Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:45 SKST Hodonín I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jakub
Tomeček Karel
 
 
Pijáček Lukáš
Jakubíček Matěj
 
 
     1301
2.Karas Lukáš
Vajčner Radim
 
 
Mikulecký František
Surman Damien
 
 
     2302
3.Svoboda JakubPijáček Lukáš     1303
4.Tomeček KarelJakubíček Matěj     1304
5.Karas LukášSurman Damien     3014
6.Vajčner RadimMikulecký František     0315
7.Tomeček KarelPijáček Lukáš     1316
8.Karas LukášJakubíček Matěj     0317
9.Vajčner RadimSurman Damien     0318
10.Svoboda JakubMikulecký František     1319
11.Karas LukášPijáček Lukáš     13110
12.Vajčner RadimJakubíček Matěj     03111
13.Svoboda JakubSurman Damien     30211
14.Tomeček KarelMikulecký František     03212
15.Vajčner RadimPijáček Lukáš     03213
16.Svoboda JakubJakubíček Matěj     13214
17.Tomeček KarelSurman Damien     30314
18.Karas LukášMikulecký František     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Jakub13Pijáček Lukáš40
Tomeček Karel13Jakubíček Matěj40
Karas Lukáš13Surman Damien13
Vajčner Radim04Mikulecký František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grabovský Jaroslav nejst.
Varmuža Mikuláš
 
 
Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
     0301
2.Grabovský Jaroslav ml.
Grabovský Jaroslav st.
 
 
Valuch David
Straková Agáta
 
 
     3011
3.Varmuža MikulášBartoník Jakub     3121
4.Grabovský Jaroslav ml.Glos Tomáš     3031
5.Grabovský Jaroslav nejst.Valuch David     3041
6.Grabovský Jaroslav st.Straková Agáta     1342
7.Grabovský Jaroslav ml.Bartoník Jakub     3052
8.Grabovský Jaroslav nejst.Glos Tomáš     1353
9.Grabovský Jaroslav st.Valuch David     3163
10.Varmuža MikulášStraková Agáta     0364
11.Grabovský Jaroslav nejst.Bartoník Jakub     3174
12.Grabovský Jaroslav st.Glos Tomáš     3184
13.Varmuža MikulášValuch David     0385
14.Grabovský Jaroslav ml.Straková Agáta     3095
15.Grabovský Jaroslav st.Bartoník Jakub     30105
16.Varmuža MikulášGlos Tomáš     23106
17.Grabovský Jaroslav ml.Valuch David     30116
18.Grabovský Jaroslav nejst.Straková Agáta     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varmuža Mikuláš13Bartoník Jakub04
Grabovský Jaroslav ml.40Glos Tomáš22
Grabovský Jaroslav nejst.22Valuch David13
Grabovský Jaroslav st.31Straková Agáta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:49 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikuta Michal
Vavřínek Zdeněk
 
 
Parák František
Valoušek Jindřich
 
 
     1301
2.Cafourek Karel
Šibal Denis
 
 
Ráb Pavel
Parák Lukáš
 
 
     1302
3.Vavřínek ZdeněkParák František     1303
4.Šibal DenisValoušek Jindřich     1304
5.Cafourek KarelRáb Pavel     0305
6.Šikuta MichalParák Lukáš     3215
7.Šibal DenisParák František     1316
8.Cafourek KarelValoušek Jindřich     1317
9.Šikuta MichalRáb Pavel     1318
10.Vavřínek ZdeněkParák Lukáš     0319
11.Cafourek KarelParák František     03110
12.Šikuta MichalValoušek Jindřich     13111
13.Vavřínek ZdeněkRáb Pavel     13112
14.Šibal DenisParák Lukáš     23113
15.Šikuta MichalParák František     32213
16.Vavřínek ZdeněkValoušek Jindřich     13214
17.Šibal DenisRáb Pavel     30314
18.Cafourek KarelParák Lukáš     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vavřínek Zdeněk04Parák František31
Šibal Denis13Valoušek Jindřich40
Cafourek Karel04Ráb Pavel31
Šikuta Michal22Parák Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bábík Miloslav
Kořínek Pavel
 
 
Zelinka Vladimír
Gazárek Ivo
 
 
     0301
2.Hromek František st.
Létal Emil
 
 
Šálek Karel
Zůbková Lenka
 
 
     3111
3.Létal EmilZelinka Vladimír     3021
4.Hromek František st.Gazárek Ivo     3031
5.Kořínek PavelZůbková Lenka     1332
6.Bábík MiloslavŠálek Karel     2333
7.Hromek František st.Zelinka Vladimír     3143
8.Kořínek PavelGazárek Ivo     0344
9.Bábík MiloslavZůbková Lenka     0345
10.Létal EmilŠálek Karel     1346
11.Kořínek PavelZelinka Vladimír     0347
12.Bábík MiloslavGazárek Ivo     3257
13.Létal EmilZůbková Lenka     1358
14.Hromek František st.Šálek Karel     3068
15.Bábík MiloslavZelinka Vladimír     1369
16.Létal EmilGazárek Ivo     3179
17.Hromek František st.Zůbková Lenka     3089
18.Kořínek PavelŠálek Karel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Létal Emil22Zelinka Vladimír22
Hromek František st.40Gazárek Ivo13
Kořínek Pavel04Zůbková Lenka31
Bábík Miloslav13Šálek Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:26 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cuták Jaroslav
Marada Matěj
 
 
Profota Adam
Petřík Tadeáš
 
 
     2301
2.Jurčeka Bedřich st.
Šuralová Karolina
 
 
Profota Zdeněk
Profotová Alžběta
 
 
     0302
3.Šuralová KarolinaProfotová Alžběta     3112
4.Marada MatějProfota Adam     0313
5.Cuták JaroslavPetřík Tadeáš     3023
6.Jurčeka Bedřich st.Křivohlavý Matěj     3133
7.Marada MatějProfotová Alžběta     3043
8.Cuták JaroslavProfota Adam     3053
9.Jurčeka Bedřich st.Petřík Tadeáš     3063
10.Šuralová KarolinaKřivohlavý Matěj     0364
11.Matza PavelProfotová Alžběta     3074
12.Jurčeka Bedřich st.Profota Adam     3084
13.Šuralová KarolinaPetřík Tadeáš     0385
14.Marada MatějKřivohlavý Matěj     0386
15.Jurčeka Bedřich st.Profotová Alžběta     3096
16.Šuralová KarolinaProfota Adam     0397
17.Marada MatějPetřík Tadeáš     2398
18.Matza PavelKřivohlavý Matěj     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šuralová Karolina13Profotová Alžběta04
Marada Matěj13Profota Adam22
Cuták Jaroslav20Petřík Tadeáš22
Jurčeka Bedřich st.40Křivohlavý Matěj22
Matza Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38 TJ Sokol Vlkoš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maňák Patrik
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
Lunga Jakub
Křižka Martin
 
 
     1301
2.Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
Jahoda Viktor
Ondrůšek Vlastislav
 
 
     3111
3.Hruška JaroslavJahoda Viktor     0312
4.Příkaský LiborKřižka Martin     3122
5.Vymyslický Stanislav ml.Lunga Jakub     0323
6.Maňák PatrikOndrůšek Vlastislav     3133
7.Příkaský LiborJahoda Viktor     3043
8.Vymyslický Stanislav ml.Křižka Martin     0344
9.Maňák PatrikLunga Jakub     1345
10.Hruška JaroslavOndrůšek Vlastislav     0346
11.Vymyslický Stanislav ml.Jahoda Viktor     2347
12.Maňák PatrikKřižka Martin     3257
13.Hruška JaroslavLunga Jakub     0358
14.Příkaský LiborOndrůšek Vlastislav     3068
15.Maňák PatrikJahoda Viktor     3078
16.Hruška JaroslavKřižka Martin     2379
17.Příkaský LiborLunga Jakub     03710
18.Vymyslický Stanislav ml.Ondrůšek Vlastislav     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jaroslav04Jahoda Viktor22
Příkaský Libor31Křižka Martin22
Vymyslický Stanislav ml.04Lunga Jakub40
Maňák Patrik31Ondrůšek Vlastislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, JežovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:51 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Roman
Častulíková Lenka
 
 
Pantlík Ladislav
Chvátal Antonín st.
 
 
     0301
2.Zetocha František
Pecháček Miloslav
 
 
Kostelanský Stanislav
Jestřáb Tomáš
 
 
     0302
3.Zetocha FrantišekPantlík Ladislav     0303
4.Šeda RomanJestřáb Tomáš     2304
5.Častulíková LenkaChvátal Antonín st.     0305
6.Bruckner PavelHojač Pavel     0306
7.Šeda RomanPantlík Ladislav     0307
8.Častulíková LenkaJestřáb Tomáš     0308
9.Bruckner PavelLibor Hradil     0309
10.Zetocha FrantišekHojač Pavel     03010
11.Častulíková LenkaPantlík Ladislav     03011
12.Bruckner PavelJestřáb Tomáš     03012
13.Zetocha FrantišekLibor Hradil     30112
14.Šeda RomanHojač Pavel     03113
15.Bruckner PavelPantlík Ladislav     03114
16.Zetocha FrantišekJestřáb Tomáš     03115
17.Šeda RomanLibor Hradil     23116
18.Častulíková LenkaHojač Pavel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zetocha František13Pantlík Ladislav40
Šeda Roman04Jestřáb Tomáš40
Častulíková Lenka04Chvátal Antonín st.10
Bruckner Pavel04Hojač Pavel40
   Libor Hradil21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS