Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:52484:682TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muras David
Marján Marcel
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
-7-10-6  0301
2.Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
Vaňousek Milan
Ježek Josef
 
 
-7-9-5  0302
3.Kučera Michal st.Vaňousek Milan-5-9-3  0303
4.Kučera KryštofVraník Jan-197-8-72304
5.Marján MarcelJežek Josef-4-10-7  0305
6.Muras DavidVraník Pavel-1-6-4  0306
7.Kučera KryštofVaňousek Milan-682-9-102307
8.Marján MarcelVraník Jan-9-8-7  0308
9.Muras DavidJežek Josef-1-583-12309
10.Kučera Michal st.Vraník Pavel-6-7-6  03010
11.Marján MarcelVaňousek Milan-84109 31110
12.Muras DavidVraník Jan-7-7-5  03111
13.Kučera Michal st.Ježek Josef-811-5-5 13112
14.Kučera KryštofVraník Pavel7-3-2-10 13113
15.Muras DavidVaňousek Milan-610-7-5 13114
16.Kučera Michal st.Vraník Jan-5-7-4  03115
17.Kučera KryštofJežek Josef-11-95-6 13116
18.Marján MarcelVraník Pavel-9-411-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Michal st.04Vaňousek Milan31
Kučera Kryštof04Vraník Jan40
Marján Marcel13Ježek Josef40
Muras David04Vraník Pavel40
sehráno v Kochánkách, v druhé polovině se bude hrát v Podlázkách



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:23572:523TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
495  3010
2.Heilek Miroslav
Havlíček Tomáš
 
 
Kučera Josef
Švasta Jindřich
 
 
6910  3020
3.Havlíček TomášKracman Martin-9-76-1 1321
4.Sluka ČeněkKracman Horst9147  3031
5.Heilek MiroslavŠvasta Jindřich-94-910-92332
6.Shmatkov TarasKučera Josef7510  3042
7.Sluka ČeněkKracman Martin-5-86-6 1343
8.Heilek MiroslavKracman Horst10411  3053
9.Shmatkov TarasŠvasta Jindřich337  3063
10.Havlíček TomášKučera Josef-4-6-9  0364
11.Heilek MiroslavKracman Martin-4-1-3  0365
12.Shmatkov TarasKracman Horst573  3075
13.Havlíček Tomᚊvasta Jindřich1012-113 3185
14.Sluka ČeněkKučera Josef495  3095
15.Shmatkov TarasKracman Martin-6-2-8  0396
16.Havlíček TomášKracman Horst9106  30106
17.Sluka ČeněkŠvasta Jindřich-6-7-6  03107
18.Heilek MiroslavKučera Josef-101276 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlíček Tomáš22Kracman Martin40
Sluka Čeněk22Kracman Horst04
Heilek Miroslav22Švasta Jindřich22
Shmatkov Taras31Kučera Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:34613:633TJ Sokol Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
6-996 3110
2.Duška Jan
Berky Jozef
 
 
Novotný Josef
Tahal Jiří
 
 
125-35 3120
3.Berky JozefTahal Jiří-8-8-5  0321
4.Duška JanNovotný Josef55-8-823231
5.Stejskal ZdeněkVinklář Jan495  3041
6.Charvát MilanJanoušek Vladimír-6-7-4  0342
7.Duška JanTahal Jiří76-76 3152
8.Stejskal ZdeněkNovotný Josef910-911 3162
9.Charvát MilanVinklář Jan6-118-863272
10.Berky JozefJanoušek Vladimír-1-6-6  0373
11.Stejskal ZdeněkTahal Jiří87-106 3183
12.Charvát MilanNovotný Josef58-67 3193
13.Berky JozefVinklář Jan-5-611-12 1394
14.Duška JanJanoušek Vladimír-710-78-62395
15.Charvát MilanTahal Jiří67-77 31105
16.Berky JozefNovotný Josef-3-5-7  03106
17.Duška JanVinklář Jan8-8-55832116
18.Stejskal ZdeněkJanoušek VladimírWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berky Jozef04Tahal Jiří13
Duška Jan31Novotný Josef13
Stejskal Zdeněk30Vinklář Jan13
Charvát Milan31Janoušek Vladimír30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov č 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19677:504ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
457  3010
2.Jihlavec Jan
Noha Jan
 
 
Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
749  3020
3.Jihlavec JanLauber Jakub-7910-9-82321
4.Noha JanKlíma Miroslav743  3031
5.Štolovský MiloslavVedral Jan953  3041
6.Kohout JaroslavJust Miloslav1058  3051
7.Noha JanLauber Jakub-99-9-8 1352
8.Štolovský MiloslavKlíma Miroslav54-83 3162
9.Kohout JaroslavVedral Jan39-78 3172
10.Jihlavec JanJust Miloslav7-87-773282
11.Štolovský MiloslavLauber Jakub10-1098 3192
12.Kohout JaroslavKlíma Miroslav-8-782832102
13.Jihlavec JanVedral Jan1-664 31112
14.Noha JanJust Miloslav-6177-2232122
15.Kohout JaroslavLauber Jakub-8-5-6  03123
16.Jihlavec JanKlíma Miroslav879  30133
17.Noha JanVedral Jan845  30143
18.Štolovský MiloslavJust MiloslavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jihlavec Jan31Lauber Jakub31
Noha Jan31Klíma Miroslav04
Štolovský Miloslav30Vedral Jan04
Kohout Jaroslav31Just Miloslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40638:697TJ Plazy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Jaroslav ml.
Drapák Jaroslav st.
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
-7-109-5 1301
2.Matějů Václav
Pejta Petr st.
 
 
Štolovský Josef
Vyrtych Jiří
 
 
8-89-8-72302
3.Jonáš Jaroslav ml.Hodboď Martin-8-389-92303
4.Matějů VáclavBěloubek Roman8-689 3113
5.Drapák Jaroslav st.Štolovský Josef-7-49-6 1314
6.Pejta Petr st.Vyrtych Jiří9-912-833224
7.Matějů VáclavHodboď Martin6-5-6-3 1325
8.Drapák Jaroslav st.Běloubek Roman88-96 3135
9.Pejta Petr st.Štolovský Josef7-69-673245
10.Jonáš Jaroslav ml.Vyrtych Jiří71110  3055
11.Drapák Jaroslav st.Hodboď Martin-4-4-10  0356
12.Pejta Petr st.Běloubek Roman-11-93-10 1357
13.Jonáš Jaroslav ml.Štolovský Josef8-87-8-62358
14.Matějů VáclavVyrtych Jiří7106  3068
15.Pejta Petr st.Hodboď Martin-10-3-9  0369
16.Jonáš Jaroslav ml.Běloubek Roman-4-8-3  03610
17.Matějů VáclavŠtolovský Josef6-9-8-7 13611
18.Drapák Jaroslav st.Vyrtych Jiří9-869 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jonáš Jaroslav ml.13Hodboď Martin40
Matějů Václav22Běloubek Roman22
Drapák Jaroslav st.22Štolovský Josef31
Pejta Petr st.22Vyrtych Jiří04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy