Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DřevohosticeVrchní
rozhodčí:
Karel Jakubál
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DřevohosticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29644:601TJ Sokol Dřevohostice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Ivo
Vlach Jan
 
 
Macháček Pavel
Smolka Marek
 
 
7-867 3110
2.Srovnal Josef
Vašina Jiří
 
 
Vojtašek Miroslav
Hrubý Radek
 
 
6-8-7-5 1311
3.Valenta IvoMacháček Pavel278  3021
4.Srovnal JosefHrubý Radek-8-93-4 1322
5.Vlach JanSmolka Marek639  3032
6.Vašina JiříVojtašek Miroslav9-8-16-6 1333
7.Srovnal JosefMacháček Pavel-9-9-8  0334
8.Vlach JanHrubý Radek-9-98563244
9.Vašina JiříSmolka Marek887  3054
10.Valenta IvoVojtašek Miroslav-67-10983264
11.Vlach JanMacháček Pavel-8-8-9  0365
12.Vašina JiříHrubý Radek7-10-7-6 1366
13.Valenta IvoSmolka Marek8107  3076
14.Srovnal JosefVojtašek Miroslav9-9-1-3 1377
15.Vašina JiříMacháček Pavel8-797 3187
16.Valenta IvoHrubý Radek-98612 3197
17.Srovnal JosefSmolka Marek798  30107
18.Vlach JanVojtašek Miroslav6-658 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Ivo40Macháček Pavel22
Srovnal Josef13Hrubý Radek22
Vlach Jan31Smolka Marek04
Vašina Jiří22Vojtašek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Loučka AVrchní
rozhodčí:
Bluma Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čekyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Pavel
Pavlík Jiří
 
 
Pospíšilová Carmen
Kundrát Ladislav
 
 
     1301
2.Macháč Jaromír
Hostášek Pavel
 
 
Kvítek Karel
Mráček Jaromír
 
 
     3111
3.Král PavelPospíšilová Carmen     3021
4.Pavlík JiříKundrát Ladislav     1322
5.Macháč JaromírKvítek Karel     1323
6.Hostášek PavelMráček Jaromír     3233
7.Pavlík JiříPospíšilová Carmen     2334
8.Macháč JaromírKundrát Ladislav     1335
9.Hostášek PavelKvítek Karel     0336
10.Král PavelMráček Jaromír     3046
11.Macháč JaromírPospíšilová Carmen     2347
12.Hostášek PavelKundrát Ladislav     0348
13.Král PavelKvítek Karel     3058
14.Pavlík JiříMráček Jaromír     3068
15.Hostášek PavelPospíšilová Carmen     0369
16.Král PavelKundrát Ladislav     3179
17.Pavlík JiříKvítek Karel     3189
18.Macháč JaromírMráček Jaromír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Pavel40Pospíšilová Carmen31
Pavlík Jiří22Kundrát Ladislav31
Macháč Jaromír13Kvítek Karel22
Hostášek Pavel13Mráček Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jezernice BVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Milotice nad Bečvou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ksd JezerniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33 TJ Sokol Jezernice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frankovič Jaroslav
Rytíř Pavel
 
 
Trčálek Karel
Andrš Jakub
 
 
     3110
2.Gorecki Pavel
Kubáč Jaroslav
 
 
Dorazil Ondřej
Janovský Patrik
 
 
     3120
3.Kubáč JaroslavAndrš Jakub     3230
4.Frankovič JaroslavJanovský Patrik     1331
5.Rytíř PavelTrčálek Karel     3141
6.Gorecki PavelDorazil Ondřej     3051
7.Frankovič JaroslavAndrš Jakub     1352
8.Rytíř PavelJanovský Patrik     3062
9.Gorecki PavelTrčálek Karel     3272
10.Kubáč JaroslavDorazil Ondřej     1373
11.Rytíř PavelAndrš Jakub     0374
12.Gorecki PavelJanovský Patrik     3184
13.Kubáč JaroslavTrčálek Karel     0385
14.Frankovič JaroslavDorazil Ondřej     2386
15.Gorecki PavelAndrš Jakub     3096
16.Kubáč JaroslavJanovský Patrik     0397
17.Frankovič JaroslavTrčálek Karel     31107
18.Rytíř PavelDorazil Ondřej     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubáč Jaroslav13Andrš Jakub22
Frankovič Jaroslav13Janovský Patrik22
Rytíř Pavel22Trčálek Karel13
Gorecki Pavel40Dorazil Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LipníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14 TJ Sokol Lipník nad Bečvou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grygar Lukáš
Pešan Rudolf
 
 
Nesvadba David
Konečný Radim
 
 
     3110
2.Venclík Václav
Kopřiva Radoslav
 
 
Brandejs Lukáš
Konečný Roman
 
 
     3120
3.Pešan RudolfKonečný Radim     1321
4.Grygar LukášNesvadba David     3131
5.Kopřiva RadoslavBrandejs Lukáš     3041
6.Venclík VáclavKonečný Roman     3051
7.Grygar LukášKonečný Radim     3061
8.Kopřiva RadoslavNesvadba David     3071
9.Venclík VáclavBrandejs Lukáš     3081
10.Pešan RudolfKonečný Roman     3091
11.Kopřiva RadoslavKonečný Radim     31101
12.Venclík VáclavNesvadba David     30111
13.Pešan RudolfBrandejs Lukáš     31121
14.Grygar LukášKonečný Roman     30131
15.Venclík VáclavKonečný Radim     30141
16.Pešan RudolfNesvadba David     23142
17.Grygar LukášBrandejs Lukáš     30152
18.Zenáhla PetrKonečný Roman     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešan Rudolf22Konečný Radim13
Grygar Lukáš40Nesvadba David13
Kopřiva Radoslav30Brandejs Lukáš04
Venclík Václav40Konečný Roman13
Zenáhla Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov DVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:SDH Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červinka Lukáš
Otáhal Bořek
 
 
Nikl Michal
Macháč Jan
 
 
     1301
2.Jarolím Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
Beránek Petr
Král Michal
 
 
     3011
3.Hejduk PavelNikl Michal     3121
4.Jarolím TomášMacháč Jan     0322
5.Otáhal BořekKrál Michal     2323
6.Červinka LukášBeránek Petr     3233
7.Jarolím TomášNikl Michal     1334
8.Otáhal BořekMacháč Jan     2335
9.Červinka LukášKrál Michal     3145
10.Hejduk PavelBeránek Petr     3155
11.Otáhal BořekNikl Michal     3165
12.Červinka LukášMacháč Jan     2366
13.Hejduk PavelKrál Michal     2367
14.Jarolím TomášBeránek Petr     3077
15.Červinka LukášNikl Michal     3187
16.Hejduk PavelMacháč Jan     2388
17.Jarolím TomášKrál Michal     1389
18.Otáhal BořekBeránek Petr     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejduk Pavel22Nikl Michal13
Jarolím Tomáš13Macháč Jan40
Otáhal Bořek22Král Michal31
Červinka Lukáš31Beránek Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kojetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Buk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KojetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36 TJ Sokol Buk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištělák Martin
Horák Zdeněk
 
 
Koňařík Martin
Sedlák Miroslav
 
 
     2301
2.Vrtěl Luděk
Zítka Tomáš
 
 
Zavřel Josef st.
Pazdera Jaroslav ml.
 
 
     2302
3.Horák ZdeněkZavřel Josef st.     0303
4.Pištělák MartinPazdera Jaroslav ml.     3213
5.Zítka TomášKoňařík Martin     2314
6.Vrtěl LuděkSedlák Miroslav     1315
7.Pištělák MartinZavřel Josef st.     3025
8.Zítka TomášPazdera Jaroslav ml.     3135
9.Vrtěl LuděkKoňařík Martin     0336
10.Horák ZdeněkSedlák Miroslav     3146
11.Nguyen Thanh TungZavřel Josef st.     0347
12.Vrtěl LuděkPazdera Jaroslav ml.     3157
13.Horák ZdeněkKoňařík Martin     1358
14.Pištělák MartinSedlák Miroslav     3068
15.Vrtěl LuděkZavřel Josef st.     3178
16.Horák ZdeněkPazdera Jaroslav ml.     2379
17.Pištělák MartinKoňařík Martin     23710
18.Nguyen Thanh TungSedlák Miroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Zdeněk13Zavřel Josef st.22
Pištělák Martin31Pazdera Jaroslav ml.13
Zítka Tomáš11Koňařík Martin40
Vrtěl Luděk22Sedlák Miroslav13
Nguyen Thanh Tung11   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy