Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žáci B Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2219:119TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek RadimŘepa František655  3010
2.Pukl OndřejHaluza Tomáš344  3020
3.Morávek JindřichSkála Marek9-11410 3130
4.Pukl OndřejŘepa František348  3040
5.Morávek RadimSkála Marek34-95 3150
6.Morávek JindřichHaluza Tomáš954  3060
7.Pukl OndřejSkála Marek         
8.Morávek JindřichŘepa František         
9.Morávek RadimHaluza Tomáš         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Morávek Radim20Řepa František02
Pukl Ondřej20Haluza Tomáš02
Morávek Jindřich20Skála Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žáci B Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST VyškovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:19303:300nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý FilipZbořil Matěj-11-9-5  0301
2.Němeček RadekMalík Miroslav ml.-9817 3111
3.Beneš LukášČakovský Filip-9-5-8  0312
4.Němeček RadekZbořil Matěj346  3022
5.Tichý FilipČakovský Filip-10-8-4  0323
6.Beneš LukášMalík Miroslav ml.-5-4-7  0324
7.Němeček RadekČakovský Filip744  3034
8.Beneš LukášZbořil Matěj-8-612373244
9.Tichý FilipMalík Miroslav ml.-3-2-7  0345
10.Němeček Radek
Tichý Filip
 
 
Malík Miroslav ml.
Drápal Metoděj
 
 
14-1016 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichý Filip03Zbořil Matěj12
Němeček Radek30Malík Miroslav ml.21
Beneš Lukáš12Čakovský Filip21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS