Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BludovVrchní
rozhodčí:
Ondráček Alois
HOSTUJÍCÍ:TTC MohelniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30369:433TTC Mohelnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Jakub
Jílek Tomáš
 
 
Duchaň Stanislav
Jarmar Petr
 
 
-89-910-72301
2.Srb Pavel
Brokeš Josef
 
 
Hojgr Jan
Ellner Martin
 
 
8-77-9-92302
3.Jílek TomášJarmar Petr-64-9-10 1303
4.Srb PavelEllner Martin-9-11-9  0304
5.Brokeš JosefDuchaň Stanislav-4-7-6  0305
6.Jelínek JakubHojgr Jan-10-78-6 1306
7.Srb PavelJarmar Petr9-7-5-9 1307
8.Brokeš JosefEllner Martin1063  3017
9.Jelínek JakubDuchaň Stanislav-87-5-6 1318
10.Jílek TomášHojgr Jan-5-6-6  0319
11.Brokeš JosefJarmar Petr-8-799-923110
12.Jelínek JakubEllner Martin-9-6-6  03  
13.Jílek TomášDuchaň Stanislav         
14.Srb PavelHojgr Jan         
15.Jelínek JakubJarmar Petr         
16.Jílek TomášEllner Martin         
17.Srb PavelDuchaň Stanislav         
18.Brokeš JosefHojgr Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jílek Tomáš02Jarmar Petr30
Srb Pavel02Ellner Martin11
Brokeš Josef12Duchaň Stanislav20
Jelínek Jakub02Hojgr Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:Jeřábek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:Cetkovský Martin
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Janík Michal st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:33485:551TJ Sokol Čechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Cetkovský Martin
 
 
Jančík Jiří
Šťastný Jaroslav
 
 
-44-3-9  0301
2.Janík Michal st.
Vlach Michal
 
 
Vejmola Pavel
Stužka Oldřich ml.
 
 
-10-6-8  0302
3.Cetkovský MartinVejmola Pavel-6-11-6  0303
4.Vlach MichalStužka Oldřich ml.-13-4-8  0304
5.Janík Michal st.Jančík Jiří51012  3014
6.Beneš Jan ml.Šťastný Jaroslav8-8-9-6 1315
7.Vlach MichalVejmola Pavel-6-9-4  0316
8.Janík Michal st.Stužka Oldřich ml.898  3026
9.Beneš Jan ml.Jančík Jiří898  3036
10.Cetkovský MartinŠťastný Jaroslav-7-6-8  0337
11.Janík Michal st.Vejmola Pavel-6-9-6  0338
12.Beneš Jan ml.Stužka Oldřich ml.-8888 3148
13.Cetkovský MartinJančík Jiří9-11-8233258
14.Vlach MichalŠťastný Jaroslav-413-7-7 1359
15.Beneš Jan ml.Vejmola Pavel-97-10-3 13510
16.Cetkovský MartinStužka Oldřich ml.7    10  
17.Vlach MichalJančík Jiří         
18.Janík Michal st.Šťastný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cetkovský Martin12Vejmola Pavel40
Vlach Michal03Stužka Oldřich ml.12
Janík Michal st.21Jančík Jiří03
Beneš Jan ml.22Šťastný Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BukVrchní
rozhodčí:
Pazdera Jaroslav ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům v BukuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30655:632TJ Sokol Buk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divina Jiří
Bluma Jindřich
 
 
Valašík Lukáš
Šoc Milan
 
 
-8859 3110
2.Koutný Pavel
Hrubý Martin
 
 
Netesal Jiří
Maděrka Svatopluk
 
 
-1158-333220
3.Hrubý MartinValašík Lukáš9-9-5-9 1321
4.Bluma JindřichMaděrka Svatopluk-88-67-82322
5.Divina JiříNetesal Jiří-9911-893232
6.Koutný PavelŠoc Milan9814  3042
7.Bluma JindřichValašík Lukáš-5-4-7  0343
8.Divina JiříMaděrka Svatopluk108-98 3153
9.Koutný PavelNetesal Jiří387  3063
10.Hrubý MartinŠoc Milan-4-116-8 1364
11.Divina JiříValašík Lukáš-4-49-7 1365
12.Koutný PavelMaděrka Svatopluk6613  3075
13.Hrubý MartinNetesal Jiří679  3085
14.Bluma JindřichŠoc Milan-109-88-62386
15.Koutný PavelValašík Lukáš36-93 3196
16.Hrubý MartinMaděrka Svatopluk1010-8-4-52397
17.Bluma JindřichNetesal Jiří-75-88732107
18.Divina JiříŠoc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Martin13Valašík Lukáš31
Bluma Jindřich13Maděrka Svatopluk22
Divina Jiří21Netesal Jiří04
Koutný Pavel40Šoc Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník BVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:Cypra Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Macík Antonín
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35587:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vítek
Vinkler Vladimír
 
 
Žvátora Miroslav
Müller Jiří
 
 
8-5-9-4 1301
2.Veigl Lukáš
Karatidis Petros
 
 
Šubčík Jiří
Malý Jan
 
 
6-9-10393211
3.Karatidis PetrosŽvátora Miroslav-1-5-8  0312
4.Vinkler VladimírŠubčík Jiří-7-58773222
5.Veigl LukášMüller Jiří8-6-8-6 1323
6.Dvořák VítekMalý Jan69-510 3133
7.Vinkler VladimírŽvátora Miroslav-6-3-5  0334
8.Veigl Lukᚊubčík Jiří-7-310-8 1335
9.Dvořák VítekMüller Jiří-10-106483245
10.Schopf KarelMalý Jan888  3055
11.Veigl Lukᚎvátora Miroslav-37-11-4 1356
12.Dvořák VítekŠubčík Jiří5-1162 3166
13.Schopf KarelMüller Jiří554  3076
14.Vinkler VladimírMalý Jan879  3086
15.Dvořák VítekŽvátora Miroslav-4-5-6  0387
16.Schopf KarelŠubčík Jiří-9-3-6  0388
17.Vinkler VladimírMüller Jiří91010  3098
18.Veigl LukášMalý Jan8-15-10-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karatidis Petros01Žvátora Miroslav40
Vinkler Vladimír31Šubčík Jiří22
Veigl Lukáš04Müller Jiří13
Dvořák Vítek31Malý Jan13
Schopf Karel21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město AlbrechticeVrchní
rozhodčí:
Vojtek Roman
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20496:479KST Město Albrechtice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palivec David
Sopčák Lukáš
 
 
Coufal Igor
Pischel Jiří
 
 
-2-8-8  0301
2.Štěpanek Martin
Adamec Štěpán
 
 
Prázdný Pavel st.
Vyhnálek Tomáš
 
 
-5799 3111
3.Sopčák LukášCoufal Igor-9459 3121
4.Vyvial JaromírPischel Jiří9-6109 3131
5.Adamec ŠtěpánPrázdný Pavel st.-796-10103241
6.Štěpanek MartinVyhnálek Tomáš-68-5-7 1342
7.Vyvial JaromírCoufal Igor8-5-9-7 1343
8.Adamec ŠtěpánPischel Jiří7-985 3153
9.Štěpanek MartinPrázdný Pavel st.-7-898113263
10.Sopčák LukášVyhnálek Tomáš9-697 3173
11.Adamec ŠtěpánCoufal Igor89-6-1093283
12.Štěpanek MartinPischel Jiří597  3093
13.Sopčák LukášPrázdný Pavel st.997  30103
14.Vyvial JaromírVyhnálek Tomáš         
15.Štěpanek MartinCoufal Igor         
16.Sopčák LukášPischel Jiří         
17.Vyvial JaromírPrázdný Pavel st.         
18.Adamec ŠtěpánVyhnálek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sopčák Lukáš30Coufal Igor12
Vyvial Jaromír11Pischel Jiří03
Adamec Štěpán30Prázdný Pavel st.03
Štěpanek Martin21Vyhnálek Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35459:531TJ Sokol Jezernice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubský Pavel
Sklenář Jakub
 
 
Raška Jiří
Šuba Vojtěch ml.
 
 
-8-10-8  0301
2.Saksa Ivan
Pospíšil Jaroslav
 
 
Venclů Lukáš
Gorecki Pavel
 
 
10-88-9-52302
3.Sklenář JakubVenclů Lukáš-6-12-9  0303
4.Dubský PavelŠuba Vojtěch ml.3-5-29-92304
5.Saksa IvanRaška Jiří687  3014
6.Pospíšil JaroslavGorecki Pavel-776-1473224
7.Dubský PavelVenclů Lukáš-8-5107103234
8.Saksa IvanŠuba Vojtěch ml.-8-9-9  0335
9.Pospíšil JaroslavRaška Jiří8-7810 3145
10.Sklenář JakubGorecki Pavel7-7-4-7 1346
11.Saksa IvanVenclů Lukáš-3-5-5  0347
12.Pospíšil JaroslavŠuba Vojtěch ml.-9-86-6 1348
13.Sklenář JakubRaška Jiří-8-8-7  0349
14.Dubský PavelGorecki Pavel-8-7-7  03410
15.Pospíšil JaroslavVenclů Lukáš         
16.Sklenář JakubŠuba Vojtěch ml.         
17.Dubský PavelRaška Jiří         
18.Saksa IvanGorecki Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Jakub03Venclů Lukáš21
Dubský Pavel12Šuba Vojtěch ml.30
Saksa Ivan12Raška Jiří12
Pospíšil Jaroslav21Gorecki Pavel21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS