Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19341:350TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Procházková Jana
 
 
Hudečková Hana
Doležalová Pavlína
 
 
-12899 3110
2.Sedláčková TerezaDoležalová Pavlína8144  3020
3.Procházková JanaČubová Jana718  3030
4.Sedláčková MartinaHudečková Hana-5-4-1  0331
5.Procházková JanaDoležalová Pavlína-55-6-10 1332
6.Sedláčková TerezaHudečková Hana-98-5-6 1333
7.Sedláčková MartinaČubová Jana6-1010-8-92334
8.Kaplanová MiroslavaHudečková Hana-8-7-12  0335
9.Sedláčková MartinaDoležalová Pavlína866  3045
10.Sedláčková TerezaČubová Jana-897-9-32346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláčková Tereza12Doležalová Pavlína12
Procházková Jana11Čubová Jana21
Sedláčková Martina12Hudečková Hana30
Kaplanová Miroslava01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:Bačina Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:25300:380TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Bačinová Lucie
 
 
Janoušková Jitka
Svobodová Gabriela
 
 
106-510 3110
2.Bačinová PavlaJanoušková Jitka-0-6-7  0311
3.Macurová DenisaŠípková Nela-6-5-4  0312
4.Bačinová LucieSvobodová Gabriela7-5-68-72313
5.Macurová DenisaJanoušková Jitka-5-6-8  0314
6.Bačinová PavlaSvobodová Gabriela1099  3024
7.Bačinová LucieŠípková Nela68-8-10-82325
8.Macurová DenisaSvobodová Gabriela-6-5-4  0326
9.Bačinová LucieJanoušková Jitka7-5-6-8 1327
10.Bačinová PavlaNykodýmová Natálie86-7-8-92328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bačinová Pavla12Janoušková Jitka30
Macurová Denisa03Šípková Nela20
Bačinová Lucie03Svobodová Gabriela21
   Nykodýmová Natálie10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí:Fišera Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí:Kalášková Lenka
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:17334:309TJ Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holá Natálie
Hronešová Jana
 
 
Matoušková Stanislava
Bajtalonová Jitka
 
 
97-1011 3110
2.Holá NatálieČervová Jitka-12823 3120
3.Hronešová JanaBajtalonová Jitka852  3030
4.Landsmannová AlenaMatoušková Stanislava-6-3-5  0331
5.Hronešová JanaČervová Jitka-12383 3141
6.Holá NatálieMatoušková Stanislava-6-7-4  0342
7.Landsmannová AlenaBajtalonová Jitka-1187-973252
8.Hronešová JanaMatoušková Stanislava-3-10-5  0353
9.Landsmannová AlenaČervová Jitka1270  3063
10.Holá NatálieBajtalonová Jitka-10-8-10  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holá Natálie12Červová Jitka03
Hronešová Jana21Bajtalonová Jitka12
Landsmannová Alena21Matoušková Stanislava30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Vítová Drahomíra
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Šístek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:26346:411SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožová Alena
Koutská Marie
 
 
Nováková Martina
Munková Irena
 
 
-11-89973210
2.Leitnerová Eva st.Hauznerová Michaela2-5-79-32311
3.Koutská MarieMunková Irena6-7610 3121
4.Brožová AlenaNováková Martina-3-3-3  0322
5.Koutská MarieHauznerová Michaela8-9-10-3 1323
6.Leitnerová Eva st.Nováková Martina-6109-9-52324
7.Brožová AlenaMunková Irena-89-9-9 1325
8.Koutská MarieNováková Martina6-7-11593235
9.Brožová AlenaHauznerová Michaela-8-4-7  0336
10.Pichová MartinaMunková Irena-66-5-2 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Leitnerová Eva st.02Hauznerová Michaela30
Koutská Marie21Munková Irena21
Brožová Alena03Nováková Martina21
Pichová Martina01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS