
6.Ondr PavelLarisch Heinrich     3142
7.Smrž JosefTetenka Stanislav     3152
8.Fousek PavelMoudrý Filip     3062
9.Ondr PavelVaryš Milan     1363
10.Luxa JosefLarisch Heinrich     3073
11.Fousek PavelTetenka Stanislav     1374
12.Ondr PavelMoudrý Filip     3084
13.Luxa JosefVaryš Milan     2385
14.Smrž JosefLarisch Heinrich     3195
15.Ondr PavelTetenka Stanislav     30105
16.Luxa JosefMoudrý Filip     30115
17.Smrž JosefVaryš Milan     03116
18.Fousek PavelLarisch HeinrichWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Luxa Josef31Tetenka Stanislav13
Smrž Josef31Moudrý Filip04
Fousek Pavel21Varyš Milan31
Ondr Pavel31Larisch Heinrich03
WO10WO01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy