Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek ml.
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41544:640SPIN Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Geier Ivo
Šťastný Pavel
 
 
Hrnčiar Stanislav
Maňák Ladislav
 
 
94-102 3110
2.Halámek Radek ml.
Halámek Michal
 
 
Jelínek Jaromír
Loukota Zdeněk ml.
 
 
6-610-873220
3.Geier IvoHrnčiar Stanislav-851010 3130
4.Halámek Radek ml.Maňák Ladislav-5-3-7  0331
5.Šťastný PavelLoukota Zdeněk ml.4-8124 3141
6.Halámek MichalJelínek Jaromír-5-5-7  0342
7.Halámek Radek ml.Hrnčiar Stanislav-4-5-8  0343
8.Šťastný PavelMaňák Ladislav84-93 3153
9.Halámek MichalLoukota Zdeněk ml.-5-8-7  0354
10.Geier IvoJelínek Jaromír-67-55-82355
11.Šťastný PavelHrnčiar Stanislav-5106-7-52356
12.Halámek MichalMaňák Ladislav-5-1-5  0357
13.Geier IvoLoukota Zdeněk ml.649  3067
14.Halámek Radek ml.Jelínek Jaromír-5-6-8  0368
15.Halámek MichalHrnčiar Stanislav-119-5-6 1369
16.Geier IvoMaňák Ladislav79-7-973279
17.Halámek Radek ml.Loukota Zdeněk ml.-3-58-10 13710
18.Šťastný PavelJelínek JaromírWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Geier Ivo31Hrnčiar Stanislav31
Halámek Radek ml.04Maňák Ladislav22
Šťastný Pavel21Loukota Zdeněk ml.22
Halámek Michal04Jelínek Jaromír30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16648:489Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Vodáková Aneta
 
 
Cibulka Radek
Cibulka Tomáš
 
 
634  3010
2.Slavík Ondřej
Bedřich Josef
 
 
Průdek Filip
Pyskatý Roman
 
 
-106-95123220
3.Halas Pavel st.Cibulka Radek967  3030
4.Slavík OndřejCibulka Tomáš8510  3040
5.Bedřich JosefPyskatý Roman77-77 3150
6.Vodáková AnetaPrůdek Filip9-4-94-92351
7.Slavík OndřejCibulka Radek994  3061
8.Bedřich JosefCibulka Tomáš976  3071
9.Vodáková AnetaPyskatý Roman786  3081
10.Halas Pavel st.Průdek Filip534  3091
11.Bedřich JosefCibulka Radek-9-5-8  0392
12.Vodáková AnetaCibulka Tomáš586  30102
13.Halas Pavel st.Pyskatý Roman6-1259 31112
14.Slavík OndřejPrůdek Filip2510  30122
15.Vodáková AnetaCibulka Radek-6-7511632132
16.Halas Pavel st.Cibulka Tomáš449  30142
17.Slavík OndřejPyskatý Roman-13747 31152
18.Bedřich JosefPrůdek Filip-5-6-5  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halas Pavel st.40Cibulka Radek13
Slavík Ondřej40Cibulka Tomáš04
Bedřich Josef22Pyskatý Roman04
Vodáková Aneta31Průdek Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
Šafařík Václav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20631:480Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Dominik
Tesař Petr
 
 
Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
-6-683-52301
2.Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
Mrenica Ondřej
Benešová Zuzana
 
 
233  3011
3.Hrnčíř LeošBenešová Zuzana666  3021
4.Smetana JaroslavTomola Jaroslav1063  3031
5.Furch FrantišekTomolová Anna-91064 3141
6.Tesař PetrMrenica Ondřej492  3051
7.Smetana JaroslavBenešová Zuzana694  3061
8.Furch FrantišekTomola Jaroslav610-78 3171
9.Tesař PetrTomolová Anna637  3081
10.Hrnčíř LeošMrenica Ondřej848  3091
11.Furch FrantišekBenešová Zuzana567  30101
12.Hrnčíř DominikTomola Jaroslav-3-5-4  03102
13.Hrnčíř LeošTomolová Anna54-10-8532112
14.Smetana JaroslavMrenica Ondřej-14654 31122
15.Hrnčíř DominikBenešová Zuzana-6-5-3  03123
16.Hrnčíř LeošTomola Jaroslav-94-10-6 13124
17.Smetana JaroslavTomolová Anna-9511-8-823125
18.Furch FrantišekMrenica Ondřej5101  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrnčíř Leoš31Benešová Zuzana13
Smetana Jaroslav31Tomola Jaroslav22
Furch František40Tomolová Anna13
Tesař Petr20Mrenica Ondřej04
Hrnčíř Dominik02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22687:565TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoffmann Dušan
Smejkal Oldřich
 
 
Hasilík Milan
Šlancar Zbyněk
 
 
9810  3010
2.Kvěch Jan
Horák Radek
 
 
Zhejbal Jiří
Létal Dušan
 
 
697  3020
3.Kvěch JanZhejbal Jiří0-9-9873230
4.Matula ArnoštŠlancar Zbyněk-1193-5-82331
5.Horák RadekHasilík Milan9-1379 3141
6.Hoffmann DušanKlein Kamil838  3051
7.Matula ArnoštZhejbal Jiří7-8-6693261
8.Horák RadekŠlancar Zbyněk899  3071
9.Hoffmann DušanHasilík Milan9-4-9793281
10.Kvěch JanKlein Kamil265  3091
11.Smejkal OldřichZhejbal Jiří-9-3-9  0392
12.Hoffmann DušanŠlancar Zbyněk9-78-8732102
13.Kvěch JanHasilík Milan11117  30112
14.Matula ArnoštKlein Kamil543  30122
15.Hoffmann DušanZhejbal Jiří-10-1016-6 13123
16.Kvěch JanŠlancar Zbyněk-10-8-8  03124
17.Matula ArnoštHasilík Milan176  30134
18.Smejkal OldřichLétal Dušan-10642 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvěch Jan31Zhejbal Jiří22
Matula Arnošt31Šlancar Zbyněk22
Horák Radek20Hasilík Milan04
Hoffmann Dušan31Klein Kamil03
Smejkal Oldřich11Létal Dušan01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30653:618TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Ponížil David
 
 
Vráblík Jan
Borovička Daniel
 
 
4-8-11-7 1301
2.Zouhar Rudolf
Zmrzlík Pavel
 
 
Gajan Pavel st.
Gogolka Karel
 
 
7-86-8-92302
3.Zouhar RudolfVráblík Jan-9-98-5 1303
4.Zmrzlík PavelGajan Pavel st.-9-8-10  0304
5.Goliáš PetrBorovička Daniel778  3014
6.Ponížil DavidGogolka Karel9-984 3124
7.Zmrzlík PavelVráblík Jan-6-7-7  0325
8.Goliáš PetrGajan Pavel st.-98612 3135
9.Ponížil DavidBorovička Daniel8-854 3145
10.Zouhar RudolfGogolka Karel85-99 3155
11.Goliáš PetrVráblík Jan689  3065
12.Ponížil DavidGajan Pavel st.77-67 3175
13.Zouhar RudolfBorovička Daniel46-6-1083285
14.Zmrzlík PavelGogolka Karel9129  3095
15.Ponížil DavidVráblík Jan698  30105
16.Zouhar RudolfGajan Pavel st.78-11-91132115
17.Zmrzlík PavelBorovička Daniel-25-83-823116
18.Goliáš PetrGogolka KarelWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zouhar Rudolf31Vráblík Jan22
Zmrzlík Pavel13Gajan Pavel st.13
Goliáš Petr30Borovička Daniel13
Ponížil David40Gogolka Karel03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17626:460TJ SPORT Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Josef
Blaško Květoslav
 
 
Studýnka Antonín
Matějovič David
 
 
791  3010
2.Suský Josef
Sláma Adam
 
 
Novák Jiří st.
Mrázek Petr
 
 
456  3020
3.Suský JosefStudýnka Antonín-10310-453230
4.Blaško KvětoslavNovák Jiří st.6-977 3140
5.Stávek JosefMatějovič David747  3050
6.Sláma AdamMrázek Petr649  3060
7.Blaško KvětoslavStudýnka Antonín4-6-92-82361
8.Stávek JosefNovák Jiří st.-9-5611-112362
9.Sláma AdamMatějovič David372  3072
10.Suský JosefMrázek Petr256  3082
11.Stávek JosefStudýnka Antonín-5-98-6 1383
12.Sláma AdamNovák Jiří st.984  3093
13.Suský JosefMatějovič David3106  30103
14.Blaško KvětoslavMrázek Petr1103  30113
15.Sláma AdamStudýnka Antonín63-7-6632123
16.Suský JosefNovák Jiří st.WO    03124
17.Blaško KvětoslavMatějovič David728  30134
18.Stávek JosefMrázek Petr498  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suský Josef30Studýnka Antonín22
Blaško Květoslav31Novák Jiří st.12
Stávek Josef22Matějovič David04
Sláma Adam40Mrázek Petr04
WO01WO10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS