Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žáků_2.část Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany - Ořechov AVrchní
rozhodčí:
Schottl Teodor
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23310:380AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevařilová Magdaléna
Chmelař Lukáš
 
 
Šimůnek Martin
Stodůlka Rostislav
 
 
-7-8108-82301
2.Schestauber MichalŠimůnek Ondřej-3-510-6 1302
3.Chmelař Lukᚊimůnek Martin-1-5-1  0303
4.Nevařilová MagdalénaStodůlka Rostislav556  3013
5.Chmelař Lukᚊimůnek Ondřej1110-8-9143223
6.Schestauber MichalStodůlka Rostislav-2-5-6  0324
7.Nevařilová MagdalénaŠimůnek Martin-7-6-6  0325
8.Chmelař LukášStodůlka Rostislav-78-8993235
9.Nevařilová MagdalénaŠimůnek Ondřej5-789 3145
10.Schestauber MichalŠimůnek Martin-5-8-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schestauber Michal03Šimůnek Ondřej12
Chmelař Lukáš21Šimůnek Martin30
Nevařilová Magdaléna21Stodůlka Rostislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žáků_2.část Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30144:343Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Tomáš
Bednařík Radek
 
 
Tománek Marek
Tománek Petr
 
 
-610-9-10 1301
2.Bednařík VáclavHolák David-1-3-1  0302
3.Svoboda TomášTománek Marek-3-3-3  0303
4.Bednařík RadekTománek Petr-4-4-4  0304
5.Svoboda TomášHolák David-4-4-2  0305
6.Bednařík VáclavTománek Petr-1-1-3  0306
7.Bednařík RadekTománek Marek-9-9-11  0307
8.Svoboda TomášTománek Petr-7-6-1  0308
9.Bednařík RadekHolák David-4-4-6  0309
10.Kašný JakubTománek Marek-4-2-3  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bednařík Václav02Holák David30
Svoboda Tomáš03Tománek Marek30
Bednařík Radek03Tománek Petr30
Kašný Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žáků_2.část Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Ostr. Nová Ves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:22260:335Komňa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pšurný Matěj
Mareček Filip
 
 
Novák Ludvík
Mlček Ladislav
 
 
995  3010
2.Vrbík JakubMichalčík Matyáš-5-2-3  0311
3.Pšurný MatějMlček Ladislav494  3021
4.Mareček FilipNovák Ludvík-1011-4-7 1322
5.Pšurný MatějMichalčík Matyáš3-8-68-142323
6.Vrbík JakubNovák Ludvík-1-1-1  0324
7.Mareček FilipMlček Ladislav-9-2-6  0325
8.Pšurný MatějNovák Ludvík3-468 3135
9.Mareček FilipMichalčík Matyáš-7-5-7  0336
10.Vrbík JakubMlček Ladislav-4-58-4 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vrbík Jakub03Michalčík Matyáš30
Pšurný Matěj21Mlček Ladislav21
Mareček Filip03Novák Ludvík21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žáků_2.část Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25315:371Bojkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trojek Štěpán
Capanda Tadeáš
 
 
Kuchař Jakub st.
Rak David st.
 
 
13-8-8-7 1301
2.Míšková KateřinaChovanec Matyáš st.-6-97-7 1302
3.Trojek ŠtěpánKuchař Jakub st.-4-4-10  0303
4.Capanda TadeášRak David st.-310-9-10 1304
5.Trojek ŠtěpánChovanec Matyáš st.-10-5-4  0305
6.Míšková KateřinaRak David st.249  3015
7.Capanda TadeášKuchař Jakub st.-4-99-6 1316
8.Trojek ŠtěpánRak David st.8-68-453226
9.Capanda TadeášChovanec Matyáš st.-8105-333236
10.Míšková KateřinaKuchař Jakub st.-5-9-8  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Míšková Kateřina12Chovanec Matyáš st.21
Trojek Štěpán12Kuchař Jakub st.30
Capanda Tadeáš12Rak David st.12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy