Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27 TJ Jiskra Humpolec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Tomáš
Kohout Vojtěch
 
 
Vlčková Monika
Marek Martin
 
 
     3210
2.Vavroš Roman
Hložek František
 
 
Och Jan
Marek Martin ml.
 
 
     0311
3.Trnka TomášOch Jan     3121
4.Kohout VojtěchMarek Martin ml.     3231
5.Vavroš RomanMarek Martin     3041
6.Řezáč JanVlčková Monika     0342
7.Kohout VojtěchOch Jan     3152
8.Vavroš RomanMarek Martin ml.     3162
9.Řezáč JanMarek Martin     3272
10.Trnka TomášVlčková Monika     3082
11.Vavroš RomanOch Jan     1383
12.Řezáč JanMarek Martin ml.     0384
13.Trnka TomášMarek Martin     3194
14.Kohout VojtěchVlčková Monika     31104
15.Řezáč JanOch Jan     13105
16.Trnka TomášMarek Martin ml.     30115
17.Kohout VojtěchMarek Martin     31125
18.Hložek FrantišekVlčková MonikaWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Tomáš40Och Jan22
Kohout Vojtěch40Marek Martin ml.13
Vavroš Roman21Marek Martin04
Řezáč Jan13Vlčková Monika12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STS Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:21 TJ Slavoj Pacov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Jan
Svoboda Otto
 
 
Zeman Karel
Vaněk Petr
 
 
     0301
2.Barák Antonín
Švec Antonín
 
 
Žáček Antonín
Pípal Jaroslav
 
 
     3011
3.Barák AntonínZeman Karel     2312
4.Švec AntonínVaněk Petr     2313
5.Tůma JanPípal Jaroslav     3023
6.Svoboda OttoŽáček Antonín     3133
7.Švec AntonínZeman Karel     3043
8.Tůma JanVaněk Petr     3153
9.Svoboda OttoPípal Jaroslav     3063
10.Barák AntonínŽáček Antonín     2364
11.Tůma JanPtáček Jiří     3174
12.Svoboda OttoVaněk Petr     3084
13.Barák AntonínPípal Jaroslav     3294
14.Švec AntonínŽáček Antonín     30104
15.Svoboda OttoPtáček Jiří     30114
16.Barák AntonínVaněk Petr     13115
17.Švec AntonínPípal Jaroslav     30125
18.Tůma JanŽáček Antonín     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barák Antonín13Zeman Karel11
Švec Antonín31Vaněk Petr22
Tůma Jan40Pípal Jaroslav04
Svoboda Otto40Žáček Antonín13
   Ptáček Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 TJ Spartak Pelhřimov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenková Anna
Nacházel Filip
 
 
Pechek Luboš
Běle Milan
 
 
     3110
2.Záboj Petr
Kubín Vlastislav
 
 
Válal Martin
Strašík Jiří
 
 
     1311
3.Zelenková AnnaPechek Luboš     0312
4.Záboj PetrStrašík Jiří     1313
5.Kubín VlastislavBěle Milan     3023
6.Nacházel FilipVálal Martin     3033
7.Záboj PetrPechek Luboš     0334
8.Kubín VlastislavStrašík Jiří     1335
9.Nacházel FilipBěle Milan     3145
10.Zelenková AnnaVálal Martin     3255
11.Kubín VlastislavPechek Luboš     1356
12.Nacházel FilipStrašík Jiří     3066
13.Zelenková AnnaBěle Milan     2367
14.Záboj PetrVálal Martin     3277
15.Nacházel FilipPechek Luboš     3087
16.Zelenková AnnaStrašík Jiří     3097
17.Záboj PetrBěle Milan     30107
18.Kubín VlastislavVálal Martin     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelenková Anna22Pechek Luboš31
Záboj Petr22Strašík Jiří22
Kubín Vlastislav13Běle Milan13
Nacházel Filip40Válal Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těmice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Olešná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TěmiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34 TJ Sokol Těmice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plášil Jan
Novák Vojtěch
 
 
Haruda Milan
Ptáček Pavel
 
 
     3110
2.Brož Jindřich
Brož Jakub
 
 
Novotný Petr
Sobotka Zdislav
 
 
     3120
3.Brož JindřichNovotný Petr     2321
4.Brož JakubSobotka Zdislav     3131
5.Plášil JanPtáček Pavel     3241
6.Novák VojtěchHaruda Milan     3151
7.Brož JakubNovotný Petr     3161
8.Plášil JanSobotka Zdislav     0362
9.Novák VojtěchPtáček Pavel     2363
10.Brož JindřichHaruda Milan     3273
11.Plášil JanNovotný Petr     3083
12.Novák VojtěchSobotka Zdislav     1384
13.Brož JindřichPtáček Pavel     1385
14.Brož JakubHaruda Milan     3095
15.Novák VojtěchNovotný Petr     31105
16.Brož JindřichSobotka Zdislav     23106
17.Brož JakubPtáček Pavel     03107
18.Plášil JanHaruda Milan     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Jindřich13Novotný Petr13
Brož Jakub31Sobotka Zdislav31
Plášil Jan22Ptáček Pavel31
Novák Vojtěch22Haruda Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45 TJ Sokol Černovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořil Karel
Ištok Štefan
 
 
Zeman Karel
Lipl Karel
 
 
     2301
2.Fencl Jiří
Fenclová Jarmila
 
 
Kolář Jan
Staněk Milan
 
 
     0302
3.Ištok ŠtefanStaněk Milan     1303
4.Bořil KarelZeman Karel     0304
5.Fenclová JarmilaStudený Jiří     1305
6.Fencl JiříKolář Jan     1306
7.Bořil KarelStaněk Milan     0307
8.Fenclová JarmilaZeman Karel     0308
9.Fencl JiříStudený Jiří     0309
10.Ištok ŠtefanKolář Jan     3119
11.Fenclová JarmilaStaněk Milan     03110
12.Fencl JiříZeman Karel     03111
13.Ištok ŠtefanStudený Jiří     30211
14.Bořil KarelLipl Karel     30311
15.Fencl JiříStaněk Milan     13312
16.Ištok ŠtefanZeman Karel     03313
17.Bořil KarelStudený Jiří     32413
18.Fenclová JarmilaLipl Karel     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ištok Štefan22Staněk Milan40
Bořil Karel22Zeman Karel40
Fenclová Jarmila04Studený Jiří22
Fencl Jiří04Kolář Jan11
   Lipl Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 TJ Jiskra Humpolec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Josef
Kubíček Oldřich
 
 
Šetek Petr
Potěšil Dominik
 
 
     1301
2.Vítek Stanislav
Roh Marek
 
 
Hamza Tomáš
Prokop Jaroslav
 
 
     3011
3.Novák JosefHamza Tomáš     1312
4.Kubíček OldřichŠetek Petr     1313
5.Roh MarekPotěšil Dominik     3123
6.Vítek StanislavProkop Jaroslav     3033
7.Kubíček OldřichHamza Tomáš     1334
8.Roh MarekŠetek Petr     3144
9.Vítek StanislavPotěšil Dominik     3154
10.Novák JosefProkop Jaroslav     3064
11.Roh MarekHamza Tomáš     2365
12.Vítek StanislavŠetek Petr     3075
13.Novák JosefPotěšil Dominik     1376
14.Kubíček OldřichProkop Jaroslav     3086
15.Vítek StanislavHamza Tomáš     3196
16.Novák JosefŠetek Petr     31106
17.Kubíček OldřichPotěšil Dominik     13107
18.Roh MarekProkop Jaroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Josef22Hamza Tomáš31
Kubíček Oldřich13Šetek Petr13
Roh Marek31Potěšil Dominik22
Vítek Stanislav40Prokop Jaroslav04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy