Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec GVrchní
rozhodčí:
Brožík Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36445:612SKST Liberec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Obešlo Josef st.
 
 
Pusch František
Kaněra Jan
 
 
WO    0301
2.Řípa David
Svědík Miroslav
 
 
Huk Martin
Waldhauser Štěpán
 
 
-499-7-72302
3.Obešlo Josef st.Waldhauser Štěpán8-7108 3112
4.Huk MartinWO    0313
5.Řípa DavidKaněra Jan-107-8-2 1314
6.Svědík MiroslavPusch František-9867 3124
7.Waldhauser ŠtěpánWO    0325
8.Řípa DavidHuk Martin9-96-183235
9.Svědík MiroslavKaněra Jan-4-10-4  0336
10.Obešlo Josef st.Pusch František78-5-6-72337
11.Řípa DavidWaldhauser Štěpán89-87 3147
12.Svědík MiroslavHuk Martin5108  3057
13.Obešlo Josef st.Kaněra Jan6-5-89-42358
14.Pusch FrantišekWO    0359
15.Svědík MiroslavWaldhauser Štěpán125-77 3169
16.Obešlo Josef st.Huk Martin378  3079
17.Kaněra JanWO    03710
18.Řípa DavidPusch František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Obešlo Josef st.22Waldhauser Štěpán03
Řípa David21Huk Martin03
Svědík Miroslav31Kaněra Jan30
   Pusch František11
WO05WO50
Přítomen komisař.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor AVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa ARozhodčí:Valúch Ján
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:Brejcha Karel
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:28594:534TJ Jiskra Nový Bor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Radek
Studecký Lubor
 
 
Just František
Flanderka Miloš
 
 
945  3010
2.Fojtík Jan
Vojtěch Petr
 
 
Milata Vladimír st.
Bříza František
 
 
3115  3020
3.Ivan RadekJust František-8-7-16  0321
4.Studecký LuborFlanderka Miloš-6-9-10  0322
5.Vojtěch PetrMilata Vladimír st.7-756 3132
6.Fojtík JanBříza František665  3042
7.Studecký LuborJust František-9-49-11 1343
8.Vojtěch PetrFlanderka Miloš-56-8-8 1344
9.Fojtík JanMilata Vladimír st.485  3054
10.Ivan RadekBříza František-9-85-6 1355
11.Vojtěch PetrJust František3-996 3165
12.Fojtík JanFlanderka Miloš1189  3075
13.Ivan RadekMilata Vladimír st.-8-7-7  0376
14.Studecký LuborBříza František4-91010 3186
15.Fojtík JanJust František-972-1063296
16.Ivan RadekFlanderka Miloš-11-9-5  0397
17.Studecký LuborMilata Vladimír st.94-8-2632107
18.Vojtěch PetrBříza František653  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ivan Radek04Just František22
Studecký Lubor22Flanderka Miloš31
Vojtěch Petr21Milata Vladimír st.13
Fojtík Jan40Bříza František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BVrchní
rozhodčí:
Šilhán Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
Jirman Petr
Jahoda Martin
 
 
     2301
2.Louda Jiří
Kovář Jaroslav
 
 
Bittner Martin
Urban Milan
 
 
     3211
3.Kovář JaroslavJahoda Martin     0312
4.Daníček RadekJirman Petr     1313
5.Pecka VlastimilBittner Martin     2314
6.Louda JiříUrban Milan     1315
7.Daníček RadekJahoda Martin     0316
8.Pecka VlastimilJirman Petr     0317
9.Louda JiříBittner Martin     1318
10.Kovář JaroslavUrban Milan     0319
11.Pecka VlastimilJahoda Martin     03110
12.Louda JiříJirman Petr         
13.Kovář JaroslavBittner Martin         
14.Daníček RadekUrban Milan         
15.Louda JiříJahoda Martin         
16.Kovář JaroslavJirman Petr         
17.Daníček RadekBittner Martin         
18.Pecka VlastimilUrban Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Jaroslav02Jahoda Martin30
Daníček Radek02Jirman Petr20
Pecka Vlastimil03Bittner Martin20
Louda Jiří02Urban Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:29581:534TJ Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truc Petr
Salomon Daniel
 
 
Popek Ivo
Naděje Lukáš
 
 
8-107-593210
2.Vávra Jiří
Dědek Jiří
 
 
Bělonožník Antonín
Šír Milan
 
 
4-743 3120
3.Salomon DanielŠír Milan7-597 3130
4.Dědek JiříNaděje Lukáš-9-78-4 1331
5.Vávra JiříPopek Ivo2-108-843241
6.Truc PetrBělonožník Antonín9109  3051
7.Dědek JiříŠír Milan-7-7-6  0352
8.Vávra JiříNaděje Lukáš-9-9-9  0353
9.Truc PetrPopek Ivo4-9113 3163
10.Salomon DanielBělonožník Antonín-5-2-8  0364
11.Vávra JiříŠír Milan-10-9-9  0365
12.Truc PetrNaděje Lukáš349  3075
13.Salomon DanielPopek Ivo575  3085
14.Dědek JiříBělonožník Antonín4-8-8-6 1386
15.Truc PetrŠír Milan8-145-283296
16.Salomon DanielNaděje Lukáš-957-13732106
17.Dědek JiříPopek Ivo         
18.Vávra JiříBělonožník Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salomon Daniel31Šír Milan22
Dědek Jiří03Naděje Lukáš22
Vávra Jiří12Popek Ivo03
Truc Petr40Bělonožník Antonín21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava AVrchní
rozhodčí:
Palušová Jana
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18 TJ Spartak Chrastava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miroslav
Žemlička Karel
 
 
Batthyány Tibor
Zdvihal Radek
 
 
     3110
2.Svoboda Michal
Martenek Tomáš
 
 
Vinter Tomáš
Hanák Petr
 
 
     2311
3.Martenek TomášBatthyány Tibor     2312
4.Cinibulk MiroslavZdvihal Radek     3122
5.Žemlička KarelVinter Tomáš     3132
6.Svoboda MichalHanák Petr     3142
7.Cinibulk MiroslavBatthyány Tibor     0343
8.Žemlička KarelZdvihal Radek     1344
9.Svoboda MichalVinter Tomáš     3054
10.Martenek TomášHanák Petr     3064
11.Žemlička KarelBatthyány Tibor     3174
12.Svoboda MichalZdvihal Radek     3184
13.Martenek TomášVinter Tomáš     3094
14.Cinibulk MiroslavHanák Petr     30104
15.Svoboda MichalBatthyány Tibor         
16.Martenek TomášZdvihal Radek         
17.Cinibulk MiroslavVinter Tomáš         
18.Žemlička KarelHanák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martenek Tomáš21Batthyány Tibor21
Cinibulk Miroslav21Zdvihal Radek12
Žemlička Karel21Vinter Tomáš03
Svoboda Michal30Hanák Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40691:738TJ Jiskra Raspenava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klement Milan
Korp Oliver Petr
 
 
Horák Čeněk
Zahradník Tomáš
 
 
-6-4-3  0301
2.Perný Michal
Smetana Josef
 
 
Suchánek Martin
Horák Leoš
 
 
10-998 3111
3.Klement MilanSuchánek Martin5-11-38-52312
4.Korp Oliver PetrZahradník Tomáš-11-8-10  0313
5.Smetana JosefHorák Leoš-7-3-2  0314
6.Perný MichalHorák Čeněk7-8105 3124
7.Korp Oliver PetrSuchánek Martin-1096-1273234
8.Smetana JosefZahradník Tomáš-8688 3144
9.Perný MichalHorák Leoš-388-9-62345
10.Klement MilanHorák Čeněk668  3055
11.Smetana JosefSuchánek Martin11-13-76-22356
12.Perný MichalZahradník Tomáš8-5911 3166
13.Klement MilanHorák Leoš106-6-1063276
14.Korp Oliver PetrHorák Čeněk-68-75-72377
15.Perný MichalSuchánek Martin-10-1111-8 1378
16.Klement MilanZahradník Tomáš9-9-12-8 1379
17.Korp Oliver PetrHorák Leoš9-814-843289
18.Smetana JosefHorák Čeněk-49-8-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klement Milan22Suchánek Martin31
Korp Oliver Petr22Zahradník Tomáš22
Smetana Josef13Horák Leoš22
Perný Michal22Horák Čeněk22
Přítomen komisař.

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy