Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Ublanič Milan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27671:614SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
11-16-610-82301
2.Matuška Dominik
Bořík Milan
 
 
Plachý Jiří
Půlpán David
 
 
969  3011
3.Bořík MilanEzr Václav-8-10109-102312
4.Macháček JanPůlpán David-10877 3122
5.Matuška DominikStach Matěj-6-710-8 1323
6.Lukaščuk JosefPlachý Jiří665  3033
7.Macháček JanEzr Václav7-1110-9-62334
8.Matuška DominikPůlpán David8-9-10393244
9.Lukaščuk JosefStach Matěj-11989 3154
10.Bořík MilanPlachý Jiří69-93 3164
11.Matuška DominikEzr Václav-878-7103274
12.Lukaščuk JosefPůlpán David-1012510 3184
13.Bořík MilanStach Matěj-4-7-8  0385
14.Macháček JanPlachý Jiří-55612 3195
15.Lukaščuk JosefEzr Václav48-10-5-102396
16.Bořík MilanPůlpán David549  30106
17.Macháček JanStach Matěj         
18.Matuška DominikPlachý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bořík Milan22Ezr Václav31
Macháček Jan21Půlpán David04
Matuška Dominik21Stach Matěj21
Lukaščuk Josef31Plachý Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Vítová Drahomíra
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Šístek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37666:675TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Josef
Šmucr Jiří
 
 
Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
-6-9-3  0301
2.Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
Šimeček Jan
Novotný Petr
 
 
6-97-3-72302
3.Šmucr JiříBucifal Aleš7-1010-9-102303
4.Bíma MiroslavŠimeček Jan57-46 3113
5.Rödling JanBenák Libor5711  3023
6.Čermák JosefNovotný Petr410-73 3133
7.Bíma MiroslavBucifal Aleš5-710-673243
8.Rödling JanŠimeček Jan-3-10-10  0344
9.Čermák JosefBenák Libor-9-998-102345
10.Šmucr JiříNovotný Petr496  3055
11.Rödling JanBucifal Aleš411-9-1-82356
12.Čermák JosefŠimeček Jan-9-39-7 1357
13.Šmucr JiříBenák Libor85-78 3167
14.Bíma MiroslavNovotný Petr96-75 3177
15.Čermák JosefBucifal Aleš-4-45-7 1378
16.Šmucr JiříŠimeček Jan7-8-12-3 1379
17.Bíma MiroslavBenák Libor10-578 3189
18.Rödling JanNovotný Petr-64-48-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmucr Jiří22Bucifal Aleš31
Bíma Miroslav40Šimeček Jan31
Rödling Jan13Benák Libor13
Čermák Josef13Novotný Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36635:638SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Kapras Karel
 
 
Protiva Martin
Protiva Luboš
 
 
-6-9-4  0301
2.Lapka Miroslav
Balog Roland
 
 
Fabini Jan
Mečl Jan ml.
 
 
11710  3011
3.Balog RolandProtiva Luboš-79-9-7 1312
4.Lapka MiroslavProtiva Martin69-9-3-72313
5.Kaňka Luděk st.Mečl Jan ml.599  3023
6.Kapras KarelFabini Jan-68-6-6 1324
7.Lapka MiroslavProtiva Luboš985  3034
8.Kaňka Luděk st.Protiva Martin4-9-1-4 1335
9.Kapras KarelMečl Jan ml.9-7-6733245
10.Balog RolandFabini Jan-10-1295123255
11.Kaňka Luděk st.Protiva Luboš-5-8-7  0356
12.Kapras KarelProtiva Martin-9-8-10  0357
13.Balog RolandMečl Jan ml.544  3067
14.Lapka MiroslavFabini Jan15-89 3177
15.Kapras KarelProtiva Luboš-78-7-10 1378
16.Balog RolandProtiva Martin9-11-9-9 1379
17.Lapka MiroslavMečl Jan ml.5-765 3189
18.Kaňka Luděk st.Fabini Jan9-108-3-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland22Protiva Luboš31
Lapka Miroslav31Protiva Martin40
Kaňka Luděk st.13Mečl Jan ml.04
Kapras Karel13Fabini Jan22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:KMST Liberec BRozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34592:604KMST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Brožík Karel
Klimenta Matouš
 
 
-95-9-8 1301
2.Blažek Jan
Antoš Petr
 
 
Kaněra Jan
Kodým Jiří
 
 
9-475 3111
3.Antoš PetrKodým Jiří-13-4-6  0312
4.Stránský MichalKaněra Jan8-127-893222
5.Blažek JanKlimenta Matouš-784-11-82323
6.Bukovský RadekBrožík Karel965  3033
7.Stránský MichalKodým Jiří-9-9-2  0334
8.Blažek JanKaněra Jan-11664 3144
9.Bukovský RadekKlimenta Matouš7610  3054
10.Antoš PetrBrožík Karel-7-89-13 1355
11.Blažek JanKodým Jiří-9-39-3 1356
12.Bukovský RadekKaněra Jan664  3066
13.Antoš PetrKlimenta Matouš-66-713-82367
14.Stránský MichalBrožík Karel13-74-7-92368
15.Bukovský RadekKodým Jiří8-7-5-4 1369
16.Antoš PetrKaněra Jan-48-78-923610
17.Stránský MichalKlimenta Matouš         
18.Blažek JanBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Petr04Kodým Jiří40
Stránský Michal12Kaněra Jan13
Blažek Jan12Klimenta Matouš21
Bukovský Radek31Brožík Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28561:535TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
Votava Milan
Karásek Vít
 
 
-7-8-8  0301
2.Woznicki Patrik
Pospíšil Václav
 
 
Kroupa Tomáš
Sklenář Michal
 
 
26-97 3111
3.Hruška Václav ml.Sklenář Michal-7-96-7 1312
4.Pospíšil VáclavVotava Milan-6-7-6  0313
5.Woznicki PatrikKarásek Vít848  3023
6.Hrnčíř JanKroupa Tomáš-6810-773233
7.Pospíšil VáclavSklenář Michal-5-4-7  0334
8.Woznicki PatrikVotava Milan68-7-1253244
9.Hrnčíř JanKarásek Vít12-8-11063254
10.Hruška Václav ml.Kroupa Tomáš-46117 3164
11.Woznicki PatrikSklenář Michal977  3074
12.Hrnčíř JanVotava Milan5-10412 3184
13.Hruška Václav ml.Karásek Vít755  3094
14.Pospíšil VáclavKroupa Tomáš-5-7-5  0395
15.Hrnčíř JanSklenář Michal-128-9-7 1396
16.Hruška Václav ml.Votava Milan-9275 31106
17.Pospíšil VáclavKarásek Vít         
18.Woznicki PatrikKroupa Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Václav ml.31Sklenář Michal31
Pospíšil Václav03Votava Milan13
Woznicki Patrik30Karásek Vít03
Hrnčíř Jan31Kroupa Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KrupkaVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Dohnal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Pelc Marek
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32615:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaniš Marek
Brožek Michal
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
9-1098 3110
2.Pivoňka Jaromír
Brožek Miroslav
 
 
Papírník Pavel
Chalupa Josef ml.
 
 
-9467 3120
3.Pivoňka JaromírPapírník Pavel-8-5-5  0321
4.Brožek MiroslavSysel Pavel195  3031
5.Vaniš MarekChalupa Josef ml.-67115 3141
6.Brožek MichalBlažek Martin127-28 3151
7.Brožek MiroslavPapírník Pavel-5-11-6  0352
8.Vaniš MarekSysel Pavel979  3062
9.Brožek MichalChalupa Josef ml.528  3072
10.Pivoňka JaromírBlažek Martin10108  3082
11.Vaniš MarekPapírník Pavel-8-67-9 1383
12.Brožek MichalSysel Pavel-4-69-6 1384
13.Pivoňka JaromírChalupa Josef ml.-897-9-72385
14.Brožek MiroslavBlažek Martin-6-10-8  0386
15.Brožek MichalPapírník Pavel-98-3-11 1387
16.Pivoňka JaromírSysel Pavel-98-3-8 1388
17.Brožek MiroslavChalupa Josef ml.810-7-4-52389
18.Vaniš MarekBlažek Martin-9679 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pivoňka Jaromír13Papírník Pavel40
Brožek Miroslav13Sysel Pavel22
Vaniš Marek31Chalupa Josef ml.22
Brožek Michal22Blažek Martin13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS