Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:30729:705Jednota Orel Bohuslavice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prušinovský Jiří
Smola Jan
 
 
Kuťák Vladimír
Marinica Eduard
 
 
8-811-9123210
2.Němeček Vítězslav
Ungrád Jiří
 
 
Cimburek Jaroslav
Špetla Jaromír
 
 
111-88 3120
3.Prušinovský JiříMarinica Eduard-9-118873230
4.Němeček VítězslavŠpetla Jaromír586  3040
5.Ungrád JiříCimburek Jaroslav8-899 3150
6.Smola JanKuťák Vladimír8-8-57-92351
7.Němeček VítězslavMarinica Eduard-69-6-7 1352
8.Ungrád JiříŠpetla Jaromír-87-7793262
9.Smola JanCimburek Jaroslav10-8-8-5 1363
10.Prušinovský JiříKuťák Vladimír-8899 3173
11.Ungrád JiříMarinica Eduard-9-3-6  0374
12.Smola JanŠpetla Jaromír8-89-893284
13.Prušinovský JiříCimburek Jaroslav899  3094
14.Němeček VítězslavKuťák Vladimír85-6-2932104
15.Smola JanMarinica Eduard-589-10-523105
16.Prušinovský JiříŠpetla Jaromír864  30115
17.Němeček VítězslavCimburek Jaroslav-18998 31125
18.Ungrád JiříKuťák Vladimír-8998 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prušinovský Jiří40Marinica Eduard31
Němeček Vítězslav31Špetla Jaromír04
Ungrád Jiří31Cimburek Jaroslav13
Smola Jan13Kuťák Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchyně BVrchní
rozhodčí:
Hubka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38619:649Sokol České Meziříčí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubka Tomáš
Kulhavý Petr
 
 
Javornický Aleš
Nováček Jiří
 
 
458  3010
2.Vacek Vladimír
Konvalina Robert
 
 
Tošovský Jaroslav
Borecká Kateřina
 
 
-4-9-8  0311
3.Kulhavý PetrJavornický Aleš7-9-89-72312
4.Vacek VladimírNováček Jiří-9-10-8  0313
5.Konvalina RobertTošovský Jaroslav-7-9-6  0314
6.Hubka TomášBorecká Kateřina7-713-593224
7.Vacek VladimírJavornický Aleš-10105-473234
8.Konvalina RobertNováček Jiří-3-9-8  0335
9.Hubka TomášTošovský Jaroslav-7745 3145
10.Kulhavý PetrBorecká Kateřina-5798 3155
11.Konvalina RobertJavornický Aleš-6-5-5  0356
12.Hubka TomášNováček Jiří576  3066
13.Kulhavý PetrBorecký Jiří676  3076
14.Vacek VladimírBorecká Kateřina-11-7-5  0377
15.Hubka TomášJavornický Aleš9-9-5-9 1378
16.Kulhavý PetrNováček Jiří-8-77973288
17.Vacek VladimírBorecký Jiří8-69-11-62389
18.Konvalina RobertBorecká Kateřina-8-1212-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhavý Petr31Javornický Aleš31
Vacek Vladimír13Nováček Jiří22
Konvalina Robert04Tošovský Jaroslav11
Hubka Tomáš31Borecká Kateřina22
   Borecký Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Radechová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽďárkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:21 TJ Sokol Žďárky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanozsay Martin
Staněk Karel
 
 
Seidl Pavel
Vlček Petr
 
 
     3010
2.Jerman Vojtěch
Špaček Václav
 
 
Gonák Aleš
Jirásek Lukáš
 
 
76-78 3120
3.Jerman VojtěchSeidl Pavel845  3030
4.Špaček VáclavJirásek Lukáš963  3040
5.Staněk KarelGonák Aleš3108  3050
6.Kanozsay MartinVlček Petr15211  3060
7.Špaček VáclavSeidl Pavel778  3070
8.Staněk KarelJirásek Lukáš1079  3080
9.Kanozsay MartinGonák Aleš-5-711-7 1381
10.Jerman VojtěchLanta Robert6611  3091
11.Jirman JanSeidl Pavel-6-5-10  0392
12.Kanozsay MartinJirásek Lukáš-6-7-8  0393
13.Jerman VojtěchGonák Aleš510-812 31103
14.Špaček VáclavLanta Robert7116  30113
15.Kanozsay MartinSeidl Pavel-7-748932123
16.Jerman VojtěchJirásek Lukáš-3-11-6  03124
17.Špaček VáclavGonák Aleš9-8-97832134
18.Jirman JanLanta Robert-6-1-10  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jerman Vojtěch31Seidl Pavel13
Špaček Václav40Jirásek Lukáš22
Staněk Karel20Gonák Aleš13
Kanozsay Martin22Vlček Petr01
Jirman Jan02Lanta Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbečník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30686:576TTC Nové Město nad Metují C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truchlík František
Zelený Milan
 
 
Štencl Josef
Štencl Josef ml.
 
 
456  3010
2.Klug Karel
Matouš Josef
 
 
Friede Norbert
Červený Karel
 
 
13-6-78-102311
3.Matouš JosefŠtencl Josef9-9-8-8 1312
4.Zelený MilanČervený Karel-1076-9-72313
5.Klug KarelŠtencl Josef ml.-1495-863223
6.Truchlík FrantišekFriede Norbert538  3033
7.Zelený MilanŠtencl Josef1254  3043
8.Klug KarelČervený Karel-9-7-4  0344
9.Truchlík FrantišekŠtencl Josef ml.535  3054
10.Matouš JosefFriede Norbert-8-9-8  0355
11.Klug KarelŠtencl Josef89-10-6-112356
12.Truchlík FrantišekČervený Karel346  3066
13.Matouš JosefŠtencl Josef ml.-9-4-10  0367
14.Zelený MilanFriede Norbert5-8810 3177
15.Truchlík FrantišekŠtencl Josef3-753 3187
16.Matouš JosefČervený Karel86-9-8-122388
17.Zelený MilanŠtencl Josef ml.154  3098
18.Klug KarelFriede Norbert-5-946632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matouš Josef04Štencl Josef22
Zelený Milan31Červený Karel31
Klug Karel22Štencl Josef ml.13
Truchlík František40Friede Norbert13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:49387:617TJ Jiskra Jaroměř F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karel Jiří
Horák Jaroslav
 
 
Le Tiu
Osladil Václav
 
 
-5-9-5  0301
2.Karlová Renata
Samek David
 
 
Kyška Jiří
Tichý Tomáš
 
 
-3-7-5  0302
3.Karlová RenataOsladil Václav-1-6-5  0303
4.Samek DavidKyška Jiří88-4-6-32304
5.Karel JiříLe Tiu-8-10-4  0305
6.Horák JaroslavTichý Tomáš-9-4-7  0306
7.Samek DavidOsladil Václav-5-9-3  0307
8.Karel JiříKyška Jiří-3-7-7  0308
9.Horák JaroslavLe Tiu99-98 3118
10.Karlová RenataTichý Tomáš-7-6-4  0319
11.Karel JiříOsladil Václav-8-7-5  03110
12.Horák JaroslavKyška Jiří-8-6-2  03111
13.Karlová RenataLe Tiu-9-6-6  03112
14.Samek DavidMunzar Jiří8-9-10-8 13113
15.Horák JaroslavOsladil Václav-4-3-4  03114
16.Karlová RenataKyška Jiří-4-5-5  03115
17.Samek DavidLe Tiu-4-10-3  03116
18.Karel JiříMunzar Jiří1087  30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karlová Renata04Osladil Václav40
Samek David04Kyška Jiří40
Karel Jiří13Le Tiu31
Horák Jaroslav13Tichý Tomáš20
   Munzar Jiří11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy