Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:50537:723TJ Jiskra Jaroměř E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuhajdíková Pavlína
Taláb Tomáš
 
 
Doubek Ondřej
Valčík Lukáš
 
 
-4479 3110
2.Joneš Miloslav
Novotný Michal
 
 
Jirásek Petr
Hardubejová Anna
 
 
-4-5-4  0311
3.Kuhajdíková PavlínaDoubek Ondřej75-6-8-62312
4.Taláb TomášValčík Lukáš-676-8133222
5.Joneš MiloslavHardubejová Anna-411-5-3 1323
6.Jandik JakubJirásek Petr-1-3-6  0324
7.Taláb TomášDoubek Ondřej-822-7123234
8.Joneš MiloslavValčík Lukáš-5-4-5  0335
9.Jandik JakubHardubejová Anna-4-2-6  0336
10.Kuhajdíková PavlínaJirásek Petr-666-12-82337
11.Joneš MiloslavDoubek Ondřej-9-8-4  0338
12.Novotný MichalValčík Lukáš-3-2-6  0339
13.Kuhajdíková PavlínaHardubejová Anna-41313-7-623310
14.Taláb TomášJirásek Petr6-39-5-823311
15.Novotný MichalDoubek Ondřej-3-3-5  03312
16.Kuhajdíková PavlínaValčík Lukáš4-710-8-823313
17.Taláb TomášHardubejová Anna9-4-7-8 13314
18.Joneš MiloslavJirásek Petr9-4-7-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuhajdíková Pavlína04Doubek Ondřej31
Taláb Tomáš22Valčík Lukáš31
Joneš Miloslav04Hardubejová Anna40
Jandik Jakub02Jirásek Petr40
Novotný Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zbečník AVrchní
rozhodčí:
Macura Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8635:382TJ Sokol Zbečník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macura Miloslav
Tér Libor
 
 
Sedláček Petr
Coufal Pavel
 
 
869  3010
2.Kleprlík Štěpán
Ječmínek Miroslav
 
 
Holeček Martin
Šuták Pavel ml.
 
 
3-737 3120
3.Tér LiborSedláček Petr456  3030
4.Macura MiloslavCoufal Pavel545  3040
5.Kleprlík ŠtěpánHoleček Martin766  3050
6.Ječmínek MiroslavŠuták Pavel ml.-5-87-7 1351
7.Macura MiloslavSedláček Petr635  3061
8.Kleprlík ŠtěpánCoufal Pavel64-119 3171
9.Ječmínek MiroslavHoleček Martin614  3081
10.Tér LiborŠuták Pavel ml.5610  3091
11.Kleprlík ŠtěpánSedláček Petr386  30101
12.Ječmínek MiroslavCoufal Pavel556  30111
13.Tér LiborHoleček Martin142  30121
14.Macura MiloslavŠuták Pavel ml.611-109 31131
15.Ječmínek MiroslavSedláček Petr5-1035 31141
16.Tér LiborCoufal Pavel687  30151
17.Macura MiloslavHoleček Martin755  30161
18.Kleprlík ŠtěpánŠuták Pavel ml.-2458 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tér Libor40Sedláček Petr04
Macura Miloslav40Coufal Pavel04
Kleprlík Štěpán40Holeček Martin04
Ječmínek Miroslav31Šuták Pavel ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:48423:622Sokol České Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Pavel
Lokvenc Miroslav
 
 
Kozák Ladislav
Louda Aleš
 
 
-2-3-2  0301
2.Nývlt Petr
Tichý Dragutin
 
 
Zítko Pavel
Borůvka Petr
 
 
-8-10-9  0302
3.Lokvenc MiroslavKozák Ladislav-5-10-7  0303
4.Tichý DragutinLouda Aleš-68-9-7 1304
5.Morávek PavelZítko Pavel879  3014
6.Nývlt PetrBorůvka Petr-5-9-5  0315
7.Tichý DragutinKozák Ladislav-6-3-5  0316
8.Morávek PavelLouda Aleš-8-9-2  0317
9.Nývlt PetrZítko Pavel68-10WOWO2318
10.Flek VladimírBorůvka Petr-4-4-5  0319
11.Morávek PavelKozák Ladislav-8-810-10 13110
12.Nývlt PetrLouda AlešWO    03111
13.Flek VladimírZítko Pavel-8-71110-1323112
14.Tichý DragutinBorůvka Petr-8-7-11  03113
15.Nývlt PetrKozák LadislavWO    03114
16.Flek VladimírLouda Aleš8-10-6-3 13115
17.Tichý DragutinZítko Pavel866  30215
18.Morávek PavelBorůvka Petr-8-9-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lokvenc Miroslav01Kozák Ladislav30
Tichý Dragutin13Louda Aleš30
Morávek Pavel13Zítko Pavel22
Nývlt Petr02Borůvka Petr40
Flek Vladimír03   
WO02WO20
Došlo ke zranění levého kolene hráče Nývlta Petra - tvrdý pád při hře plnou vahou na koleno.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:23735:593TJ Sokol Česká Skalice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáčková Naděžda
Čáp Petr
 
 
Schwarz Vít
Šilar Karel
 
 
6-810-11103210
2.Hrubý Bohuslav
Postupa Jan
 
 
Andrejsová Markéta
Leixnerová Jana
 
 
8-119-873220
3.Postupa JanSchwarz Vít-99-8463230
4.Čáp PetrLeixnerová Jana1267  3040
5.Hrubý BohuslavŠilar Karel-9756 3150
6.Dvořáčková NaděždaAndrejsová Markéta51-108 3160
7.Čáp PetrSchwarz Vít-9-8-9  0361
8.Hrubý BohuslavLeixnerová Jana74-87 3171
9.Dvořáčková NaděždaŠilar Karel-87510 3181
10.Postupa JanAndrejsová Markéta-8754 3191
11.Hrubý BohuslavSchwarz Vít599  30101
12.Dvořáčková NaděždaLeixnerová Jana9-83-10632111
13.Postupa JanŠilar Karel5-973 31121
14.Čáp PetrAndrejsová Markéta-5-2-14  03122
15.Dvořáčková NaděždaSchwarz Vít-6-81111732132
16.Postupa JanLeixnerová Jana872  30142
17.Čáp PetrŠilar Karel75-76 31152
18.Hrubý BohuslavAndrejsová Markéta51111  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Postupa Jan40Schwarz Vít13
Čáp Petr22Leixnerová Jana04
Hrubý Bohuslav40Šilar Karel04
Dvořáčková Naděžda40Andrejsová Markéta13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Dřevíč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična TJ Sokol V. DřevíčRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34642:644TJ Sokol Velký Dřevíč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Michal
Posnar Petr
 
 
Vlach Tomáš nejml.
Radwaňski Kazimierz
 
 
1294  3010
2.Beran Pavel
Šubrt Arne
 
 
Kuchta Petr
Sadílek Jiří
 
 
7-710-783220
3.Vaníček MichalSadílek Jiří-59-8743230
4.Posnar PetrKuchta Petr955  3040
5.Šubrt ArneRadwaňski Kazimierz-4-7-10  0341
6.Míšek PetrVlach Tomáš nejml.-5-9-10  0342
7.Posnar PetrSadílek Jiří-7457 3152
8.Šubrt ArneKuchta Petr8-8-11-10 1353
9.Míšek PetrRadwaňski Kazimierz-95-81173263
10.Vaníček MichalVlach Tomáš nejml.-599-9-52364
11.Šubrt ArneSadílek Jiří-8-18-8  0365
12.Míšek PetrKuchta Petr65-98 3175
13.Vaníček MichalRadwaňski Kazimierz8-107-10-92376
14.Posnar PetrVlach Tomáš nejml.7512  3086
15.Míšek PetrSadílek Jiří411-9-8103296
16.Vaníček MichalKuchta Petr-0-0-0  0397
17.Posnar PetrRadwaňski Kazimierz539  30107
18.Šubrt ArneVlach Tomáš nejml.-2-6-4  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaníček Michal13Sadílek Jiří13
Posnar Petr40Kuchta Petr22
Šubrt Arne04Radwaňski Kazimierz22
Míšek Petr31Vlach Tomáš nejml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40593:668TJ Náchod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bekr Milan
Cohorna Petr st.
 
 
Zetek Libor
Rojt Jan
 
 
-9979 3110
2.Hofman Václav
Hofman Lukáš
 
 
Madarász Štefan
Majdiak Jan
 
 
119-99 3120
3.Bekr MilanRojt Jan88-74 3130
4.Cohorna Petr st.Majdiak Jan-8-5-8  0331
5.Hofman VáclavZetek Libor-510-4-7 1332
6.Hofman LukášMadarász Štefan8-9-67-82333
7.Cohorna Petr st.Rojt Jan-710-9-4 1334
8.Hofman VáclavMajdiak Jan1087  3044
9.Hofman LukášZetek Libor-3-7-9  0345
10.Bekr MilanMadarász Štefan-99-9483255
11.Hofman VáclavRojt Jan-12-2-6  0356
12.Hofman LukášMajdiak Jan7-9-98-92357
13.Bekr MilanZetek Libor-789-583267
14.Cohorna Petr st.Madarász Štefan-4-2-5  0368
15.Hofman LukášRojt Jan795  3078
16.Bekr MilanMajdiak Jan9-7-9-9 1379
17.Cohorna Petr st.Zetek Libor-6-3-9  03710
18.Hofman VáclavMadarász Štefan-8-9-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bekr Milan31Rojt Jan22
Cohorna Petr st.04Majdiak Jan31
Hofman Václav13Zetek Libor31
Hofman Lukáš13Madarász Štefan31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy