Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36461:582TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
-6-6-5  0301
2.Král Libor
Málek Lukáš
 
 
Kopiary Lubomír
Červová Jitka
 
 
-887-4-62302
3.Král LiborLongin Milan8-6-7-6 1303
4.Krejsa KarelLonginová Ilona-3-4-5  0304
5.David LukášKopiary Lubomír-6899 3114
6.Málek LukášČervová Jitka-11-89983224
7.Krejsa KarelLongin Milan-7-5-2  0325
8.David LukášLonginová Ilona-6-4-5  0326
9.Málek LukášKopiary Lubomír-6-88-7 1327
10.Král LiborČervová Jitka-6-8-6  0328
11.David LukášLongin Milan-68711 3138
12.Málek LukášLonginová Ilona-4989 3148
13.Král LiborKopiary Lubomír83-77 3158
14.Krejsa KarelČervová Jitka-687-4-32359
15.Málek LukášLongin Milan-77-39-523510
16.Král LiborLonginová Ilona-3-3-6  03  
17.Krejsa KarelKopiary Lubomír         
18.David LukášČervová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Libor12Longin Milan31
Krejsa Karel03Longinová Ilona21
David Lukáš21Kopiary Lubomír12
Málek Lukáš22Červová Jitka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní důma Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3357:240TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Fejfar Zdeněk
Dlouhý Dominik
 
 
566  3010
2.Hrubý Tomáš
Nesvadba Luboš
 
 
Fišarová Markéta
Zelenka Václav
 
 
-7876 3120
3.Pavlata PetrDlouhý Dominik1085  3030
4.Hrubý TomášFišarová Markéta857  3040
5.Skalský MilanFejfar Zdeněk675  3050
6.Nesvadba LubošZelenka Václav639  3060
7.Hrubý TomášDlouhý Dominik-98-8983270
8.Skalský MilanFišarová Markéta449  3080
9.Nesvadba LubošFejfar Zdeněk577  3090
10.Hrubý JiříZelenka Václav10109  30100
11.Skalský MilanDlouhý Dominik         
12.Nesvadba LubošFišarová Markéta         
13.Hrubý JiříFejfar Zdeněk         
14.Hrubý TomášZelenka Václav         
15.Nesvadba LubošDlouhý Dominik         
16.Hrubý JiříFišarová Markéta         
17.Hrubý TomášFejfar Zdeněk         
18.Skalský MilanZelenka Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlata Petr10Dlouhý Dominik02
Hrubý Tomáš20Fišarová Markéta02
Skalský Milan20Fejfar Zdeněk02
Nesvadba Luboš20Zelenka Václav02
Hrubý Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Zdeněk
Janda Vladimír
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
     2301
2.Zavoral Ivo
Kučera Michal
 
 
Svaček Igor
Leopold Mikuláš
 
 
     3011
3.Šeda ZdeněkOuhrabka Michal     2312
4.Kučera MichalLeopold Mikuláš     0313
5.Zavoral IvoSvaček Igor     3123
6.Janda VladimírOuhrabka Petr     1324
7.Kučera MichalOuhrabka Michal     1325
8.Zavoral IvoLeopold Mikuláš     3135
9.Janda VladimírSvaček Igor     2336
10.Šeda ZdeněkOuhrabka Petr     1337
11.Zavoral IvoOuhrabka Michal     0338
12.Janda VladimírLeopold Mikuláš     3048
13.Šeda ZdeněkSvaček Igor     2349
14.Kučera MichalOuhrabka Petr     03410
15.Janda VladimírOuhrabka Michal         
16.Šeda ZdeněkLeopold Mikuláš         
17.Kučera MichalSvaček Igor         
18.Zavoral IvoOuhrabka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeda Zdeněk03Ouhrabka Michal30
Kučera Michal03Leopold Mikuláš12
Zavoral Ivo21Svaček Igor21
Janda Vladimír12Ouhrabka Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní důma Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13461:378TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Svaček Igor
Pastorek Milan
 
 
654  3010
2.Pfeifer Miroslav
Nesvadba Luboš
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
978  3020
3.Pfeifer MiroslavOuhrabka Michal8911  3030
4.Nesvadba LubošSvaček Igor975  3040
5.Hrubý JiříPastorek Milan-6-859-82341
6.Pavlata PetrOuhrabka Petr557  3051
7.Nesvadba LubošOuhrabka Michal-38-10-4 1352
8.Hrubý JiříSvaček Igor8-9-8783262
9.Pavlata PetrPastorek Milan674  3072
10.Pfeifer MiroslavOuhrabka Petr675  3082
11.Hrubý JiříOuhrabka Michal-8-9-7  0383
12.Pavlata PetrSvaček Igor77-49 3193
13.Pfeifer MiroslavPastorek Milan87-128 31103
14.Nesvadba LubošOuhrabka Petr         
15.Pavlata PetrOuhrabka Michal         
16.Pfeifer MiroslavSvaček Igor         
17.Nesvadba LubošPastorek Milan         
18.Hrubý JiříOuhrabka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pfeifer Miroslav30Ouhrabka Michal21
Nesvadba Luboš11Svaček Igor03
Hrubý Jiří12Pastorek Milan12
Pavlata Petr30Ouhrabka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14 TJ Sokol Horní Branná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Zdeněk
Janda Vladimír
 
 
Fejfar Zdeněk
Dlouhý Dominik
 
 
     3210
2.Zavoral Ivo
Kučera Michal
 
 
Fišarová Markéta
Zelenka Václav
 
 
     3120
3.Krejčí JosefDlouhý Dominik     3230
4.Kučera MichalFišarová Markéta     3240
5.Zavoral IvoFejfar Zdeněk     3050
6.Janda VladimírZelenka Václav     3060
7.Kučera MichalDlouhý Dominik     3170
8.Zavoral IvoFišarová Markéta     2371
9.Janda VladimírFejfar Zdeněk     3081
10.Krejčí JosefZelenka Václav     3091
11.Zavoral IvoDlouhý Dominik     2392
12.Janda VladimírFišarová Markéta     30102
13.Krejčí JosefFejfar Zdeněk         
14.Kučera MichalZelenka Václav         
15.Janda VladimírDlouhý Dominik         
16.Krejčí JosefFišarová Markéta         
17.Kučera MichalFejfar Zdeněk         
18.Zavoral IvoZelenka Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Josef20Dlouhý Dominik12
Kučera Michal20Fišarová Markéta12
Zavoral Ivo12Fejfar Zdeněk02
Janda Vladimír30Zelenka Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:15435:376TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
-694-823210
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Brumlich Ladislav ml.
Hartig Petr
 
 
-6-54633220
3.Varcl MatějBrumlich Ladislav ml.-11-367113230
4.Mencl KryštofKlimenta Miroslav-898-1283240
5.Filip JosefJirouš Zbyněk876  3050
6.Brenner MatějHartig Petr6410  3060
7.Mencl KryštofBrumlich Ladislav ml.569  3070
8.Filip JosefKlimenta Miroslav-10-1-7  0371
9.Brenner MatějJirouš Zbyněk8-6-6683281
10.Varcl MatějHartig Petr1199  3091
11.Filip JosefBrumlich Ladislav ml.46-3-8632101
12.Brenner MatějKlimenta Miroslav         
13.Varcl MatějJirouš Zbyněk         
14.Mencl KryštofHartig Petr         
15.Brenner MatějBrumlich Ladislav ml.         
16.Varcl MatějKlimenta Miroslav         
17.Mencl KryštofJirouš Zbyněk         
18.Filip JosefHartig Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varcl Matěj20Brumlich Ladislav ml.03
Mencl Kryštof20Klimenta Miroslav11
Filip Josef21Jirouš Zbyněk02
Brenner Matěj20Hartig Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u HorekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:26612:525TJ Sokol Bradlecká Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Hačková Adriana
Kuřík František
 
 
566  3010
2.Morávek Luděk
Tominec Tomáš
 
 
Kuřík Jan st.
Suja Jan
 
 
-8-9-4  0311
3.Hercík Jaroslav ml.Kuřík Jan st.9119  3021
4.Morávek LuděkSuja Jan-58-77-82322
5.Tominec TomášKuřík František4510  3032
6.Hercík JanHačková Adriana347  3042
7.Morávek LuděkKuřík Jan st.-79-8-9 1343
8.Tominec TomášSuja Jan-5-7-5  0344
9.Hercík JanKuřík František452  3054
10.Hercík Jaroslav ml.Hačková Adriana686  3064
11.Tominec TomášKuřík Jan st.7-5-8-9 1365
12.Hercík JanSuja Jan-8365 3175
13.Hercík Jaroslav ml.Kuřík František85-73 3185
14.Morávek LuděkHačková Adriana-7-9-9  0386
15.Hercík JanKuřík Jan st.-957-8-82387
16.Hercík Jaroslav ml.Suja Jan6-4-98-82388
17.Morávek LuděkKuřík František794  3098
18.Tominec TomášHačková Adriana7510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hercík Jaroslav ml.31Kuřík Jan st.31
Morávek Luděk13Suja Jan31
Tominec Tomáš22Kuřík František04
Hercík Jan31Hačková Adriana13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19514:459TJ Sokol Bradlecká Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Tominec Tomáš
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
-5-9-5  0301
2.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
818  3011
3.Hercík Jaroslav ml.Brumlich Ladislav ml.589  3021
4.Morávek LuděkKlimenta Miroslav4-7-7-4 1322
5.Tominec TomášJirouš Zbyněk41211  3032
6.Hercík JanHartig Petr77-65 3142
7.Morávek LuděkBrumlich Ladislav ml.-12-105-4 1343
8.Tominec TomášKlimenta Miroslav-5-95-3 1344
9.Hercík JanJirouš Zbyněk669  3054
10.Hercík Jaroslav ml.Hartig Petr87-15-173264
11.Tominec TomášBrumlich Ladislav ml.6-779 3174
12.Hercík JanKlimenta Miroslav-869-9163284
13.Hercík Jaroslav ml.Jirouš Zbyněk437  3094
14.Morávek LuděkHartig Petr-713711 31104
15.Hercík JanBrumlich Ladislav ml.         
16.Hercík Jaroslav ml.Klimenta Miroslav         
17.Morávek LuděkJirouš Zbyněk         
18.Tominec TomášHartig Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hercík Jaroslav ml.30Brumlich Ladislav ml.12
Morávek Luděk12Klimenta Miroslav21
Tominec Tomáš21Jirouš Zbyněk03
Hercík Jan30Hartig Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u HorekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:37510:595Orel Studenec u Horek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
Hačková Adriana
Kuřík František
 
 
-8297 3110
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Suja Jan
Kuřík Jan st.
 
 
-8-6-3  0311
3.Varcl MatějKuřík Jan st.-0-7-3  0312
4.Brenner MatějSuja Jan88-810 3122
5.Filip JosefKuřík František9-8-71093232
6.Mencl KryštofHačková Adriana7149  3042
7.Brenner MatějKuřík Jan st.-8-3-9  0343
8.Filip JosefSuja Jan-8-7-8  0344
9.Mencl KryštofKuřík František-976-7-92345
10.Varcl MatějHačková Adriana-6-8-6  0346
11.Filip JosefKuřík Jan st.-6-5-8  0347
12.Mencl KryštofSuja Jan-6-87683257
13.Varcl MatějKuřík František8-3139 3167
14.Brenner MatějHačková Adriana -8-5-7 0368
15.Mencl KryštofKuřík Jan st. -9-119-91369
16.Varcl MatějSuja Jan -4-97-1313610
17.Brenner MatějKuřík František         
18.Filip JosefHačková Adriana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varcl Matěj13Kuřík Jan st.40
Brenner Matěj12Suja Jan22
Filip Josef12Kuřík František12
Mencl Kryštof22Hačková Adriana21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy