Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19554:455TJ Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
Rákosník Josef
Hrbek Martin
 
 
7410  3010
2.Müller Ivan
Fejtek Petr st.
 
 
Bohdanecký Petr
Částka David
 
 
10-11-6363220
3.Harcuba PavelRákosník Josef779  3030
4.Müller IvanHrbek Martin7-7-7-5 1331
5.Fejtek Petr st.Částka David-96-2563241
6.Soukup JiříBohdanecký Petr655  3051
7.Müller IvanRákosník Josef-10383 3161
8.Fejtek Petr st.Hrbek Martin9-4-8-9 1362
9.Soukup JiříČástka David659  3072
10.Harcuba PavelBohdanecký Petr898  3082
11.Fejtek Petr st.Rákosník Josef11-67-13-142383
12.Soukup JiříHrbek Martin7-86-963293
13.Harcuba PavelČástka David-12-582-92394
14.Müller IvanBohdanecký Petr157  30104
15.Soukup JiříRákosník Josef         
16.Harcuba PavelHrbek Martin         
17.Müller IvanČástka David         
18.Fejtek Petr st.Bohdanecký Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Harcuba Pavel21Rákosník Josef12
Müller Ivan21Hrbek Martin21
Fejtek Petr st.12Částka David12
Soukup Jiří30Bohdanecký Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, herna TTC SalamandrRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20562:445Salamandr Hr. Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Tomáš
Kostelecký Jan
 
 
Kycelt Pavel
Kycelt Lukáš
 
 
-107-7-9 1301
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Kycelt Jakub
Skřivan Jaroslav
 
 
637  3011
3.Malý TomášSkřivan Jaroslav3-9-5-11 1312
4.Kostelecký JanKycelt Jakub1242  3022
5.Švorc JanKycelt Pavel4-116-7-152323
6.Kollár ŠtěpánKycelt Lukáš5710  3033
7.Kostelecký JanSkřivan Jaroslav95-59 3143
8.Švorc JanKycelt Jakub554  3053
9.Kollár ŠtěpánKycelt Pavel5-4-8-7 1354
10.Malý TomášKycelt Lukáš175  3064
11.Švorc JanSkřivan Jaroslav-73610 3174
12.Kollár ŠtěpánKycelt Jakub8-7103 3184
13.Malý TomášKycelt Pavel-8-95-10 1385
14.Kostelecký JanKycelt Lukáš456  3095
15.Kollár ŠtěpánSkřivan Jaroslav610-7-3632105
16.Malý TomášKycelt Jakub-8    01  
17.Kostelecký JanKycelt Pavel         
18.Švorc JanKycelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Tomáš12Skřivan Jaroslav13
Kostelecký Jan30Kycelt Jakub03
Švorc Jan21Kycelt Pavel30
Kollár Štěpán31Kycelt Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně BělohradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23586:532TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
Bartoš Petr st.
Sixta Vít
 
 
389  3010
2.Petřivý Michal
Grym Petr
 
 
Sixta Daniel
Petružálková Anna
 
 
-7-510763220
3.Klejch FilipSixta Vít998  3030
4.Klejch AdamBartoš Petr st.-7-72-7 1331
5.Grym PetrSixta Daniel-959-4-92332
6.Petřivý MichalPetružálková Anna7-995 3142
7.Klejch AdamSixta Vít-878-483252
8.Grym PetrBartoš Petr st.10-5-9-9 1353
9.Petřivý MichalSixta Daniel569  3063
10.Klejch FilipPetružálková Anna1279  3073
11.Grym PetrSixta Vít10-9-54-92374
12.Petřivý MichalBartoš Petr st.5-6-7-5 1375
13.Klejch FilipSixta Daniel118-88 3185
14.Klejch AdamPetružálková Anna367  3095
15.Petřivý MichalSixta Vít8-134-51432105
16.Klejch FilipBartoš Petr st.7-576 31  
17.Klejch AdamSixta Daniel         
18.Grym PetrPetružálková Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klejch Filip30Sixta Vít13
Klejch Adam21Bartoš Petr st.30
Grym Petr03Sixta Daniel12
Petřivý Michal31Petružálková Anna03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 1081, 50801 Hořice, Sokolovna TJ Jiskry Hořice, nová hala - balkonRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:33699:692Jiskra Hořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelený Jiří ml.
Zelený Martin
 
 
Tomeš Petr
Honců Michal
 
 
6-11109 3110
2.Štěpánek Zdeněk
Vzorek Rudolf
 
 
Brázda Martin
Horák Jaroslav
 
 
8-712-1063220
3.Zelený Jiří ml.Brázda Martin10-8-9-11 1321
4.Štěpánek ZdeněkHorák Jaroslav-12-8-10  0322
5.Zelený MartinHonců Michal611-810 3132
6.Vzorek RudolfTomeš Petr598  3042
7.Štěpánek ZdeněkBrázda Martin3-9-1012113252
8.Zelený MartinHorák Jaroslav56-11-9-102353
9.Vzorek RudolfHonců Michal-11-8-12  0354
10.Zelený Jiří ml.Tomeš Petr109-67 3164
11.Zelený MartinBrázda Martin-79910 3174
12.Vzorek RudolfHorák Jaroslav-610-48103284
13.Zelený Jiří ml.Honců Michal-6-10-8  0385
14.Štěpánek ZdeněkTomeš Petr10-6-10-9 1386
15.Vzorek RudolfBrázda Martin-12-89-13 1387
16.Zelený Jiří ml.Horák Jaroslav10711  3097
17.Štěpánek ZdeněkHonců Michal69-5-71132107
18.Zelený MartinTomeš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelený Jiří ml.22Brázda Martin22
Štěpánek Zdeněk22Horák Jaroslav22
Zelený Martin21Honců Michal22
Vzorek Rudolf22Tomeš Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34376:484Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herber Jan
Budina Martin
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
-677-1-92301
2.Krutský Jiří ml.
Rosenbergová Marta
 
 
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
-6-6-8  0302
3.Budina MartinBrát Marek10-5-8-2 1303
4.Krutský Jiří ml.Kocián Libor-8-4-3  0304
5.Rosenbergová MartaSucharda Antonín-2-4-5  0305
6.Herber JanSmékal Lubomír658  3015
7.Krutský Jiří ml.Brát Marek-7-5-2  0316
8.Rosenbergová MartaKocián Libor-5-10-10  0317
9.Herber JanSucharda Antonín-6-9-6  0318
10.Budina MartinSmékal Lubomír-13-987113228
11.Rosenbergová MartaBrát Marek-6-7-4  0329
12.Herber JanKocián Libor710-8-963239
13.Budina MartinSucharda Antonín-87-95-823310
14.Krutský Jiří ml.Smékal Lubomír-98-11  12  
15.Herber JanBrát Marek         
16.Budina MartinKocián Libor         
17.Krutský Jiří ml.Sucharda Antonín         
18.Rosenbergová MartaSmékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budina Martin12Brát Marek30
Krutský Jiří ml.02Kocián Libor21
Rosenbergová Marta03Sucharda Antonín30
Herber Jan21Smékal Lubomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:35462:514DTJ Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grof Lukáš
Virag Miroslav
 
 
Mates Michal
Trojan Luděk
 
 
-6-13-8  0301
2.Luňák Michal
Sochor Martin
 
 
Kolman Ivo
Kubíček Pavel
 
 
9-9-57-72302
3.Grof LukášKubíček Pavel-827-7-72303
4.Sochor MartinBohdanecký Jakub82-10-9-102304
5.Virag MiroslavTrojan Luděk-6-5-14  0305
6.Luňák MichalMates Michal-97-9563215
7.Sochor MartinKubíček Pavel-4-65893225
8.Virag MiroslavBohdanecký Jakub-9-8-11  0326
9.Luňák MichalTrojan Luděk78-77 3136
10.Grof LukášMates Michal-99-9-8 1337
11.Virag MiroslavKubíček Pavel-5-9-7  0338
12.Luňák MichalBohdanecký Jakub-810-8-4 1339
13.Grof LukášTrojan Luděk-8-9-3  03310
14.Sochor MartinKolman Ivo         
15.Luňák MichalKubíček Pavel         
16.Grof LukášBohdanecký Jakub         
17.Sochor MartinTrojan Luděk         
18.Virag MiroslavKolman Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grof Lukáš03Kubíček Pavel21
Sochor Martin11Bohdanecký Jakub30
Virag Miroslav03Trojan Luděk21
Luňák Michal21Mates Michal11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS