Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žáků_2.část Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice AVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:Újezdec - Těšov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:26239:343Újezdec - Těšov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Lukáš
Chvatík Marek
 
 
Mlýnek Ctibor ml.
Lekeš Roman
 
 
-7-10-3  0301
2.Stodůlka RostislavMoštěk Ondřej7-67-443211
3.Hladík LukášMlýnek Ctibor ml.-76-89-72312
4.Chvatík MarekLekeš Roman-4-2-4  0313
5.Hladík LukášMoštěk Ondřej228  3023
6.Stodůlka RostislavLekeš Roman-5-5-3  0324
7.Chvatík MarekMlýnek Ctibor ml.-5-2-7  0325
8.Hladík LukášLekeš Roman-4-3-8  0326
9.Chvatík MarekSurý David-710-5-6 1327
10.Stodůlka RostislavMlýnek Ctibor ml.-2-5-10  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stodůlka Rostislav12Moštěk Ondřej02
Hladík Lukáš12Mlýnek Ctibor ml.30
Chvatík Marek03Lekeš Roman30
   Surý David10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žáků_2.část Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Strání AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ stráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30168:341Bílovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruštík Jiří
Bruštík Šimon
 
 
Blaha Jan
Pekař Tomáš
 
 
-2-7-7  0301
2.Bruštík ŠimonBerecka Martin6-8-4-5 1302
3.Bruštík JiříPekař Tomáš-6-6-2  0303
4.Mikláš JakubBlaha Jan-2-8-5  0304
5.Bruštík JiříBerecka Martin-3-14-6  0305
6.Bruštík ŠimonBlaha Jan-6-5-4  0306
7.Mikláš JakubPekař Tomáš-5-6-6  0307
8.Bruštík JiříBlaha Jan-2-3-3  0308
9.Mikláš JakubBerecka Martin-6-2-6  0309
10.Bruštík ŠimonPekař Tomáš-7-4-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bruštík Šimon03Berecka Martin30
Bruštík Jiří03Pekař Tomáš30
Mikláš Jakub03Blaha Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žáků_2.část Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Nivnice AVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:21234:235KST Hluk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machálek Ondřej
Bršlica Jan
 
 
Schuster Lukáš
Kolečkář Matyáš
 
 
-5-5-7  0301
2.Karlik JakubSchuster Lukáš-6-8-7  0302
3.Výmola MarekKolečkář Matyáš-11-3-9  0303
4.Machálek OndřejWO    3013
5.Výmola MarekSchuster Lukáš-2-4-5  0314
6.Karlik JakubWO    3024
7.Machálek OndřejKolečkář Matyáš-6-11-9  0325
8.Výmola MarekWO    3035
9.Machálek OndřejSchuster Lukáš-4-6-9  0336
10.Karlik JakubKolečkář Matyáš-7-2-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Karlik Jakub02Schuster Lukáš30
Výmola Marek02Kolečkář Matyáš30
Machálek Ondřej02   
WO30WO03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žáků_2.část Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:84Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bobčík Přemysl
Uher Adrian
 
 
Baroň Martin
Brencus Pavel
 
 
354  3010
2.Bobčík MatyášBaroň Martin476  3020
3.Uher AdrianBrencus Pavel232  3030
4.Bobčík PřemyslWO    3040
5.Uher AdrianBaroň Martin863  3050
6.Bobčík MatyášWO    3060
7.Bobčík PřemyslBrencus Pavel221  3070
8.Uher AdrianWO    3080
9.Bobčík PřemyslBaroň Martin657  3090
10.Bobčík MatyášBrencus Pavel323  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bobčík Matyáš20Baroň Martin03
Uher Adrian20Brencus Pavel03
Bobčík Přemysl20   
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy