Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26499:552TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Bureš Miroslav
Konečný Vojtěch
 
 
WO    0301
2.Dvořák Vít
Matula Jaroslav
 
 
Fojtík Vojtěch
Bartoník Filip
 
 
-10299 3111
3.Matula JaroslavFojtík Vojtěch6157  3021
4.Surýnek TomášBureš Miroslav-6-73-14 1322
5.Konečný VojtěchWO    0323
6.Dvořák VítBartoník Filip865  3033
7.Surýnek TomášFojtík Vojtěch-1196-893243
8.Bureš MiroslavWO    0344
9.Dvořák VítKonečný Vojtěch876  3054
10.Matula JaroslavBartoník Filip477  3064
11.Fojtík VojtěchWO    0365
12.Dvořák VítBureš Miroslav9-656 3175
13.Matula JaroslavKonečný Vojtěch788  3085
14.Surýnek TomášBartoník Filip9811  3095
15.Dvořák VítFojtík Vojtěch333  30105
16.Matula JaroslavBureš Miroslav-85127 31115
17.Surýnek TomášKonečný Vojtěch11-410-9-623116
18.Bartoník FilipWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matula Jaroslav40Fojtík Vojtěch03
Surýnek Tomáš22Bureš Miroslav12
Dvořák Vít40Konečný Vojtěch12
   Bartoník Filip03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ LubnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:12625:428OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hilšer Vladislav
Trnčík Pavel
 
 
Šabík Vladimír
Měrka Marek
 
 
1156  3010
2.Polách Libor
Klásek Jiří
 
 
Syřena Jiří
Grygar Martin
 
 
9-9-8983220
3.Trnčík PavelSyřena Jiří848  3030
4.Hilšer VladislavGrygar Martin6710  3040
5.Vaculík JaroslavŠabík Vladimír-6-1111-9 1341
6.Klásek JiříMěrka Marek442  3051
7.Hilšer VladislavSyřena Jiří646  3061
8.Vaculík JaroslavGrygar Martin789  3071
9.Klásek JiříŠabík Vladimír6-858 3181
10.Trnčík PavelMěrka Marek444  3091
11.Vaculík JaroslavSyřena Jiří972  30101
12.Klásek JiříGrygar Martin879  30111
13.Trnčík PavelŠabík Vladimír-10-7-6  03112
14.Hilšer VladislavMěrka Marek526  30122
15.Klásek JiříSyřena Jiří835  30132
16.Trnčík PavelGrygar Martin675  30142
17.Hilšer VladislavŠabík Vladimír3-116-2-523143
18.Vaculík JaroslavMěrka Marek226  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnčík Pavel31Syřena Jiří04
Hilšer Vladislav31Grygar Martin04
Vaculík Jaroslav31Šabík Vladimír31
Klásek Jiří40Měrka Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OsíčkoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osíčko 121Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:46493:637SK Spartak Hulín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurka Petr
Jakoubková Alena
 
 
Ondruch Marek
Topič Adam
 
 
-6-8-6  0301
2.Fabián Vladimír st.
Benda Vladimír
 
 
Kvapilík Břetislav
Kolomár Daniel
 
 
-7-367-92302
3.Jakoubková AlenaOndruch Marek-6-3-7  0303
4.Benda VladimírTopič Adam-2-6-7  0304
5.Jurka PetrKvapilík Břetislav-985-10-112305
6.Fabián Vladimír st.Kolomár Daniel365  3015
7.Benda VladimírOndruch Marek-6-4-4  0316
8.Jurka PetrTopič Adam-87-2-10 1317
9.Fabián Vladimír st.Kvapilík Břetislav8-6-7-8 1318
10.Jakoubková AlenaKolomár Daniel4-656 3128
11.Jurka PetrOndruch Marek-78-9-10 1329
12.Fabián Vladimír st.Topič AdamWO    03210
13.Jakoubková AlenaKvapilík Břetislav-9-8-10  03211
14.Benda VladimírKolomár Daniel-910-1112-1223212
15.Fabián Vladimír st.Ondruch MarekWO    03213
16.Jakoubková AlenaTopič Adam-9-9-6  03214
17.Benda VladimírKvapilík Břetislav-6-7-8  03215
18.Jurka PetrKolomár Daniel659  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jakoubková Alena13Ondruch Marek30
Benda Vladimír04Topič Adam30
Jurka Petr13Kvapilík Břetislav40
Fabián Vladimír st.11Kolomár Daniel13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41631:687TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Rudolf
Petřivalský František
 
 
Chlápek Jaroslav
Chvátal Petr st.
 
 
7-8-5-16 1301
2.Krejčí Pavel
Dědič Michal
 
 
Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
-39-85-62302
3.Krejčí PavelChvátal Petr st.7-8-9-9 1303
4.Dědič MichalBakalík Miloslav13144  3013
5.Petřivalský FrantišekPidrman Josef-9-7-12  0314
6.Rys RudolfChlápek Jaroslav14-11-78-72315
7.Dědič MichalChvátal Petr st.-5-49-8 1316
8.Petřivalský FrantišekBakalík Miloslav-3-87-7 1317
9.Rys RudolfPidrman Josef61-136 3127
10.Krejčí PavelChlápek Jaroslav-8889 3137
11.Petřivalský FrantišekChvátal Petr st.-6-9-7  0338
12.Rys RudolfBakalík Miloslav89-73 3148
13.Krejčí PavelPidrman Josef-5-6-8  0349
14.Dědič MichalChlápek Jaroslav10-98-11103259
15.Rys RudolfChvátal Petr st.-8-4-7  03510
16.Krejčí PavelBakalík Miloslav8107  30610
17.Dědič MichalPidrman Josef10-7-8-8 13611
18.Petřivalský FrantišekChlápek Jaroslav-8-8-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Pavel22Chvátal Petr st.40
Dědič Michal22Bakalík Miloslav13
Petřivalský František04Pidrman Josef31
Rys Rudolf22Chlápek Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kristýnek Bohumil
Mrhálek Ondřej
 
 
Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
     0301
2.Šošolík Pavel
Matuška Martin
 
 
Plšek Pavel
Dundálek Pavel
 
 
5-877 3111
3.Šošolík PavelMozga Lukáš99-8-483221
4.Mrhálek OndřejHlaváč Jaroslav-7-1069-102322
5.Matuška MartinPlšek Pavel-8-7-6  0323
6.Kristýnek BohumilDundálek Pavel456  3033
7.Mrhálek OndřejMozga Lukáš97-6-883243
8.Matuška MartinHlaváč Jaroslav6-97-3-62344
9.Kristýnek BohumilPlšek Pavel-813-7-6 1345
10.Šošolík PavelDundálek Pavel282  3055
11.Matuška MartinMozga Lukáš-79-6-6 1356
12.Kristýnek BohumilHlaváč Jaroslav-37-6-6 1357
13.Šošolík PavelPlšek Pavel-6-69833267
14.Mrhálek OndřejDundálek Pavel978  3077
15.Kristýnek BohumilMozga Lukáš-5-516-8 1378
16.Šošolík PavelHlaváč Jaroslav-1110-106-72379
17.Mrhálek OndřejPlšek Pavel-10685 3189
18.Matuška MartinDundálek Pavel5126  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šošolík Pavel31Mozga Lukáš22
Mrhálek Ondřej31Hlaváč Jaroslav40
Matuška Martin13Plšek Pavel22
Kristýnek Bohumil13Dundálek Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
Kocourek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29595:561TJ Sokol Morkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježdík Radek
Musil Drahomír
 
 
Vašík Jan
Dratva Marek
 
 
8124  3010
2.Mišurec Tomáš
Štolfa Petr
 
 
Žídek Michal
Kubíček Jan
 
 
-8-6-7  0311
3.Ježdík RadekVašík Jan846  3021
4.Musil DrahomírDratva Marek9-8-6-8 1322
5.Mišurec Tomᚎídek Michal-79-7463232
6.Štolfa PetrKubíček Jan-7-8-9  0333
7.Musil DrahomírVašík Jan8-6-5-5 1334
8.Mišurec TomášDratva Marek-7966 3144
9.Štolfa PetrŽídek Michal-5-10-7  0345
10.Ježdík RadekKubíček Jan274  3055
11.Mišurec TomášVašík Jan5108  3065
12.Štolfa PetrDratva Marek10-15-710-72366
13.Ježdík RadekŽídek Michal76-87 3176
14.Musil DrahomírKubíček Jan-7-97-8 1377
15.Štolfa PetrVašík Jan-4-3-3  0378
16.Ježdík RadekDratva Marek467  3088
17.Musil DrahomírŽídek Michal105-65 3198
18.Mišurec TomášKubíček Jan466  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježdík Radek40Vašík Jan22
Musil Drahomír13Dratva Marek22
Mišurec Tomáš40Žídek Michal13
Štolfa Petr04Kubíček Jan22
bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy