Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Pánek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarrová
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:51560:745SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří ml.
Čáp Stanislav
 
 
Špička Zbyněk
Smíšková Martina
 
 
105-6-8-72301
2.Freimann Karel
Podlucký Jan
 
 
Pavlík Petr
Vysoudil Jan
 
 
-6-97-6 1302
3.Čáp StanislavSmíšková Martina-36-69-82303
4.Podlucký JanVysoudil Jan9-9-9-7 1304
5.Štika Jiří ml.Špička Zbyněk-497-993214
6.Freimann KarelPavlík Petr-710-19-82315
7.Podlucký JanSmíšková Martina-7-7-5  0316
8.Štika Jiří ml.Vysoudil Jan168-810 3126
9.Freimann KarelŠpička Zbyněk-3-2-6  0327
10.Čáp StanislavPavlík Petr8-6-8-7 1328
11.Štika Jiří ml.Smíšková Martina11-9-11-6 1329
12.Freimann KarelVysoudil Jan-8-59-6 13210
13.Čáp StanislavŠpička Zbyněk-7-10-9  03211
14.Podlucký JanPavlík Petr-78-7-4 13212
15.Freimann KarelSmíšková Martina-210-3-8 13213
16.Čáp StanislavVysoudil Jan-611-8-5 13214
17.Podlucký JanŠpička Zbyněk-8-6-5  03215
18.Štika Jiří ml.Pavlík Petr-6-2-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čáp Stanislav04Smíšková Martina40
Podlucký Jan04Vysoudil Jan31
Štika Jiří ml.22Špička Zbyněk31
Freimann Karel04Pavlík Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Důlce 3092/74,400 01 Ústí nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37 TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechyba Zdeněk ml.
Lžičař Martin
 
 
Šnajdr Antonín
Demeter Jan
 
 
     3110
2.Hanušová Monika
Kmoníček Martin st.
 
 
Ajdini Tereza
Boehm Přemysl
 
 
     1311
3.Hanušová MonikaŠnajdr Antonín     1312
4.Jedlička KarelDemeter Jan     0313
5.Kmoníček Martin st.Ajdini Tereza     0314
6.Nechyba Zdeněk ml.Boehm Přemysl     3024
7.Jedlička KarelŠnajdr Antonín     1325
8.Kmoníček Martin st.Demeter Jan     0326
9.Nechyba Zdeněk ml.Ajdini Tereza     3136
10.Hanušová MonikaBoehm Přemysl     2337
11.Kmoníček Martin st.Šnajdr Antonín     3147
12.Nechyba Zdeněk ml.Demeter Jan     3057
13.Hanušová MonikaAjdini Tereza     3267
14.Nechyba RadimBoehm Přemysl     0368
15.Nechyba Zdeněk ml.Šnajdr Antonín     3078
16.Hanušová MonikaDemeter Jan     3288
17.Nechyba RadimAjdini Tereza     0389
18.Kmoníček Martin st.Boehm Přemysl     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanušová Monika22Šnajdr Antonín22
Jedlička Karel02Demeter Jan22
Kmoníček Martin st.13Ajdini Tereza22
Nechyba Zdeněk ml.40Boehm Přemysl31
Nechyba Radim02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libochovice AVrchní
rozhodčí:
Bernard Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Cítoliby ARozhodčí:Lahovský Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibochoviceRozhodčí:Obr Ivan
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26 Sokol Libochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlata Jan
Pavlata Roman
 
 
Bernášek Ivan
Brandtl Aleš
 
 
     1301
2.Šulc Milan
Turek Jaroslav
 
 
Krob Jan
Dráždil Milan
 
 
     1302
3.Pavlata JanBernášek Ivan     3012
4.Pavlata RomanBrandtl Aleš     2313
5.Šulc MilanKrob Jan     1314
6.Turek JaroslavDráždil Milan     3124
7.Pavlata RomanBernášek Ivan     3134
8.Šulc MilanBrandtl Aleš     3044
9.Turek JaroslavKrob Jan     3154
10.Pavlata JanDráždil Milan     3264
11.Šulc MilanBernášek Ivan     3074
12.Turek JaroslavBrandtl Aleš     3084
13.Pavlata JanKrob Jan     3094
14.Pavlata RomanDráždil Milan     32104
15.Turek JaroslavBernášek Ivan     13105
16.Pavlata JanBrandtl Aleš     31115
17.Pavlata RomanKrob Jan     30125
18.Šulc MilanDráždil Milan     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlata Jan40Bernášek Ivan13
Pavlata Roman31Brandtl Aleš13
Šulc Milan22Krob Jan13
Turek Jaroslav31Dráždil Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Trnovany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23 TJ Smolnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
Mašek Petr
Mašek Martin
 
 
     3110
2.Petrlík Josef
Zapletal Bohumil
 
 
Mach František
Opolský František
 
 
     3120
3.Martinovský VítMašek Petr     3030
4.Zapletal BohumilMach František     0331
5.Petrlík JosefMašek Martin     3041
6.Pidrman PetrOpolský František     3251
7.Zapletal BohumilMašek Petr     2352
8.Petrlík JosefMach František     2353
9.Pidrman PetrMašek Martin     3063
10.Martinovský VítOpolský František     3073
11.Petrlík JosefMašek Petr     3083
12.Pidrman PetrMach František     1384
13.Martinovský VítMašek Martin     3094
14.Zapletal BohumilOpolský František     31104
15.Pidrman PetrMašek Petr     31114
16.Martinovský VítMach František     30124
17.Zapletal BohumilMašek Martin     13125
18.Petrlík JosefOpolský František     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinovský Vít40Mašek Petr13
Zapletal Bohumil13Mach František31
Petrlík Josef31Mašek Martin13
Pidrman Petr31Opolský František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38 TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roth Vilém
Beneš Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Slíva Petr
Barták Luboš
 
 
Ledvina Vilém
Filín Jan
 
 
     0311
3.Beneš MartinFilín Jan     0312
4.Roth VilémCibulka Vladimír     2313
5.Slíva PetrLedvina Vilém     0314
6.Barták LubošWO    3024
7.Roth VilémFilín Jan     0325
8.Slíva PetrCibulka Vladimír     1326
9.Barták LubošLedvina Vilém     0327
10.Beneš MartinWO    3037
11.Slíva PetrFilín Jan     0338
12.Barták LubošCibulka Vladimír     2339
13.Beneš MartinLedvina Vilém     03310
14.Roth VilémWO    30410
15.Barták LubošFilín Jan     03411
16.Beneš MartinCibulka Vladimír     32511
17.Roth VilémLedvina Vilém     13512
18.Slíva PetrWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beneš Martin12Filín Jan40
Roth Vilém03Cibulka Vladimír31
Slíva Petr03Ledvina Vilém40
Barták Luboš03   
WO50WO05
Žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32667:615ST Baroni Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutský Jaroslav
Maxa Lukáš
 
 
Soukup Karel
Chalupa Radek
 
 
8911  3010
2.Koutská Marie
Kalivoda Petr
 
 
Štěpánek Jiří
Mládek Petr
 
 
95-119 3120
3.Koutský JaroslavChalupa Radek-8-9-7  0321
4.Maxa Lukᚊtěpánek Jiří-11-10-6  0322
5.Koutská MarieSoukup Karel-986-6-112323
6.Kalivoda PetrMládek Petr-9622 3133
7.Maxa LukášChalupa Radek679  3043
8.Koutská MarieŠtěpánek Jiří6-78-9103253
9.Kalivoda PetrSoukup Karel-9-8-10  0354
10.Koutský JaroslavMládek Petr865  3064
11.Koutská MarieChalupa Radek4-9-8-7 1365
12.Kalivoda PetrŠtěpánek Jiří-9-87-9 1366
13.Koutský JaroslavSoukup Karel9-4-8-7 1367
14.Maxa LukášMládek Petr6-889 3177
15.Kalivoda PetrChalupa Radek10-105-693287
16.Koutský JaroslavŠtěpánek Jiří3-5-7-8 1388
17.Maxa LukášSoukup Karel12511  3098
18.Koutská MarieMládek Petr56-95 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koutský Jaroslav13Chalupa Radek22
Maxa Lukáš31Štěpánek Jiří31
Koutská Marie22Soukup Karel31
Kalivoda Petr22Mládek Petr04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy