Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longin Milan
Jáč Miloš
 
 
Zítko Martin
Pitro Lukáš
 
 
     3010
2.Jiroš Adam
Matoušková Stanislava
 
 
Šonský Patrik
Vrabec Jakub
 
 
     1311
3.Jáč MilošŠonský Patrik     2312
4.Matoušková StanislavaVrabec Jakub     1313
5.Jiroš AdamZítko Martin     3123
6.Longin MilanPitro Lukáš     3033
7.Matoušková StanislavaŠonský Patrik     1334
8.Jiroš AdamVrabec Jakub     3244
9.Longin MilanZítko Martin     3154
10.Jáč MilošPitro Lukáš     3164
11.Jiroš AdamŠonský Patrik     2365
12.Kopiary LubomírVrabec Jakub     1366
13.Jáč MilošZítko Martin     3176
14.Matoušková StanislavaPitro Lukáš     3186
15.Kopiary LubomírVarcl Matěj     2387
16.Jáč MilošVrabec Jakub     3297
17.Matoušková StanislavaZítko Martin     32107
18.Jiroš AdamPitro Lukáš     31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jáč Miloš31Šonský Patrik30
Matoušková Stanislava22Vrabec Jakub22
Jiroš Adam21Zítko Martin04
Longin Milan20Pitro Lukáš03
Kopiary Lubomír02Varcl Matěj10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 
     2301
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
     2302
3.Mastník RadekOliverius Pavel     0303
4.Zahradník JanŠákr Josef     1304
5.Slavík MiroslavHofman Denis     0305
6.Paldus TomášNešvera Miroslav     3015
7.Zahradník JanOliverius Pavel     3225
8.Slavík MiroslavŠákr Josef     3235
9.Paldus TomášHofman Denis     3045
10.Mastník RadekNešvera Miroslav     0346
11.Slavík MiroslavOliverius Pavel     3256
12.Paldus Tomᚊákr Josef     3266
13.Mastník RadekHofman Denis     1367
14.Zahradník JanNešvera Miroslav     3177
15.Paldus TomášOliverius Pavel     3087
16.Mastník RadekŠákr Josef     2388
17.Zahradník JanHofman Denis     0389
18.Slavík MiroslavNešvera Miroslav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mastník Radek04Oliverius Pavel13
Zahradník Jan22Šákr Josef22
Slavík Miroslav31Hofman Denis31
Paldus Tomáš40Nešvera Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
     0301
2.Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
Matouš Roman
Sudek Petr
 
 
     3111
3.Drechsler MatějPecka Vlastimil     0312
4.Blažek PetrMatouš Roman     2313
5.Drechsler JanDaníček Radek     3023
6.Ryšavý MilanSudek Petr     3033
7.Blažek PetrPecka Vlastimil     1334
8.Drechsler JanMatouš Roman     2335
9.Ryšavý MilanDaníček Radek     1336
10.Drechsler MatějSudek Petr     3146
11.Drechsler JanPecka Vlastimil     3056
12.Ryšavý MilanMatouš Roman     3166
13.Drechsler MatějDaníček Radek     2367
14.Blažek PetrSudek Petr     3177
15.Ryšavý MilanPecka Vlastimil     2378
16.Drechsler MatějMatouš Roman     3088
17.Blažek PetrDaníček Radek     0389
18.Drechsler JanSudek Petr     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drechsler Matěj22Pecka Vlastimil31
Blažek Petr13Matouš Roman22
Drechsler Jan31Daníček Radek31
Ryšavý Milan22Sudek Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
Protiva
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33439:514SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tauchman Denis
Holík Tomáš
 
 
Košek Martin
Knot Jan
 
 
-139-7-5 1301
2.Kutifel Josef ml.
Matějčík Jan
 
 
Berger Jan
Pařízková Monika
 
 
-8-3-9  0302
3.Kutifel Josef ml.Košek Martin-10-84-7 1303
4.Tauchman DenisPařízková Monika-6-7-7  0304
5.Matějčík JanKnot Jan-710108 3114
6.Holík TomášBerger Jan-54-10-6 1315
7.Tauchman DenisKošek Martin-7-4-6  0316
8.Matějčík JanPařízková Monika11-5-5-6 1317
9.Holík TomášKnot Jan849  3027
10.Kutifel Josef ml.Berger Jan-6-96-6 1328
11.Matějčík JanKošek Martin7-2-10963238
12.Holík TomášPařízková Monika-969-9-52339
13.Kutifel Josef ml.Knot Jan987  3049
14.Tauchman DenisBerger Jan-8-5-6  03410
15.Holík TomášKošek Martin11    10  
16.Kutifel Josef ml.Pařízková Monika         
17.Tauchman DenisKnot Jan         
18.Matějčík JanBerger Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kutifel Josef ml.12Košek Martin21
Tauchman Denis03Pařízková Monika30
Matějčík Jan21Knot Jan03
Holík Tomáš12Berger Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:40Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Petr
Průša Pavel
 
 
Reichl Radomír
Gabriel Václav st.
 
 
     3110
2.Charvát Luboš
Lipenský Robert
 
 
Čech Milan
Kopecký Stanislav
 
 
     2311
3.Průša PavelReichl Radomír     3121
4.Charvát LubošČech Milan     1322
5.Lipenský RobertGabriel Václav st.     2323
6.Zahradník PetrKopecký Stanislav     3033
7.Charvát LubošReichl Radomír     0334
8.Lipenský RobertČech Milan     1335
9.Zahradník PetrGabriel Václav st.     3145
10.Průša PavelKopecký Stanislav     3055
11.Lipenský RobertReichl Radomír     0356
12.Zahradník PetrČech Milan     0357
13.Průša PavelGabriel Václav st.     3167
14.Charvát LubošKopecký Stanislav     3077
15.Zahradník PetrReichl Radomír     2378
16.Průša PavelČech Milan     3088
17.Charvát LubošGabriel Václav st.     0389
18.Lipenský RobertKopecký Stanislav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Pavel40Reichl Radomír31
Charvát Luboš13Čech Milan31
Lipenský Robert04Gabriel Václav st.22
Zahradník Petr22Kopecký Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     1301
2.Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
     0302
3.Ježek PavelMacoun Miroslav     3112
4.Kocour JanPavelka Radim     2313
5.Líbal JaromírHolec Jaroslav st.     1314
6.Fejtek OndřejSměšný Milan     3224
7.Kocour JanMacoun Miroslav     3034
8.Líbal JaromírPavelka Radim     1335
9.Fejtek OndřejHolec Jaroslav st.     2336
10.Ježek PavelSměšný Milan     3146
11.Líbal JaromírMacoun Miroslav     3056
12.Fejtek OndřejPavelka Radim     3066
13.Ježek PavelHolec Jaroslav st.     0367
14.Kocour JanSměšný Milan     3277
15.Fejtek OndřejMacoun Miroslav     3087
16.Ježek PavelPavelka Radim     1388
17.Kocour JanHolec Jaroslav st.     3298
18.Líbal JaromírSměšný Milan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježek Pavel22Macoun Miroslav04
Kocour Jan31Pavelka Radim31
Líbal Jaromír22Holec Jaroslav st.31
Fejtek Ondřej31Směšný Milan04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy