Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pintová Radka
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:719:24411:419TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meškánová Andrea
Procházková Šárka
 
 
Strnadová Karolína
Maršíková Martina
 
 
11-7-9643210
2.Černá LenkaStrnadová Karolína-8-6-8  0311
3.Meškánová AndreaMaršíková Martina88-128 3121
4.Procházková ŠárkaFraneková Věra117-7-8-122322
5.Meškánová AndreaStrnadová Karolína-6-11-7  0323
6.Černá LenkaFraneková Věra116-8-3-92324
7.Procházková ŠárkaMaršíková Martina9-1-96-62325
8.Meškánová AndreaFraneková Věra410-7-10-132326
9.Procházková ŠárkaStrnadová Karolína-8410-8-92327
10.Černá LenkaVydrová Lucie1135  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černá Lenka12Strnadová Karolína30
Meškánová Andrea12Maršíková Martina11
Procházková Šárka03Franeková Věra30
   Vydrová Lucie01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Oplová Renáta
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:Rousek Petr
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Matoušová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:10337:280TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Pokorná Eva
Plachá Liliana
 
 
57-9-7-82301
2.Skopová ŠárkaJebavá Lucie756  3011
3.Polcarová AnežkaPokorná Eva579  3021
4.Matoušová AnetaPlachá Liliana757  3031
5.Polcarová AnežkaJebavá Lucie297  3041
6.Skopová ŠárkaPlachá Liliana-19-5-8 1342
7.Matoušová AnetaPokorná Eva686  3052
8.Polcarová AnežkaPlachá Liliana10-8115 3162
9.Matoušová AnetaJebavá Lucie51210  3072
10.Skopová ŠárkaPokorná Eva-4-7-9  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skopová Šárka12Jebavá Lucie03
Polcarová Anežka30Pokorná Eva12
Matoušová Aneta30Plachá Liliana12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Vaculík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Kopřiva Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:15347:325TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Denisa
Richterová Eva
 
 
Bydžovská Hana
Bartošková Marta
 
 
468  3010
2.Cimrmanová EliškaPoláková Pavlína9136  3020
3.Hošková DenisaBartošková Marta87-7-553230
4.Pisárová KateřinaBydžovská Hana9-10-6583240
5.Hošková DenisaPoláková Pavlína584  3050
6.Cimrmanová EliškaBydžovská Hana-7-6-6  0351
7.Pisárová KateřinaBartošková Marta-7-14-7  0352
8.Hošková DenisaBydžovská Hana792  3062
9.Pisárová KateřinaPoláková Pavlína-117-81573272
10.Cimrmanová EliškaBartošková Marta-4-7-1  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cimrmanová Eliška12Poláková Pavlína03
Hošková Denisa30Bartošková Marta21
Pisárová Kateřina21Bydžovská Hana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Domnosil Tomáš
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:27286:364TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Schoberová Martina
 
 
Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
-9-9910-82301
2.Bartoňová TerezaĎurišová Kateřina-4-6-4  0302
3.Schoberová MartinaSmejkalová Blanka-5-7-9  0303
4.Bartoňová JitkaHorká Radka-7-110-10 1304
5.Schoberová MartinaĎurišová Kateřina-8526 3114
6.Bartoňová TerezaHorká Radka-5-6-10  0315
7.Bartoňová JitkaSmejkalová Blanka-710-6-8 1316
8.Schoberová MartinaHorká Radka-73-4553226
9.Mrázková LiaĎurišová Kateřina-3-6-6  0327
10.Bartoňová TerezaSmejkalová Blanka-9-4-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartoňová Tereza03Ďurišová Kateřina21
Schoberová Martina21Smejkalová Blanka30
Bartoňová Jitka02Horká Radka21
Mrázková Lia01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS