Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15481:393TTC Nové Město n.M.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Milan
Zmátlo Jan
 
 
Kadaník Martin
Stein Martin
 
 
698  3010
2.Šrůtek Milan
Koukola Jaromír
 
 
Kozák Ondřej
Nedomlel Lukáš
 
 
7-698 3120
3.Koukola JaromírNedomlel Lukáš-115-7-9 1321
4.Zmátlo JanStein Martin-98710 3131
5.Šrůtek MilanKadaník Martin4-994 3141
6.Martinek MilanKozák Ondřej654  3051
7.Zmátlo JanNedomlel Lukáš-7-73-9 1352
8.Šrůtek MilanStein Martin668  3062
9.Martinek MilanKadaník Martin697  3072
10.Koukola JaromírKozák Ondřej5-5612 3182
11.Šrůtek MilanNedomlel Lukáš-5-811-9 1383
12.Martinek MilanStein Martin167  3093
13.Koukola JaromírKadaník Martin-45-691032103
14.Zmátlo JanKozák Ondřej         
15.Martinek MilanNedomlel Lukáš         
16.Koukola JaromírStein Martin         
17.Zmátlo JanKadaník Martin         
18.Šrůtek MilanKozák Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koukola Jaromír21Nedomlel Lukáš30
Zmátlo Jan11Stein Martin03
Šrůtek Milan21Kadaník Martin03
Martinek Milan30Kozák Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19542:450Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
 
 
Kycelt Petr
Kycelt Martin
 
 
877  3010
2.Valášek Milan
Macháček Michal
 
 
Šedivý Roman
Jiřička Josef
 
 
-8-888-12311
3.Vrkoslav MartinKycelt Petr7-9-13-2 1312
4.Macháček MichalKycelt Martin5-835 3122
5.Valášek MilanŠedivý Roman9-11-6783232
6.Jakubec JanJiřička Josef5-834 3142
7.Macháček MichalKycelt Petr-510-39-122343
8.Valášek MilanKycelt Martin247  3053
9.Jakubec JanŠedivý Roman-8963 3163
10.Vrkoslav MartinJiřička Josef746  3073
11.Valášek MilanKycelt Petr11-3-9-7 1374
12.Jakubec JanKycelt Martin565  3084
13.Vrkoslav MartinŠedivý Roman-11-996113294
14.Macháček MichalJiřička Josef574  30104
15.Jakubec JanKycelt Petr         
16.Vrkoslav MartinKycelt Martin         
17.Macháček MichalŠedivý Roman         
18.Valášek MilanJiřička Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrkoslav Martin21Kycelt Petr30
Macháček Michal21Kycelt Martin03
Valášek Milan21Šedivý Roman03
Jakubec Jan30Jiřička Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15497:388Sokol České Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš Zbyněk
Klemperer Jan
 
 
Voňka Karel ml.
Dymák Ladislav
 
 
8114  3010
2.Polívka Marian
Černohorský Jindřich
 
 
Bartoš Petr st.
Klimenta Matěj
 
 
-9786 3120
3.Černohorský JindřichVoňka Karel ml.46-53 3130
4.Klemperer JanBartoš Petr st.-9-584103240
5.Polívka MarianKlimenta Matěj683  3050
6.Mokrejš ZbyněkDymák Ladislav39-105 3160
7.Klemperer JanVoňka Karel ml.3-1168 3170
8.Polívka MarianBartoš Petr st.10-99-973280
9.Mokrejš ZbyněkKlimenta Matěj96-84 3190
10.Černohorský JindřichDymák Ladislav13-96-9-72391
11.Polívka MarianVoňka Karel ml.-10-85-8 1392
12.Mokrejš ZbyněkBartoš Petr st.947  30102
13.Černohorský JindřichKlimenta Matěj1-81  21  
14.Klemperer JanDymák Ladislav         
15.Mokrejš ZbyněkVoňka Karel ml.         
16.Černohorský JindřichBartoš Petr st.         
17.Klemperer JanKlimenta Matěj         
18.Polívka MarianDymák Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černohorský Jindřich11Voňka Karel ml.12
Klemperer Jan20Bartoš Petr st.03
Polívka Marian21Klimenta Matěj02
Mokrejš Zbyněk30Dymák Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38677:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Daniel
Pozník David
 
 
Šulc Petr
Jež Rostislav
 
 
9-5-101133210
2.Kubíček Pavel
Píše Pavel
 
 
Krýza Luděk
Kléma Jan
 
 
-7-5-9  0311
3.Kubíček PavelKrýza Luděk-3109-10113221
4.Málek DanielJež Rostislav-5-5-3  0322
5.Bohdanecký JakubŠulc Petr-312106 3132
6.Pozník DavidKléma Jan4-9-10-13 1333
7.Málek DanielKrýza Luděk9-398 3143
8.Bohdanecký JakubJež Rostislav-746-11-62344
9.Pozník DavidŠulc Petr-67-11-8 1345
10.Kubíček PavelKléma Jan534  3055
11.Bohdanecký JakubKrýza Luděk-781013 3165
12.Pozník DavidJež Rostislav4-7-3-8 1366
13.Kubíček PavelŠulc Petr62-77 3176
14.Málek DanielKléma Jan-6-49-2 1377
15.Pozník DavidKrýza Luděk148-810 3187
16.Kubíček PavelJež Rostislav-102-73-82388
17.Málek DanielŠulc Petr-6-9-10  0389
18.Bohdanecký JakubKléma Jan7-10-11973299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel31Krýza Luděk04
Málek Daniel13Jež Rostislav40
Bohdanecký Jakub31Šulc Petr22
Pozník David13Kléma Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Jaroměř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35480:553Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Roman
Svoboda Jiří
 
 
Brett Ondřej
Kazda Petr
 
 
1012-6-1083210
2.Divecký Jan
Hardubej Eduard st.
 
 
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
 
 
-8-7-11  0311
3.Vacek RomanTrč Roman ml.11-989 3121
4.Hardubej Eduard st.Kazda Petr-8-2-9  0322
5.Svoboda JiříTrč Tomáš9-811-5-62323
6.Divecký JanBrett Ondřej-4-8-10  0324
7.Hardubej Eduard st.Trč Roman ml.-8-7-2  0325
8.Svoboda JiříKazda Petr-77-710-62326
9.Divecký JanTrč Tomáš-5-8-8  0327
10.Vacek RomanBrett Ondřej-84-6373237
11.Svoboda JiříTrč Roman ml.9-8-9-8 1338
12.Divecký JanKazda Petr-69-1-5 1339
13.Vacek RomanTrč Tomáš965  3049
14.Hardubej Eduard st.Brett Ondřej1043  3059
15.Divecký JanTrč Roman ml.-6-5-8  03510
16.Vacek RomanKazda Petr         
17.Hardubej Eduard st.Trč Tomáš         
18.Svoboda JiříBrett Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Roman30Trč Roman ml.31
Hardubej Eduard st.12Kazda Petr30
Svoboda Jiří03Trč Tomáš21
Divecký Jan04Brett Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33496:530TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurička Stanislav st.
Vlášek Vladimír
 
 
Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
48-8-8-92301
2.Kraus Adam
Veselý František
 
 
Červenka Jan
Vraštil Tomáš
 
 
-3-778-92302
3.Kraus AdamČervenka Jan9-8-6-8 1303
4.Vlášek VladimírSebera Petr10-8-1-3 1304
5.Veselý FrantišekKříž Milan ml.-7-8-9  0305
6.Jurička Stanislav st.Vraštil Tomáš4810  3015
7.Vlášek VladimírČervenka Jan4129  3025
8.Veselý FrantišekSebera Petr-8-3-11  0326
9.Jurička Stanislav st.Kříž Milan ml.-96-4-9 1327
10.Kraus AdamVraštil Tomáš-6-85683237
11.Veselý FrantišekČervenka Jan-659-5-112338
12.Jurička Stanislav st.Sebera Petr2-995 3148
13.Kraus AdamKříž Milan ml.-6-8-10  0349
14.Vlášek VladimírVraštil Tomáš8-9-76-723410
15.Jurička Stanislav st.Červenka Jan9-7-7  12  
16.Kraus AdamSebera Petr         
17.Vlášek VladimírKříž Milan ml.         
18.Veselý FrantišekVraštil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kraus Adam12Červenka Jan21
Vlášek Vladimír12Sebera Petr21
Veselý František03Kříž Milan ml.30
Jurička Stanislav st.21Vraštil Tomáš12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS