Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32508:555TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hornych Josef
Rýgl Petr ml.
 
 
Trnka Jan
Sedláček Petr ml.
 
 
8-7611 3110
2.Mifek Milan
Čepelka Jan
 
 
Viesner Vojtěch
Bečička Milan
 
 
9-4910 3120
3.Hornych JosefViesner Vojtěch-1-6-7  0321
4.Čepelka JanSedláček Petr ml.-12814-10-122322
5.Mifek MilanTrnka Jan1078  3032
6.Rýgl Petr ml.Bečička Milan-9-58-9 1333
7.Čepelka JanViesner Vojtěch-67-8-4 1334
8.Mifek MilanSedláček Petr ml.-9-5-9  0335
9.Rýgl Petr ml.Trnka Jan867  3045
10.Hornych JosefBečička Milan-87-4-11 1346
11.Mifek MilanViesner Vojtěch-73-8-9 1347
12.Rýgl Petr ml.Sedláček Petr ml.-6-49-6 1348
13.Hornych JosefTrnka Jan96-5-8-82349
14.Čepelka JanBečička Milan676  3059
15.Rýgl Petr ml.Viesner Vojtěch-6-55-6 13510
16.Hornych JosefSedláček Petr ml.-6-8-6  03  
17.Čepelka JanTrnka Jan         
18.Mifek MilanBečička Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hornych Josef03Viesner Vojtěch40
Čepelka Jan12Sedláček Petr ml.30
Mifek Milan12Trnka Jan12
Rýgl Petr ml.13Bečička Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32 Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Folc Martin
Míl Pavel
 
 
Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
     1301
2.Oláh Jan
Hofman Jan
 
 
Matouš Pavel
Kárník Milan
 
 
-39-5-7 1302
3.Landsmannová AlenaMatouš Pavel-9-9-6  0303
4.Hofman JanMach Milan st.-868-7-52304
5.Oláh JanKárník Milan65-98 3114
6.Folc MartinMach Milan ml.8-378 3124
7.Hofman JanMatouš Pavel-7-8-6  0325
8.Oláh JanMach Milan st.11-1317-9-142326
9.Folc MartinKárník Milan785  3036
10.Landsmannová AlenaMach Milan ml.-3-6-4  0337
11.Oláh JanMatouš Pavel478  3047
12.Folc MartinMach Milan st.-9-91010-42348
13.Landsmannová AlenaKárník Milan-7-2-10  0349
14.Hofman JanMach Milan ml.-94-8-12 13410
15.Folc MartinMatouš Pavel-33   11  
16.Landsmannová AlenaMach Milan st.         
17.Hofman JanKárník Milan         
18.Oláh JanMach Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Landsmannová Alena03Matouš Pavel21
Hofman Jan03Mach Milan st.30
Oláh Jan21Kárník Milan12
Folc Martin21Mach Milan ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39703:725TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
65-98 3110
2.Fiala Josef
Kozák Ladislav
 
 
Solovic Martin
Klimeš Zbyšek
 
 
9-49-7-92311
3.Fiala JosefBárta Pavel-6-45-5 1312
4.Kozák LadislavMarx Jan9-89-8-82313
5.Krulich MilošKlimeš Zbyšek-9-581093223
6.Lulek RadimSolovic Martin-12487 3133
7.Kozák LadislavBárta Pavel10-5-6-6 1334
8.Krulich MilošMarx Jan135-10-10-102335
9.Lulek RadimKlimeš Zbyšek811-97 3145
10.Fiala JosefSolovic Martin9-2-5-6 1346
11.Krulich MilošBárta Pavel9-949 3156
12.Lulek RadimMarx Jan7105  3066
13.Fiala JosefKlimeš Zbyšek-10-9-10  0367
14.Kozák LadislavSolovic Martin4-1099 3177
15.Lulek RadimBárta Pavel7-67-9-62378
16.Fiala JosefMarx Jan-978-893288
17.Kozák LadislavKlimeš Zbyšek-69-3-6 1389
18.Krulich MilošSolovic Martin-65-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Josef13Bárta Pavel31
Kozák Ladislav13Marx Jan22
Krulich Miloš22Klimeš Zbyšek22
Lulek Radim31Solovic Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13481:407Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesolin Riccardo
Polívka Martin ml.
 
 
Dvořáček Jiří
Měšťanová Petra
 
 
8109  3010
2.Truněček Martin
Bláha Petr
 
 
Karlík Zdeněk
Marinica Kamil
 
 
-9-8-8  0311
3.Tesolin RiccardoMarinica Kamil595  3021
4.Polívka Martin ml.Karlík Zdeněk1259  3031
5.Truněček MartinPham Ngoc Binh8-749 3141
6.Bláha PetrDvořáček Jiří5149  3051
7.Polívka Martin ml.Marinica Kamil879  3061
8.Truněček MartinKarlík Zdeněk12-77-4-62362
9.Bláha PetrPham Ngoc Binh-875-5-72363
10.Tesolin RiccardoDvořáček Jiří84-4-1043273
11.Truněček MartinMarinica Kamil813-84 3183
12.Bláha PetrMěšťanová Petra779  3093
13.Tesolin RiccardoPham Ngoc Binh977  30103
14.Polívka Martin ml.Dvořáček Jiří         
15.Bláha PetrMarinica Kamil         
16.Tesolin RiccardoMěšťanová Petra         
17.Polívka Martin ml.Pham Ngoc Binh         
18.Truněček MartinDvořáček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesolin Riccardo30Marinica Kamil03
Polívka Martin ml.20Karlík Zdeněk11
Truněček Martin21Pham Ngoc Binh12
Bláha Petr21Dvořáček Jiří02
   Měšťanová Petra01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:17473:396Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Malík Tomáš
Jakubec Martin
 
 
-91266 3110
2.Vykysalý Miroslav
Dufek Lukáš
 
 
Bolehovský Martin st.
Malínský Milan
 
 
-958-1043220
3.Dufek LukášBolehovský Martin st.25-96 3130
4.Krása JakubMalík Tomáš-9-8-5  0331
5.Šanc PřemyslMalínský Milan-726-1153241
6.Hanzl MatějJakubec Martin9138  3051
7.Krása JakubBolehovský Martin st.-6-6-7  0352
8.Šanc PřemyslMalík Tomáš-4-9-11  0353
9.Hanzl MatějMalínský Milan998  3063
10.Dufek LukášJakubec Martin6611  3073
11.Vykysalý MiroslavBolehovský Martin st.-5695 3183
12.Hanzl MatějMalík Tomáš-9839 3193
13.Dufek LukášMalínský Milan783  30103
14.Krása JakubJakubec Martin         
15.Hanzl MatějBolehovský Martin st.         
16.Dufek LukášMalík Tomáš         
17.Krása JakubMalínský Milan         
18.Vykysalý MiroslavJakubec Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Lukáš30Bolehovský Martin st.12
Krása Jakub02Malík Tomáš21
Šanc Přemysl11Malínský Milan03
Hanzl Matěj30Jakubec Martin02
Vykysalý Miroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26601:535KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loskot Václav
Pospíšil Pavel
 
 
Kábrt Vratislav
Brát Karel st.
 
 
-9-9-11  0301
2.Příborský David
Rákosník Vladimír
 
 
Valta Martin
Dušek Jaroslav
 
 
9-9-8-9 1302
3.Loskot VáclavKábrt Vratislav94-815 3112
4.Pospíšil PavelDušek Jaroslav10-797 3122
5.Rákosník VladimírBrát Karel st.-9-98663232
6.Příborský DavidValta Martin148-64 3142
7.Pospíšil PavelKábrt Vratislav-7-7-8  0343
8.Rákosník VladimírDušek Jaroslav7109  3053
9.Příborský DavidBrát Karel st.8-67-1293263
10.Loskot VáclavValta Martin-12-74853273
11.Rákosník VladimírKábrt Vratislav-14-415-52374
12.Příborský DavidHlávka Jiří387  3084
13.Loskot VáclavBrát Karel st.4103  3094
14.Pospíšil PavelValta Martin6-8-6-6 1395
15.Příborský DavidKábrt Vratislav-925-8632105
16.Loskot VáclavHlávka Jiří575  30  
17.Pospíšil PavelBrát Karel st.         
18.Rákosník VladimírValta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Loskot Václav30Kábrt Vratislav22
Pospíšil Pavel12Dušek Jaroslav02
Rákosník Vladimír21Brát Karel st.03
Příborský David40Valta Martin12
   Hlávka Jiří01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS