Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28648:573Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Legát Petr
Vaněček Petr
 
 
Kuba Josef
Urban Oto
 
 
-10-99893210
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
-87-9-9 1311
3.Klier JakubDe Filippo Martin-57-5-9 1312
4.Legát PetrKuba Josef-874-663222
5.Vaněček PetrKočvara Martin9-7-9-7 1323
6.Kirchman OndřejUrban Oto568  3033
7.Legát PetrDe Filippo Martin55-89 3143
8.Vaněček PetrKuba Josef-71-109-102344
9.Kirchman OndřejKočvara Martin8-12-5293254
10.Klier JakubUrban Oto779  3064
11.Vaněček PetrDe Filippo Martin-74-7-9 1365
12.Kirchman OndřejKuba Josef10128  3075
13.Klier JakubKočvara Martin919  3085
14.Legát PetrUrban Oto-482-4-62386
15.Kirchman OndřejDe Filippo Martin6-1024 3196
16.Klier JakubKuba Josef102-10-15832106
17.Legát PetrKočvara Martin-9-5-11  03  
18.Vaněček PetrUrban Oto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klier Jakub31De Filippo Martin22
Legát Petr21Kuba Josef13
Vaněček Petr03Kočvara Martin12
Kirchman Ondřej40Urban Oto12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:36444:549SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
-48-51293210
2.Obertík Milan
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Pluhař Jan
Plachý Ladislav
 
 
-8107-9-52311
3.Šlehofer Stanislav ml.Pluhař Jan-8-7-5  0312
4.Korbel PetrPřída Kryštof-7-5-5  0313
5.Kubát JanKaucký Jakub9-7-4-3 1314
6.Obertík MilanPlachý Ladislav-710-31333224
7.Korbel PetrPluhař Jan-7-3-7  0325
8.Kubát JanPřída Kryštof-6-57-8 1326
9.Obertík MilanKaucký Jakub7-14-8-10 1327
10.Šlehofer Stanislav ml.Plachý Ladislav10-11-76-92328
11.Kubát JanPluhař Jan-10-7-9  0329
12.Obertík MilanPřída Kryštof8-710-763239
13.Šlehofer Stanislav ml.Kaucký Jakub9-6-7-6 13310
14.Korbel PetrPlachý Ladislav         
15.Obertík MilanPluhař Jan         
16.Šlehofer Stanislav ml.Přída Kryštof         
17.Korbel PetrKaucký Jakub         
18.Kubát JanPlachý Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.03Pluhař Jan30
Korbel Petr02Přída Kryštof21
Kubát Jan03Kaucký Jakub30
Obertík Milan21Plachý Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Kůs Pavel
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Kasal Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35419:519TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
-79810 3110
2.Jakubec Vladimír
Důra Matouš
 
 
Brožek Michal
Fiala Jakub
 
 
-5-931053220
3.Franc ŠtěpánSlapnička Jakub-3-97-4 1321
4.Jakubec VladimírBrožek Michal-7-7-7  0322
5.Důra MatoušNovotný Petr-5146-9-72323
6.Hoch JiříFiala Jakub-3610-383233
7.Jakubec VladimírSlapnička Jakub11-7-4-6 1334
8.Důra MatoušBrožek Michal-73-7-6 1335
9.Hoch JiříNovotný Petr-99-4-10 1336
10.Franc ŠtěpánFiala Jakub-16-8-9  0337
11.Důra MatoušSlapnička Jakub-6-5-9  0338
12.Hoch JiříBrožek Michal6-4-5-7 1339
13.Franc ŠtěpánNovotný Petr-3-6-10  03310
14.Jakubec VladimírFiala Jakub         
15.Hoch JiříSlapnička Jakub         
16.Franc ŠtěpánBrožek Michal         
17.Jakubec VladimírNovotný Petr         
18.Důra MatoušFiala Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Franc Štěpán03Slapnička Jakub30
Jakubec Vladimír02Brožek Michal30
Důra Matouš03Novotný Petr30
Hoch Jiří12Fiala Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Přibík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7394:246KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Heinzl Lukáš
Gyori Richard
 
 
5106  3010
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Sivera Radek
Krotký Marek
 
 
558  3020
3.Hýža DanielHeinzl Lukáš-97-5183230
4.Kettner MartinKrotký Marek598  3040
5.Vorlíček LubošSivera Adam353  3050
6.Pisár JanGyori Richard367  3060
7.Kettner MartinHeinzl Lukáš-89-7-7 1361
8.Vorlíček LubošKrotký Marek326  3071
9.Pisár JanSivera Adam739  3081
10.Hýža DanielGyori Richard7-1141 3191
11.Vorlíček LubošHeinzl Lukáš-5525 31101
12.Pisár JanKrotký Marek771  30  
13.Hýža DanielSivera Adam         
14.Kettner MartinGyori Richard         
15.Pisár JanHeinzl Lukáš         
16.Hýža DanielKrotký Marek         
17.Kettner MartinSivera Adam         
18.Vorlíček LubošGyori Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel20Heinzl Lukáš12
Kettner Martin11Krotký Marek02
Vorlíček Luboš30Sivera Adam02
Pisár Jan20Gyori Richard02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:RUFA BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:Veselý Filip
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Kačírková Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28621:586TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Jiří
Pospíšil Milan
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
13-58-5-92301
2.Krameš Jan st.
Knobloch Miroslav
 
 
Soldát Tomáš
Špeta Michal
 
 
-55-137-92302
3.Mráz JiříAlexa Jiří8-1379 3112
4.Krameš Jan st.Špeta Michal9-576 3122
5.Knobloch MiroslavKupilík Ondřej2117  3032
6.Pospíšil MilanSoldát Tomáš756  3042
7.Krameš Jan st.Alexa Jiří-6-5-7  0343
8.Knobloch MiroslavŠpeta Michal5-99-7-42344
9.Pospíšil MilanKupilík Ondřej-8847 3154
10.Mráz JiříSoldát Tomáš-3-89973264
11.Knobloch MiroslavAlexa Jiří-3-6-6  0365
12.Pospíšil MilanŠpeta Michal566  3075
13.Mráz JiříKupilík Ondřej-549-993285
14.Krameš Jan st.Soldát Tomáš6-993 3195
15.Pospíšil MilanAlexa Jiří-9-573-102396
16.Mráz JiříŠpeta Michal9-59-9932106
17.Krameš Jan st.Kupilík Ondřej-8    01  
18.Knobloch MiroslavSoldát Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mráz Jiří40Alexa Jiří31
Krameš Jan st.21Špeta Michal13
Knobloch Miroslav12Kupilík Ondřej03
Pospíšil Milan31Soldát Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Kroupa Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:41681:714TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
96-109 3110
2.Vilga Filip
Podrazil Václav
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
-5-87-8 1311
3.Vilga FilipBorovka Tomáš-57-77-82312
4.Lánský JakubHubáček Filip-1058-973222
5.Podrazil VáclavDavid Jakub6-48-8-32323
6.Hüttl MichalHach Martin-58-11243233
7.Lánský JakubBorovka Tomáš3-35-493243
8.Podrazil VáclavHubáček Filip-77-8343253
9.Hüttl MichalDavid Jakub-839-6-62354
10.Vilga FilipHach Martin5-5-3-7 1355
11.Podrazil VáclavBorovka Tomáš-3-5-10  0356
12.Hüttl MichalHubáček Filip10-9107 3166
13.Vilga FilipDavid Jakub610-87 3176
14.Lánský JakubHach Martin102-9-7-62377
15.Hüttl MichalBorovka Tomáš-17913-5-102378
16.Vilga FilipHubáček Filip9-7-97-92379
17.Lánský JakubDavid Jakub-7-7-9  03710
18.Podrazil VáclavHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilga Filip13Borovka Tomáš31
Lánský Jakub22Hubáček Filip13
Podrazil Václav12David Jakub31
Hüttl Michal22Hach Martin21
Počet diváků: 5
Bez připomínky

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS