Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:12686:456Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Brož Kryštof
Vondrák Michal
 
 
7176  3010
2.Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
Augustin Filip
Franců Matyáš
 
 
143  3020
3.Samko ŠtefanBrož Kryštof997  3030
4.Brandejs JanVondrák Michal28-109 3140
5.Václavík MiroslavAugustin Filip516  3050
6.Boháč MartinFranců Matyáš461  3060
7.Brandejs JanBrož Kryštof476  3070
8.Václavík MiroslavVondrák Michal5-77-1293280
9.Boháč MartinAugustin Filip684  3090
10.Samko ŠtefanFranců Matyáš1169  30100
11.Václavík MiroslavBrož Kryštof5-77-9732110
12.Boháč MartinVondrák Michal-7-982-823111
13.Samko ŠtefanAugustin Filip591  30121
14.Brandejs JanFranců Matyáš6107  30131
15.Boháč MartinBrož Kryštof4-973 31141
16.Samko ŠtefanVondrák Michal-8-7810-923142
17.Brandejs JanAugustin Filip335  30152
18.Václavík MiroslavFranců Matyáš896  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Samko Štefan31Brož Kryštof04
Brandejs Jan40Vondrák Michal22
Václavík Miroslav40Augustin Filip04
Boháč Martin31Franců Matyáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
rrestaurace Slunce - BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35586:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Martinec Jan
 
 
Kosař Václav
Nechvíl Richard
 
 
385  3010
2.Drahný Stanislav
Klikar Miloš
 
 
Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
-5-4-5  0311
3.Strnad JanKosař Václav456  3021
4.Martinec JanNechvíl Richard5-8109 3131
5.Drahný StanislavVarcl Jan st.-3-1-3  0332
6.Klikar MilošOuvín Josef-4-9-6  0333
7.Martinec JanKosař Václav6-7-86-92334
8.Drahný StanislavNechvíl Richard8-9710 3144
9.Klikar MilošVarcl Jan st.-7-8-9  0345
10.Strnad JanOuvín Josef987  3055
11.Drahný StanislavKosař Václav-8-12-7  0356
12.Klikar MilošNechvíl Richard67-89 3166
13.Strnad JanVarcl Jan st.-9-6-6  0367
14.Martinec JanOuvín Josef-98-12-9 1368
15.Klikar MilošKosař Václav8-986 3178
16.Strnad JanNechvíl Richard54-5-763288
17.Martinec JanVarcl Jan st.-10-8-8  0389
18.Drahný StanislavOuvín Josef10-87-6103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jan31Kosař Václav22
Martinec Jan13Nechvíl Richard04
Drahný Stanislav22Varcl Jan st.40
Klikar Miloš22Ouvín Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:44 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubec Zbyněk
Návesník Stanislav
 
 
Hovorková Naďa
Pařízek Jan
 
 
     3210
2.Tobiáš Vladimír
Tobiáš Zdeněk
 
 
Mizera Petr
Novák Luboš
 
 
     1311
3.Hrubec ZbyněkPařízek Jan     1312
4.Návesník StanislavNovák Luboš     1313
5.Tobiáš VladimírMizera Petr     0314
6.Tobiáš ZdeněkHovorková Naďa     3024
7.Návesník StanislavPařízek Jan     0325
8.Tobiáš VladimírNovák Luboš     0326
9.Tobiáš ZdeněkMizera Petr     0327
10.Kosina VlastimilHovorková Naďa     1328
11.Tobiáš VladimírPařízek Jan     0329
12.Tobiáš ZdeněkNovák Luboš     03210
13.Kosina VlastimilMizera Petr     03211
14.Návesník StanislavHovorková Naďa     30311
15.Tobiáš ZdeněkPařízek Jan     03312
16.Kosina VlastimilNovák Luboš     03313
17.Návesník StanislavMizera Petr     03314
18.Tobiáš VladimírHovorková Naďa     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubec Zbyněk01Pařízek Jan40
Návesník Stanislav13Novák Luboš40
Tobiáš Vladimír13Mizera Petr40
Tobiáš Zdeněk13Hovorková Naďa13
Kosina Vlastimil03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Šteffan Jan
Pěnička Michal
 
 
     0301
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Hyková Šárka
Mráz Luboš
 
 
     3011
3.Móro JaroslavMráz Luboš     1312
4.Škaloud MiroslavŠteffan Jan     3222
5.Flajšr AntonínHyková Šárka     3032
6.Najbr JiříPěnička Michal     3242
7.Škaloud MiroslavMráz Luboš     3252
8.Flajšr AntonínŠteffan Jan     3162
9.Najbr JiříHyková Šárka     2363
10.Móro JaroslavPěnička Michal     0364
11.Flajšr AntonínMráz Luboš     3174
12.Najbr JiříŠteffan Jan     1375
13.Móro JaroslavHyková Šárka     0376
14.Škaloud MiroslavPěnička Michal     3086
15.Najbr JiříMráz Luboš     3096
16.Móro JaroslavŠteffan Jan     0397
17.Škaloud MiroslavHyková Šárka     30107
18.Flajšr AntonínPěnička Michal     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Móro Jaroslav04Mráz Luboš13
Škaloud Miroslav40Šteffan Jan22
Flajšr Antonín40Hyková Šárka22
Najbr Jiří22Pěnička Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23603:506TJ Sokol Tatobity B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří ml.
Tauchman Jiří
 
 
Vaníček Martin
Strnad Pavel
 
 
-8-10-10  0301
2.Kořínková Lucie
Adamíra Šimon
 
 
Kašík Tadeáš
Hýsek Jakub
 
 
489  3011
3.Tauchman JiříStrnad Pavel-2-6-6  0312
4.Kořínková LucieVaníček Martin9410  3022
5.Adamíra ŠimonKašík Tadeáš-9899 3132
6.Adamíra Jiří ml.Hýsek Jakub4811  3042
7.Kořínková LucieStrnad Pavel-8-8-3  0343
8.Adamíra ŠimonVaníček Martin610-8-4-62344
9.Adamíra Jiří ml.Kašík Tadeáš769  3054
10.Tauchman JiříHýsek Jakub341  3064
11.Adamíra ŠimonStrnad Pavel-9-7-3  0365
12.Adamíra Jiří ml.Vaníček Martin-6688 3175
13.Tauchman JiříKašík Tadeáš263  3085
14.Kořínková LucieHýsek Jakub234  3095
15.Adamíra Jiří ml.Strnad Pavel9-10-7-14 1396
16.Tauchman JiříVaníček Martin4-8510 31106
17.Kořínková LucieKašík Tadeáš447  30116
18.Adamíra ŠimonHýsek Jakub49-9-8832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tauchman Jiří31Strnad Pavel40
Kořínková Lucie31Vaníček Martin13
Adamíra Šimon22Kašík Tadeáš04
Adamíra Jiří ml.31Hýsek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:33 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Pavel
Souček Josef
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
     0301
2.Nejedlo Josef
Vele Martin
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
     3011
3.Vele MartinJiříček Jan     0312
4.Nejedlo JosefHudský Libor     3122
5.Ježek PavelKratochvíl Jaromír     3132
6.Souček JosefNovotný Pavel     3042
7.Nejedlo JosefJiříček Jan     0343
8.Ježek PavelHudský Libor     3253
9.Souček JosefKratochvíl Jaromír     3163
10.Vele MartinNovotný Pavel     3273
11.Ježek PavelJiříček Jan     0374
12.Pleštil LuděkHudský Libor     3284
13.Vele MartinKratochvíl Jaromír     1385
14.Nejedlo JosefHolina Antonín     3295
15.Pleštil LuděkJiříček Jan     0396
16.Vele MartinHudský Libor     0397
17.Nejedlo JosefKratochvíl Jaromír     31107
18.Ježek PavelHolina Antonín     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vele Martin13Jiříček Jan40
Nejedlo Josef31Hudský Libor13
Ježek Pavel31Kratochvíl Jaromír13
Souček Josef20Novotný Pavel02
Pleštil Luděk11Holina Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešov u Semil restaurace slunce 285, hoření Benešov pod úrovní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31596:573nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Brož Kryštof
Vondrák Michal
 
 
-89-6-5 1301
2.Martinec Jan
Drahný Stanislav
 
 
Augustin Filip
Franců Matyáš
 
 
-10-8-9  0302
3.Martinec JanAugustin Filip655  3012
4.Drahný StanislavVondrák Michal-5-6-7  0313
5.Klikar MilošBrož Kryštof8910  3023
6.Strnad JanFranců Matyáš-7-8-9  0324
7.Drahný StanislavAugustin Filip7-989 3134
8.Klikar MilošVondrák Michal8-79-8-52335
9.Strnad JanBrož Kryštof-9-10-8  0336
10.Martinec JanFranců Matyáš6-967 3146
11.Klikar MilošAugustin Filip678  3056
12.Strnad JanVondrák Michal-9-8-7  0357
13.Martinec JanBrož Kryštof789  3067
14.Drahný StanislavFranců Matyáš678  3077
15.Strnad JanAugustin Filip-8-7-6  0378
16.Martinec JanVondrák Michal89-10-9-92379
17.Drahný StanislavBrož Kryštof-8-97893289
18.Klikar MilošFranců Matyáš253  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinec Jan31Augustin Filip13
Drahný Stanislav31Vondrák Michal40
Klikar Miloš31Brož Kryštof13
Strnad Jan04Franců Matyáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31552:583nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Kosař Václav
Nechvíl Richard
 
 
999  3010
2.Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
49-5-7-32311
3.Samko ŠtefanVarcl Jan st.-5-1-4  0312
4.Brandejs JanNechvíl Richard885  3022
5.Václavík MiroslavOuvín Josef7-498 3132
6.Boháč MartinKosař Václav1410-89 3142
7.Brandejs JanVarcl Jan st.-9-9-6  0343
8.Václavík MiroslavNechvíl Richard233  3053
9.Boháč MartinOuvín Josef-7-3-7  0354
10.Samko ŠtefanKosař Václav758  3064
11.Václavík MiroslavVarcl Jan st.-7-5-5  0365
12.Boháč MartinNechvíl Richard862  3075
13.Samko ŠtefanOuvín Josef7-7910 3185
14.Brandejs JanKosař Václav810-3-6-92386
15.Boháč MartinVarcl Jan st.-9-8-10  0387
16.Samko ŠtefanNechvíl Richard99-39 3197
17.Brandejs JanOuvín Josef-9-3-4  0398
18.Václavík MiroslavKosař Václav8-9-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Samko Štefan31Varcl Jan st.40
Brandejs Jan13Nechvíl Richard04
Václavík Miroslav22Ouvín Josef22
Boháč Martin22Kosař Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Vladimír
Tobiáš Zdeněk
 
 
Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
     0301
2.Návesník Stanislav
Hrubec Zbyněk
 
 
Hyková Šárka
Mráz Luboš
 
 
     1302
3.Tobiáš VladimírŠteffan Jan     0303
4.Tobiáš ZdeněkHyková Šárka     0304
5.Návesník StanislavPěnička Michal     1305
6.Hrubec ZbyněkMráz Luboš     0306
7.Tobiáš ZdeněkŠteffan Jan     0307
8.Návesník StanislavHyková Šárka     1308
9.Hrubec ZbyněkPěnička Michal     0309
10.Tobiáš VladimírMráz Luboš     03010
11.Návesník StanislavŠteffan Jan     03011
12.Hrubec ZbyněkHyková Šárka     03012
13.Tobiáš VladimírPěnička Michal     03013
14.Tobiáš ZdeněkMráz Luboš     03014
15.Hrubec ZbyněkŠteffan Jan     03015
16.Tobiáš VladimírHyková Šárka     03016
17.Tobiáš ZdeněkPěnička Michal     03017
18.Návesník StanislavMráz Luboš     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tobiáš Vladimír04Šteffan Jan40
Tobiáš Zdeněk04Hyková Šárka40
Návesník Stanislav04Pěnička Michal40
Hrubec Zbyněk04Mráz Luboš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flajšr Antonín
Škaloud Miroslav
 
 
Pařízek Jan
Hovorková Naďa
 
 
     2301
2.Najbr Jiří
Prášková Vlasta
 
 
Mizera Petr
Novák Luboš
 
 
     1302
3.Prášková VlastaPařízek Jan     0303
4.Škaloud MiroslavNovák Luboš     3013
5.Flajšr AntonínMizera Petr     3023
6.Najbr JiříHovorková Naďa     3033
7.Škaloud MiroslavPařízek Jan     2334
8.Flajšr AntonínNovák Luboš     3244
9.Najbr JiříMizera Petr     3154
10.Prášková VlastaHovorková Naďa     3064
11.Flajšr AntonínPařízek Jan     0365
12.Najbr JiříNovák Luboš     0366
13.Prášková VlastaMizera Petr     1367
14.Škaloud MiroslavHovorková Naďa     3077
15.Najbr JiříPařízek Jan     1378
16.Prášková VlastaNovák Luboš     3188
17.Škaloud MiroslavMizera Petr     3198
18.Flajšr AntonínHovorková Naďa     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prášková Vlasta22Pařízek Jan40
Škaloud Miroslav31Novák Luboš13
Flajšr Antonín31Mizera Petr13
Najbr Jiří22Hovorková Naďa04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří ml.
Tauchman Jiří
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
     0301
2.Kořínková Lucie
Adamíra Šimon
 
 
Kratochvíl Jaromír
Holina Antonín
 
 
     1302
3.Tauchman JiříJiříček Jan     0303
4.Kořínková LucieKratochvíl Jaromír     0304
5.Adamíra ŠimonHolina Antonín     0305
6.Adamíra JiříNovotný Pavel     0306
7.Kořínková LucieJiříček Jan     0307
8.Adamíra ŠimonKratochvíl Jaromír     0308
9.Adamíra JiříHolina Antonín     0309
10.Tauchman JiříNovotný Pavel     13010
11.Adamíra ŠimonJiříček Jan     03011
12.Adamíra JiříKratochvíl Jaromír     03012
13.Tauchman JiříHolina Antonín     03013
14.Kořínková LucieHudský Libor     13014
15.Adamíra JiříJiříček Jan     03015
16.Tauchman JiříKratochvíl Jaromír     03016
17.Kořínková LucieHolina Antonín     03017
18.Adamíra ŠimonHudský Libor     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tauchman Jiří04Jiříček Jan40
Kořínková Lucie04Kratochvíl Jaromír40
Adamíra Šimon04Holina Antonín40
Adamíra Jiří04Novotný Pavel20
   Hudský Libor20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:6621:441TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Pavel
Pleštil Luděk
 
 
Kašík Tadeáš
Hýsek Jakub
 
 
818  3010
2.Nejedlo Josef
Vele Martin
 
 
Strnad Pavel
Vaníček Martin
 
 
789  3020
3.Vele MartinStrnad Pavel8-7-8-9 1321
4.Pleštil LuděkVaníček Martin988  3031
5.Nejedlo JosefKašík Tadeáš7-898 3141
6.Ježek PavelHýsek Jakub899  3051
7.Pleštil LuděkStrnad Pavel82-98 3161
8.Nejedlo JosefVaníček Martin897  3071
9.Ježek PavelKašík Tadeáš799  3081
10.Vele MartinHýsek Jakub828  3091
11.Nejedlo JosefStrnad Pavel9-879 31101
12.Ježek PavelVaníček Martin826  30111
13.Vele MartinKašík Tadeáš287  30121
14.Pleštil LuděkHýsek Jakub799  30131
15.Ježek PavelStrnad Pavel878  30141
16.Vele MartinVaníček Martin899  30151
17.Pleštil LuděkKašík Tadeáš268  30161
18.Nejedlo JosefHýsek Jakub828  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vele Martin31Strnad Pavel13
Pleštil Luděk40Vaníček Martin04
Nejedlo Josef40Kašík Tadeáš04
Ježek Pavel40Hýsek Jakub04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy