Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36526:576TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Jiří
Bien Lukáš
 
 
Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
-7-7-4  0301
2.Takács Petr
Vovčák Adam
 
 
Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
8-8-86-62302
3.Bien LukášVeselý Luděk-6-985-72303
4.Sucharda JiříChuvan Quy586  3013
5.Takács PetrMartinec Jaroslav10-86-983223
6.Vovčák AdamDoubek Miroslav-4-3-3  0324
7.Sucharda JiříVeselý Luděk-4-6-8  0325
8.Takács PetrChuvan Quy986  3035
9.Vovčák AdamMartinec Jaroslav-6-5-9  0336
10.Bien LukášDoubek Miroslav-8-10-6  0337
11.Takács PetrVeselý Luděk-9-61011-62338
12.Vovčák AdamChuvan Quy-6-4-5  0339
13.Bien LukášMartinec Jaroslav7105  3049
14.Sucharda JiříDoubek Miroslav-5-6-4  03410
15.Vovčák AdamVeselý Luděk-7-4-5  03411
16.Bien LukášChuvan Quy8-695 31511
17.Sucharda JiříMartinec Jaroslav678  30611
18.Takács PetrDoubek MiroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bien Lukáš22Veselý Luděk40
Sucharda Jiří22Chuvan Quy13
Takács Petr21Martinec Jaroslav13
Vovčák Adam04Doubek Miroslav30
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51382:623TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
Macek Jaroslav
Sajdl Radek
 
 
-34-2-3 1301
2.Šálený Petr
Popovych Andriy
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
-5-4-8  0302
3.Berky JozefSajdl Radek6-3-8-8 1303
4.Knížek MilanBřezina Pavel-6-4-5  0304
5.Šálený PetrKalina Jaroslav-59-8-6 1305
6.Popovych AndriyMaršálek Petr-4-5-6  0306
7.Knížek MilanSajdl Radek-7-4-2  0307
8.Šálený PetrBřezina Pavel-6-8-6  0308
9.Popovych AndriyKalina Jaroslav-1-4-2  0309
10.Berky JozefMaršálek Petr777  3019
11.Šálený PetrSajdl Radek-6-9-5  03110
12.Popovych AndriyBřezina Pavel-5-3-6  03111
13.Berky JozefKalina Jaroslav-75-10-7 13112
14.Knížek MilanMaršálek Petr6-9-9-6 13113
15.Popovych AndriySajdl Radek-2-3-2  03114
16.Berky JozefBřezina Pavel-7-4-7  03115
17.Knížek MilanKalina Jaroslav-7-8-6  03116
18.Šálený PetrMaršálek Petr10-9-8-4 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berky Jozef13Sajdl Radek40
Knížek Milan04Březina Pavel40
Šálený Petr04Kalina Jaroslav40
Popovych Andriy04Maršálek Petr31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43585:662ST Dolní Bousov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moc Vladimír st.
Červinka František
 
 
Vitmajer Vladimír
Kužel Jiří
 
 
-9-97583210
2.Vosyka Jiří ml.
Vosyka Jiří st.
 
 
Hanč Martin
Ungr Milan
 
 
-513-510-72311
3.Červinka FrantišekVitmajer Vladimír5-553 3121
4.Vosyka Jiří ml.Hanč Martin-4-77-5 1322
5.Vosyka Jiří st.Ungr Milan-3-9-8  0323
6.Moc Vladimír st.Kužel Jiří-7-119273233
7.Vosyka Jiří ml.Vitmajer Vladimír-38-3-11 1334
8.Vosyka Jiří st.Hanč Martin-5-6-5  0335
9.Moc Vladimír st.Ungr Milan-10-3-9  0336
10.Červinka FrantišekKužel Jiří436  3046
11.Vosyka Jiří st.Vitmajer Vladimír-2-3-9  0347
12.Moc Vladimír st.Hanč Martin111114  3057
13.Červinka FrantišekUngr Milan-95-7-9 1358
14.Vosyka Jiří ml.Kužel Jiří-8-4-6  0359
15.Moc Vladimír st.Vitmajer Vladimír-9-96-8 13510
16.Červinka FrantišekHanč Martin5-65-9-623511
17.Vosyka Jiří ml.Ungr Milan-8-9-6  03512
18.Vosyka Jiří st.Kužel Jiří7-19-8932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červinka František22Vitmajer Vladimír31
Vosyka Jiří ml.04Hanč Martin31
Vosyka Jiří st.13Ungr Milan40
Moc Vladimír st.22Kužel Jiří13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:16591:350SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav st.
Jonáš Martin
 
 
Císařovský Petr
Pulda Radek
 
 
-5-4-7  0301
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 

 
 
WO    3011
3.Šádek Jaroslav st.Císařovský Petr27-9-4103221
4.Hercík Jiří st.Kafluk Miloslav72-99 3131
5.Šámal VladimírPulda Radek119-18 3141
6.Jonáš MartinWO    3051
7.Hercík Jiří st.Císařovský Petr-9-5-7  0352
8.Šámal VladimírKafluk Miloslav563  3062
9.Jonáš MartinPulda Radek746  3072
10.Šádek Jaroslav st.WO    3082
11.Šámal VladimírCísařovský Petr-8-7-9  0383
12.Jonáš MartinKafluk Miloslav748  3093
13.Šádek Jaroslav st.Pulda Radek669  30103
14.Hercík Jiří st.WO    30113
15.Jonáš MartinCísařovský Petr-1010-7-10 13114
16.Šádek Jaroslav st.Kafluk Miloslav431  30124
17.Hercík Jiří st.Pulda Radek2412  30134
18.Šámal VladimírWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šádek Jaroslav st.30Císařovský Petr31
Hercík Jiří st.21Kafluk Miloslav04
Šámal Vladimír21Pulda Radek04
Jonáš Martin21   
WO50WO05
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26610:556TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
Marek Jiří
Magušin Petr
 
 
675  3010
2.Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
Vyrtych Martin
Mejsnar Jan
 
 
595  3020
3.Veselý AdamMarek Jiří9-7109 3130
4.Černý JaroslavVyrtych Martin8-12-63-82331
5.Bernát JanMagušin Petr-1077-5-92332
6.Procházka ZdeněkMejsnar Jan797  3042
7.Černý JaroslavMarek Jiří6-954 3152
8.Bernát JanVyrtych Martin843  3062
9.Procházka ZdeněkMagušin Petr889  3072
10.Veselý AdamMejsnar Jan9-4-6833282
11.Bernát JanMarek Jiří831  3092
12.Procházka ZdeněkVyrtych Martin-4-6-7  0393
13.Veselý AdamMagušin Petr-88-2-0 1394
14.Černý JaroslavMejsnar Jan674  30104
15.Veselý MichalMarek Jiří-109-4-8 13105
16.Veselý AdamVyrtych Martin-5-5-6  03106
17.Černý JaroslavMagušin Petr-3-538-623107
18.Bernát JanMejsnar Jan68-36 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Adam22Marek Jiří13
Černý Jaroslav22Vyrtych Martin31
Bernát Jan31Magušin Petr31
Procházka Zdeněk21Mejsnar Jan04
Veselý Michal01   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChudířVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD U ČápaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:23541:396TJ Chudíř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
May Pavel
Doležalová Daniela
 
 
-2-9-9  0301
2.Pavlíček Jiří
Štujber Patrik
 
 

 
 
WO    3011
3.Štujber MartinTonar Josef064  3021
4.Gavura JanDoležalová Daniela6125  3031
5.Pavlíček JiříMay Pavel-5-1-4  0332
6.Štujber PatrikWO    3042
7.Gavura JanTonar Josef866  3052
8.Pavlíček JiříDoležalová Daniela-2-5-5  0353
9.Štujber PatrikMay Pavel-2-5-2  0354
10.Štujber MartinWO    3064
11.Pavlíček JiříTonar Josef7-6-9-12 1365
12.Štujber PatrikDoležalová Daniela7-10-9-8 1366
13.Štujber MartinMay Pavel-67-7-7 1367
14.Gavura JanWO    3077
15.Štujber PatrikTonar Josef5610  3087
16.Štujber MartinDoležalová Daniela511-52 3197
17.Gavura JanMay Pavel9-8107 31107
18.Pavlíček JiříWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štujber Martin21Tonar Josef13
Gavura Jan30Doležalová Daniela22
Pavlíček Jiří03May Pavel31
Štujber Patrik12   
WO50WO05
Bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy