Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice DVrchní
rozhodčí:
Blaha Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:37758:741Bílovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbančík Zdeněk
Slívová Adriana
 
 
Khun Tomáš
Suchánek Adam
 
 
67-7-4103210
2.Blaha Jan
Vařák Jan
 
 
Kuchař Zdeněk
Váňa David
 
 
11-11-78-102311
3.Urbančík ZdeněkVáňa David6-5-76-42312
4.Slívová AdrianaSuchánek Adam-12-75853222
5.Vařák JanKuchař Zdeněk75-108 3132
6.Blaha JanKhun Tomáš-74610 3142
7.Slívová AdrianaVáňa David-6-5-6  0343
8.Vařák JanSuchánek Adam-7-109863253
9.Blaha JanKuchař Zdeněk769  3063
10.Urbančík ZdeněkKhun Tomáš-5-75973273
11.Vařák JanVáňa David-57-46-42374
12.Blaha JanSuchánek Adam-812-12873284
13.Urbančík ZdeněkKuchař Zdeněk-95-8-8 1385
14.Slívová AdrianaKhun Tomáš9-926 3195
15.Blaha JanVáňa David96-312 31105
16.Urbančík ZdeněkSuchánek Adam7-59-10-1023106
17.Slívová AdrianaKuchař Zdeněk9-811-12932116
18.Vařák JanKhun Tomáš6-9-6-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbančík Zdeněk13Váňa David31
Slívová Adriana31Suchánek Adam13
Vařák Jan22Kuchař Zdeněk13
Blaha Jan40Khun Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek BVrchní
rozhodčí:
R.Malík
HOSTUJÍCÍ:Vážany - Ořechov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21637:535Břestek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Petr
Krušina Jindřich
 
 
Gottwald Miroslav
Šoc Roman
 
 
-10-6-5  0301
2.Hubíček Josef
Ševčík Jiří
 
 
Kodrla Petr
Janoušek Marek
 
 
656  3011
3.Malík PetrŠoc Roman-10-6-3  0312
4.Hubíček JosefJanoušek Marek677  3022
5.Ševčík JiříKodrla Petr10-899 3132
6.Krušina JindřichGottwald Miroslav-8-57653242
7.Hubíček JosefŠoc Roman-4-69-8 1343
8.Ševčík JiříJanoušek Marek476  3053
9.Krušina JindřichKodrla Petr578  3063
10.Malík PetrGottwald Miroslav-9874 3173
11.Ševčík JiříŠoc Roman103-7-9123283
12.Krušina JindřichJanoušek Marek877  3093
13.Malík PetrKodrla Petr3-543 31103
14.Hubíček JosefGottwald Miroslav68-79 31113
15.Krušina JindřichŠoc Roman5-1069 31123
16.Malík PetrJanoušek Marek686  30133
17.Hubíček JosefKodrla Petr987  30143
18.Ševčík JiříGottwald Miroslav9-6-7-9 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Petr31Šoc Roman22
Hubíček Josef31Janoušek Marek04
Ševčík Jiří31Kodrla Petr04
Krušina Jindřich40Gottwald Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov DVrchní
rozhodčí:
Lekeš Pavel
HOSTUJÍCÍ:Bystřice p. Lop. BRozhodčí:Lekeš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium JAK Uherský BrodRozhodčí:Lekeš Pavel
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Lekeš Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45543:663Bystřice p. Lop. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švihký Petr
Surý Jakub
 
 
Machala Radek
Hodl Jaroslav
 
 
8-7-8-14 1301
2.Pummer David
Šmíd Štěpán
 
 
Valenta Martin
Kročil Jaroslav
 
 
-6666 3111
3.Švihký PetrKročil Jaroslav766  3021
4.Šmíd ŠtěpánHodl Jaroslav-5-2-4  0322
5.Surý JakubMachala Radek-12-45-9 1323
6.Pummer DavidValenta Martin8-6-7-5 1324
7.Šmíd ŠtěpánKročil Jaroslav-7-8-9  0325
8.Surý JakubHodl Jaroslav-8-410-6 1326
9.Pummer DavidMachala Radek-5-9-3  0327
10.Švihký PetrValenta Martin7811  3037
11.Surý JakubKročil Jaroslav-7-3-8  0338
12.Pummer DavidHodl Jaroslav-2-10-8  0339
13.Švihký PetrMachala Radek11-5-88-323310
14.Šmíd ŠtěpánValenta Martin-8-5-5  03311
15.Pummer DavidKročil Jaroslav-109-8-8 13312
16.Švihký PetrHodl Jaroslav10-8-971132412
17.Šmíd ŠtěpánMachala Radek-9-10-8  03413
18.Surý JakubValenta Martin-9-97-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švihký Petr31Kročil Jaroslav31
Šmíd Štěpán04Hodl Jaroslav31
Surý Jakub04Machala Radek40
Pummer David04Valenta Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny DVrchní
rozhodčí:
Kryštof Radek
HOSTUJÍCÍ:Bánov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:33745:683Drsl.-Veletiny D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javor Jan
Cihlář Vladimír
 
 
Čapka Martin
Cába Jaroslav
 
 
-2-57-9 1301
2.Orlovský Karel
Struhelka Jiří
 
 
Šimek Libor
Švestka Josef
 
 
-757-8103211
3.Cihlář VladimírŠimek Libor-9577 3121
4.Struhelka JiříCába Jaroslav9-665 3131
5.Orlovský KarelČapka Martin-126-44133241
6.Javor JanŠvestka Josef997  3051
7.Struhelka JiříŠimek Libor-89-5853261
8.Orlovský KarelCába Jaroslav118-118 3171
9.Javor JanČapka Martin-10-7-9  0372
10.Cihlář VladimírŠvestka Josef-9-79563282
11.Orlovský KarelŠimek Libor83-84 3192
12.Javor JanCába Jaroslav1094  30102
13.Cihlář VladimírČapka Martin-103-5-6 13103
14.Struhelka JiříŠvestka Josef-12138-7332113
15.Javor JanŠimek Libor-7-9410932123
16.Cihlář VladimírCába Jaroslav9-7-9-7 13124
17.Struhelka JiříČapka Martin-136-8-7 13125
18.Orlovský KarelŠvestka Josef-984-7632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cihlář Vladimír22Šimek Libor04
Struhelka Jiří31Cába Jaroslav13
Orlovský Karel40Čapka Martin31
Javor Jan31Švestka Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice EVrchní
rozhodčí:
Pekař Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves ERozhodčí:Janků Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Bílovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekař Jiří st.
Rešl František
 
 

 
 
WO    3010
2.Janků Martin
Grubl Matyáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Pekař Jiří st.WO    3030
4.Rešl FrantišekWO    3040
5.Janků MartinWO    3050
6.Grubl MatyášWO    3060
7.Rešl FrantišekWO    3070
8.Janků MartinWO    3080
9.Grubl MatyášWO    3090
10.Pekař Jiří st.WO    30100
11.Janků MartinWO    30110
12.Grubl MatyášWO    30120
13.Pekař Jiří st.WO    30130
14.Rešl FrantišekWO    30140
15.Grubl MatyášWO    30150
16.Pekař Jiří st.WO    30160
17.Rešl FrantišekWO    30170
18.Janků MartinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy