Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Stehlík Milan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18510:426TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
 
 
Drvota Miroslav
Špaňůr Josef
 
 
387  3010
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
978  3020
3.Rohlík Jan ml.Bělohlav Karel-7-611-9 1321
4.Charvát OndřejDrvota Miroslav5108  3031
5.Rubeš MichalHájek Tomáš-9-2-8  0332
6.Bezdíček MartinŠpaňůr Josef105-12-833242
7.Charvát OndřejBělohlav Karel-936-1373252
8.Rubeš MichalDrvota Miroslav3-101011 3162
9.Bezdíček MartinHájek Tomáš6-8-6-10 1363
10.Rohlík Jan ml.Špaňůr Josef155  3073
11.Rubeš MichalBělohlav Karel-25-78113283
12.Bezdíček MartinDrvota Miroslav-9-7104113293
13.Rohlík Jan ml.Hájek Tomáš1351  30103
14.Charvát OndřejŠpaňůr Josef486  30  
15.Bezdíček MartinBělohlav Karel         
16.Rohlík Jan ml.Drvota Miroslav         
17.Charvát OndřejHájek Tomáš         
18.Rubeš MichalŠpaňůr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Jan ml.21Bělohlav Karel12
Charvát Ondřej20Drvota Miroslav03
Rubeš Michal21Hájek Tomáš21
Bezdíček Martin21Špaňůr Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32380:453TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Daniel
Chládek Martin
 
 
Pytlík Jiří
Kadleček Radomír
 
 
3-6-89-92301
2.Slavík Libor
Obrdlík Štěpán
 
 
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
 
 
-7-9-6  0302
3.Obrdlík ŠtěpánMerta Jakub-6-7-10  0303
4.Slavík LiborBělohlávek Dominik8-7-6-8 1304
5.Chládek MartinPytlík Jiří5-34-7-92305
6.Málek DanielKadleček Radomír7-8512 3115
7.Slavík LiborMerta Jakub-5-4-9  0316
8.Chládek MartinBělohlávek Dominik-11-9-4  0317
9.Málek DanielPytlík Jiří-3-37-12 1318
10.Obrdlík ŠtěpánKadleček Radomír-14489 3128
11.Chládek MartinMerta Jakub-9-5-13  0329
12.Málek DanielBělohlávek Dominik5-6-6-5 13210
13.Obrdlík ŠtěpánPytlík Jiří         
14.Slavík LiborKadleček Radomír         
15.Málek DanielMerta Jakub         
16.Obrdlík ŠtěpánBělohlávek Dominik         
17.Slavík LiborPytlík Jiří         
18.Chládek MartinKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obrdlík Štěpán11Merta Jakub30
Slavík Libor02Bělohlávek Dominik30
Chládek Martin03Pytlík Jiří20
Málek Daniel12Kadleček Radomír02
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Frolík Tomáš
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12443:370TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Bradáč Petr
Šilhán Josef
 
 
9-379 3110
2.Mádlo Martin
Vraštil Lukáš
 
 
Rose Radek
Švácha Ondřej
 
 
687  3020
3.Koubek RenéBradáč Petr133-74 3130
4.Mádlo MartinŠilhán Josef19-99 3140
5.Zajíček MiroslavRose Radek2-4-6-14 1341
6.Jelínek MichalŠvácha Ondřej928  3051
7.Mádlo MartinBradáč Petr10912  3061
8.Zajíček MiroslavŠilhán Josef9-8-85143271
9.Jelínek MichalRose Radek7-99-663281
10.Vraštil Lukᚊvácha Ondřej-7489 3191
11.Zajíček MiroslavBradáč Petr9-7106 31101
12.Jelínek MichalŠilhán Josef         
13.Vraštil LukášRose Radek         
14.Mádlo MartinŠvácha Ondřej         
15.Jelínek MichalBradáč Petr         
16.Vraštil Lukᚊilhán Josef         
17.Mádlo MartinRose Radek         
18.Zajíček MiroslavŠvácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek René10Bradáč Petr03
Mádlo Martin20Šilhán Josef02
Zajíček Miroslav21Rose Radek11
Jelínek Michal20Švácha Ondřej02
Vraštil Lukáš10   
Střídání: Vraštil Lukáš za Koubek René



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Baše Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:Kršiak Tomáš
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:33599:607TTC Kostelec nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Lukáš
Kubrt Martin
 
 
Batthyány Tibor
Minář Jiří
 
 
-7568 3110
2.Brůna Petr
Ježek Robert
 
 
Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
-5-95-9 1311
3.Dufek LukášPokorný Marcel-7-9-3  0312
4.Ježek RobertSmejkal Tomáš-6944 3122
5.Malík LukášMinář Jiří-10-410983232
6.Kubrt MartinBatthyány Tibor11-877 3142
7.Ježek RobertPokorný Marcel-12-1-5  0343
8.Malík LukášSmejkal Tomáš-6-49-3 1344
9.Kubrt MartinMinář Jiří74-99 3154
10.Dufek LukášBatthyány Tibor62-77 3164
11.Malík LukášPokorný Marcel4-7-7-9 1365
12.Kubrt MartinSmejkal Tomáš869  3075
13.Dufek LukášMinář Jiří-9-7-8  0376
14.Brůna PetrBatthyány Tibor-7868 3186
15.Kubrt MartinPokorný Marcel-787-333296
16.Dufek LukášSmejkal Tomáš-6-4-9  0397
17.Brůna PetrMinář Jiří138-8-81532107
18.Malík LukášBatthyány Tibor11-978 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš13Pokorný Marcel31
Ježek Robert11Smejkal Tomáš22
Malík Lukáš12Minář Jiří13
Kubrt Martin40Batthyány Tibor03
Brůna Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:Světlík Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:36565:608TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Hrunka Jakub
Mokrejš Jan
 
 
10-8-7-9 1301
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Brož Petr
Koubek Vojtěch
 
 
-846-883211
3.Herout FrantišekHrunka Jakub78-4-383221
4.Loudín PetrMokrejš Jan-7-6-17  0322
5.Škopek PavelKoubek Vojtěch-1-11-8  0323
6.Nevřela DanielBrož Petr-8-9713-62324
7.Loudín PetrHrunka Jakub48-7-15-82325
8.Škopek PavelMokrejš Jan8-93-5-62326
9.Nevřela DanielKoubek Vojtěch-8-711-4 1327
10.Herout FrantišekBrož Petr2-810-3-82328
11.Škopek PavelHrunka Jakub75-9-893238
12.Nevřela DanielMokrejš Jan-6124-8-82339
13.Herout FrantišekKoubek Vojtěch7117  3049
14.Loudín PetrBrož Petr9-7-48-823410
15.Nevřela DanielHrunka Jakub7-5-10-5 13  
16.Herout FrantišekMokrejš Jan         
17.Loudín PetrKoubek Vojtěch         
18.Škopek PavelBrož Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František21Hrunka Jakub12
Loudín Petr03Mokrejš Jan30
Škopek Pavel12Koubek Vojtěch21
Nevřela Daniel03Brož Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Čamr František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Hořejší Radim
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:25536:491ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
37-65 3110
2.Dolejší Stanislav
Čamr František
 
 
Kohout Pavel
Dlabola Petr
 
 
-4675 3120
3.Pilner JaroslavKohout Pavel-7-4-6  0321
4.Dolejší StanislavVajgl Pavel6-8-9-9 1322
5.Trajhan MiroslavDlabola Petr54-5-1153232
6.Čamr FrantišekŠajner Lubomír765  3042
7.Dolejší StanislavKohout Pavel-8779 3152
8.Trajhan MiroslavVajgl Pavel7109  3062
9.Čamr FrantišekDlabola Petr7-1475 3172
10.Pilner JaroslavŠajner Lubomír-988-1083282
11.Trajhan MiroslavKohout Pavel-88-8-1 1383
12.Čamr FrantišekVajgl Pavel-7-7-5  0384
13.Záboj MatějDlabola Petr-6-6-9  0385
14.Dolejší StanislavŠajner Lubomír56-86 3195
15.Čamr FrantišekKohout Pavel-8668 31105
16.Záboj MatějVajgl Pavel         
17.Dolejší StanislavDlabola Petr         
18.Trajhan MiroslavŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilner Jaroslav11Kohout Pavel22
Dolejší Stanislav21Vajgl Pavel21
Trajhan Miroslav21Dlabola Petr12
Čamr František31Šajner Lubomír03
Záboj Matěj01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy