Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonin
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 4 Adamov 67904, Tělocvična základní školy, vstup od hřiště z vrchu ulice SADOVA 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19533:463Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masařík Radim
Dočkalová Gabriela
 
 
Drápal Petr
Olejníček Vojtěch
 
 
467  3010
2.Kapusta Ján
Beneš Zbyněk
 
 
Srna Antonín
Libánek Ondřej
 
 
76-79 3120
3.Beneš ZbyněkTrávniček Boris-7-84-9 1321
4.Masařík RadimSrna Antonín-4-69-8 1322
5.Dočkalová GabrielaLibánek Ondřej475  3032
6.Kapusta JánDrápal Petr8-4-71043242
7.Masařík RadimTrávniček Boris811-95 3152
8.Dočkalová GabrielaSrna Antonín-9-766-102353
9.Kapusta JánLibánek Ondřej10118  3063
10.Beneš ZbyněkDrápal Petr79-58 3173
11.Dočkalová GabrielaTrávniček Boris3-1068 3183
12.Kapusta JánSrna Antonín10-9-9-4 1384
13.Beneš ZbyněkLibánek Ondřej-74911 3194
14.Masařík RadimDrápal Petr688  30104
15.Kapusta JánTrávniček Boris         
16.Beneš ZbyněkSrna Antonín         
17.Masařík RadimLibánek Ondřej         
18.Dočkalová GabrielaDrápal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Zbyněk21Trávniček Boris12
Masařík Radim21Srna Antonín30
Dočkalová Gabriela21Libánek Ondřej03
Kapusta Ján21Drápal Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36657:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
Trávníčková Karla
Fiala Karel
 
 
-989-663210
2.Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
Bednář Josef
Zukal Aleš
 
 
1068  3020
3.Křepela ZdeněkBednář Josef-7-8-8  0321
4.Horváth TomášTrávníčková Karla-9-9-6  0322
5.Sekanina JanZukal Aleš-64-9873232
6.Svěrák MartinFiala Karel989  3042
7.Horváth TomášBednář Josef-8-8-5  0343
8.Sekanina JanTrávníčková Karla7157  3053
9.Svěrák MartinZukal Aleš298  3063
10.Křepela ZdeněkFiala Karel9-15-9993273
11.Sekanina JanBednář Josef7-2-6-10 1374
12.Svěrák MartinTrávníčková Karla8-7-4623284
13.Křepela ZdeněkZukal Aleš8-87-7-92385
14.Horváth TomášFiala Karel-710-77-82386
15.Svěrák MartinBednář Josef-123-11-7 1387
16.Křepela ZdeněkTrávníčková Karla-59513 3197
17.Horváth TomášZukal Aleš-4-8-6  0398
18.Sekanina JanFiala Karel-5-810-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křepela Zdeněk22Bednář Josef40
Horváth Tomáš04Trávníčková Karla13
Sekanina Jan22Zukal Aleš22
Svěrák Martin31Fiala Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23542:403TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
67-4-973210
2.Šebeček Marek
Rafaj Zdeněk st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Vojáček JaromírWO    3030
4.Rafaj Zdeněk st.Jelínek Marek-4-9-8  0331
5.Bubla Jaroslav st.Mráz David6-7-101083241
6.Šebeček MarekSpáčil Tomáš-61099 3151
7.Rafaj Zdeněk st.WO    3061
8.Bubla Jaroslav st.Jelínek Marek-78-5-5 1362
9.Šebeček MarekMráz David10-4-9-10 1363
10.Vojáček JaromírSpáčil Tomáš57-710 3173
11.Bubla Jaroslav st.WO    3083
12.Šebeček MarekJelínek Marek-8510-993293
13.Vojáček JaromírMráz David-6-44-8 1394
14.Rafaj Zdeněk st.Spáčil Tomáš-8-67-10 1395
15.Šebeček MarekWO    30105
16.Vojáček JaromírJelínek Marek         
17.Rafaj Zdeněk st.Mráz David         
18.Bubla Jaroslav st.Spáčil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vojáček Jaromír11Jelínek Marek21
Rafaj Zdeněk st.02Mráz David21
Bubla Jaroslav st.11Spáčil Tomáš12
Šebeček Marek21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Supuka Anton
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16525:441TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Spirit Michal
 
 
Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
1036  3010
2.Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
Bastl Pavel
Zubal Ladislav
 
 
775  3020
3.Bil MartinSedláček Radek-11-871073230
4.Dragan TomášKalousek Viktor996  3040
5.Macháň DavidZubal Ladislav6118  3050
6.Spirit MichalBastl Pavel3-10610 3160
7.Dragan TomášSedláček Radek-9-869-92361
8.Macháň DavidKalousek Viktor-7-8-11  0362
9.Spirit MichalZubal Ladislav78-87 3172
10.Bil MartinBastl Pavel-68910 3182
11.Macháň DavidSedláček Radek889  3092
12.Spirit MichalKalousek Viktor4-1310-11-72393
13.Bil MartinZubal Ladislav6-78-11532103
14.Dragan TomášBastl Pavel         
15.Spirit MichalSedláček Radek         
16.Bil MartinKalousek Viktor         
17.Dragan TomášZubal Ladislav         
18.Macháň DavidBastl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bil Martin30Sedláček Radek12
Dragan Tomáš11Kalousek Viktor21
Macháň David21Zubal Ladislav03
Spirit Michal21Bastl Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38670:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 
7-8-9-8 1301
2.Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
Krása Petr st.
Suchý Petr
 
 
-49-7-3 1302
3.Šťastný PavelKřepela Lubomír5-7-9-5 1303
4.Fučík PetrSuchý Petr1393  3013
5.Vermouzek FrantišekCetkovský Martin-119-32-102314
6.Šípka ZdeněkKrása Petr st.68-44 3124
7.Fučík PetrKřepela Lubomír-2-8-2  0325
8.Vermouzek FrantišekSuchý Petr-21275 3135
9.Šípka ZdeněkCetkovský Martin-9128-753245
10.Šťastný PavelKrása Petr st.-8-74-9 1346
11.Vermouzek FrantišekKřepela Lubomír-9910-8-62347
12.Šípka ZdeněkSuchý Petr-44-68103257
13.Šťastný PavelCetkovský Martin-6-9-9  0358
14.Fučík PetrKrása Petr st.-39-7-8 1359
15.Šípka ZdeněkKřepela Lubomír8-10104 3169
16.Šťastný PavelSuchý Petr58-7-933279
17.Fučík PetrCetkovský Martin47-88 3189
18.Vermouzek FrantišekKrása Petr st.-98108 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šťastný Pavel13Křepela Lubomír31
Fučík Petr22Suchý Petr04
Vermouzek František22Cetkovský Martin22
Šípka Zdeněk40Krása Petr st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Rotrekl David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31345:443TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
-5-147-3 1301
2.Svoboda Jan
Vodák Jiří
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
5-12-910-82302
3.Vodák JiříKrejčí Dalibor-8-11-4  0303
4.Svoboda JanRotrekl David-7-6-4  0304
5.Koumar JiříRobek Petr868  3014
6.Zouhar MichalJečmínek Radek-7-7-4  0315
7.Svoboda JanKrejčí Dalibor-1-10-7  0316
8.Koumar JiříRotrekl David-2-8-9  0317
9.Zouhar MichalRobek Petr-6499 3127
10.Vodák JiříJečmínek Radek-5-5-6  0328
11.Koumar JiříKrejčí Dalibor126-8-3-92329
12.Zouhar MichalRotrekl David-8-97-4 13210
13.Vodák JiříRobek Petr         
14.Svoboda JanJečmínek Radek         
15.Zouhar MichalKrejčí Dalibor         
16.Vodák JiříRotrekl David         
17.Svoboda JanRobek Petr         
18.Koumar JiříJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vodák Jiří02Krejčí Dalibor30
Svoboda Jan02Rotrekl David30
Koumar Jiří12Robek Petr02
Zouhar Michal12Ječmínek Radek20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS