Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:210:7 TJ Spartak Chrastava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palušová JanaNěmečková Lenka     3010
2.Nováková TerezaKlofcová Adela     1311
3.Palušová Jana
Lipenská Barbora
 
 
Němečková Lenka
Klofcová Adela
 
 
     3021
4.Palušová JanaSillerová Andrea     3131
5.Lipenská BarboraNěmečková Lenka     0332

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Palušová Jana20Němečková Lenka11
Nováková Tereza01Klofcová Adela10
Lipenská Barbora01Sillerová Andrea01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad NisouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala spartak ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:37:11 TTC Hrádek nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sálová AnežkaSuchánková Sylvie     0301
2.Reslerová VěraBrigantová Beata     3111
3.Sálová Anežka
Reslerová Věra
 
 
Suchánková Sylvie
Brigantová Beata
 
 
     3121
4.Sálová AnežkaBrigantová Beata     0322
5.Reslerová VěraSuchánková Sylvie     1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sálová Anežka02Suchánková Sylvie20
Reslerová Věra11Brigantová Beata11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala spartak ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:51:15 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korpová Romana ml.Nolová Markéta     0301
2.Petrusová NatálieKašubiaková Viktorie     0302
3.Korpová Romana ml.
Petrusová Natálie
 
 
Nolová Markéta
Kašubiaková Viktorie
 
 
     0303
4.Korpová Romana ml.Kašubiaková Viktorie     1304
5.Petrusová NatálieNolová Markéta     0305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Korpová Romana ml.02Nolová Markéta20
Petrusová Natálie02Kašubiaková Viktorie20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad NisouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala spartak ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:3 TTC Hrádek nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brigantová BeataKorpová Romana st.     3010
2.Suchánková SylvieProusková Barbora     3020
3.Brigantová Beata
Suchánková Sylvie
 
 
Korpová Romana st.
Prousková Barbora
 
 
     3030
4.Brigantová BeataProusková Barbora     3040
5.Doležalová MonikaKorpová Romana st.     2341

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brigantová Beata20Korpová Romana st.11
Suchánková Sylvie10Prousková Barbora02
Doležalová Monika01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala spartak ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:52:15 SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klofcová AdelaSálová Anežka     0301
2.Sillerová AndreaReslerová Věra     0302
3.Klofcová Adela
Sillerová Andrea
 
 
Sálová Anežka
Reslerová Věra
 
 
     0303
4.Klofcová AdelaReslerová Věra     1304
5.Němečková LenkaSálová Anežka     1305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klofcová Adela02Sálová Anežka20
Sillerová Andrea01Reslerová Věra20
Němečková Lenka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:210:7 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráčková LuciePalušová Jana     1301
2.Doležalová KateřinaNováková Tereza     3111
3.Vondráčková Lucie
Doležalová Kateřina
 
 
Palušová Jana
Lipenská Barbora
 
 
     3021
4.Vondráčková LucieNováková Tereza     3031
5.Doležalová KateřinaPalušová Jana     0332

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vondráčková Lucie11Palušová Jana20
Doležalová Kateřina11Nováková Tereza02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala spartak ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:51:15 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sillerová AndreaKašubiaková Viktorie     0301
2.Němečková LenkaNolová Markéta     0302
3.Němečková Lenka
Sillerová Andrea
 
 
Kašubiaková Viktorie
Nolová Markéta
 
 
     0303
4.Sillerová AndreaNolová Markéta     0304
5.Klofcová AdelaKašubiaková Viktorie     1305

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sillerová Andrea02Kašubiaková Viktorie20
Němečková Lenka01Nolová Markéta20
Klofcová Adela01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala spartak ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:39:10 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráčková LucieKorpová Romana ml.     3010
2.Doležalová KateřinaPetrusová Natálie     0311
3.Vondráčková Lucie
Doležalová Kateřina
 
 
Korpová Romana ml.
Petrusová Natálie
 
 
     2312
4.Vondráčková LuciePetrusová Natálie     3122
5.Doležalová KateřinaKorpová Romana ml.     1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondráčková Lucie20Korpová Romana ml.11
Doležalová Kateřina02Petrusová Natálie11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:12 SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipenská BarboraReslerová Věra     0301
2.Palušová JanaSálová Anežka     3011
3.Palušová Jana
Nováková Tereza
 
 
Reslerová Věra
Sálová Anežka
 
 
     0312
4.Nováková TerezaSálová Anežka     0313
5.Palušová JanaReslerová Věra     0314

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lipenská Barbora01Reslerová Věra20
Palušová Jana11Sálová Anežka11
Nováková Tereza01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad NisouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala spartak ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašubiaková ViktorieSuchánková Sylvie     1301
2.Nolová MarkétaBrigantová Beata     3011
3.Kašubiaková Viktorie
Nolová Markéta
 
 
Suchánková Sylvie
Brigantová Beata
 
 
     3221
4.Kašubiaková ViktorieBrigantová Beata     3131
5.Nolová MarkétaSuchánková Sylvie     3141

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kašubiaková Viktorie11Suchánková Sylvie11
Nolová Markéta20Brigantová Beata02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:8 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korpová Romana ml.Klofcová Adela     3110
2.Petrusová NatálieSillerová Andrea     3020
3.Korpová Romana st.
Petrusová Natálie
 
 
Němečková Lenka
Klofcová Adela
 
 
     1321
4.Korpová Romana ml.Němečková Lenka     3131
5.Korpová Romana st.Klofcová Adela     1332

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Korpová Romana ml.20Klofcová Adela11
Petrusová Natálie10Sillerová Andrea01
Korpová Romana st.01Němečková Lenka01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy