Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Neveklov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36 Sokol Neveklov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šostý Michal
Krejčí Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Hausenblas Jakub
Kohout Ondřej
 
 
Holý Pavel
Kačmar David
 
 
     2311
3.Kohout OndřejWO    3021
4.Krejčí MilanKačmar David     2322
5.Hausenblas JakubHolý Pavel     2323
6.Šostý MichalPeter Luboš     0324
7.Krejčí MilanWO    3034
8.Hausenblas JakubKačmar David     2335
9.Šostý MichalHolý Pavel     3145
10.Kohout OndřejPeter Luboš     1346
11.Hausenblas JakubWO    3056
12.Šostý MichalKačmar David     3266
13.Kohout OndřejHolý Pavel     0367
14.Šachl DavidPeter Luboš     0368
15.Šostý MichalWO    3078
16.Kohout OndřejKačmar David     0379
17.Šachl DavidHolý Pavel     13710
18.Hausenblas JakubPeter Luboš     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kohout Ondřej03Kačmar David31
Krejčí Milan01Holý Pavel31
Hausenblas Jakub03Peter Luboš40
Šostý Michal21   
Šachl David02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pyšely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:20 KST Týnec nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balata Vladimír
Staněk Jiří
 
 
Dráb Milan
Kovařík Jiří
 
 
     3010
2.Jakubcová Blanka
Jakubcová Hana
 
 
Chrt Martin
Černý Matěj
 
 
     3020
3.Balata VladimírDráb Milan     3030
4.Staněk JiříČerný Matěj     3040
5.Kašpárek FrantišekChrt Martin     0341
6.Jakubcová HanaKovařík Jiří     3151
7.Staněk JiříDráb Milan     3261
8.Kašpárek FrantišekČerný Matěj     2362
9.Jakubcová BlankaChrt Martin     2363
10.Balata VladimírKovařík Jiří     3073
11.Kašpárek FrantišekDráb Milan     3083
12.Jakubcová BlankaČerný Matěj     3093
13.Balata VladimírChrt Martin     2394
14.Staněk JiříKovařík Jiří     30104
15.Jakubcová BlankaDráb Milan     30114
16.Balata VladimírČerný Matěj     32124
17.Staněk JiříChrt Martin     23125
18.Kašpárek FrantišekKovařík Jiří     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balata Vladimír31Dráb Milan04
Staněk Jiří31Černý Matěj13
Kašpárek František22Chrt Martin40
Jakubcová Hana10Kovařík Jiří04
Jakubcová Blanka21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18 TJ Kavalier Sázava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdek Jakub
Linhart Pavel ml.
 
 
Hazmuka Pavel
Štěpánek Milan
 
 
     1301
2.Trmal Jan
Žoha Michal
 
 
Škopková Věra
 
 
WO    3011
3.Žoha MichalHazmuka Pavel     3221
4.Houdek JakubŠtěpánek Milan     2322
5.Trmal JanŠkopková Věra     3032
6.Linhart Pavel ml.WO    3042
7.Houdek JakubHazmuka Pavel     3152
8.Trmal JanŠtěpánek Milan     3062
9.Linhart Pavel ml.Škopková Věra     0363
10.Žoha MichalWO    3073
11.Trmal JanHazmuka Pavel     3083
12.Linhart Pavel ml.Štěpánek Milan     3293
13.Žoha MichalŠkopková Věra     30103
14.Houdek JakubWO    30113
15.Linhart Pavel ml.Hazmuka Pavel     03114
16.Žoha MichalŠtěpánek Milan     30124
17.Houdek JakubŠkopková Věra     31134
18.Trmal JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žoha Michal30Hazmuka Pavel13
Houdek Jakub21Štěpánek Milan13
Trmal Jan30Škopková Věra13
Linhart Pavel ml.12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Votice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna VoticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:17 TJ Sokol Votice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brejla Libor
Januš Ivan
 
 
Svoboda Petr
Hruška Jan
 
 
     3010
2.Dvořáková Lenka
Písařík Tomáš
 
 
Škvor David
Šturc Jaroslav
 
 
     3020
3.Januš IvanŠkvor David     3130
4.Dvořáková LenkaHruška Jan     3040
5.Brejla LiborŠturc Jaroslav     3050
6.Písařík TomášSvoboda Petr     3260
7.Dvořáková LenkaŠkvor David     3170
8.Brejla LiborHruška Jan     3080
9.Písařík Tomᚊturc Jaroslav     0381
10.Januš IvanSvoboda Petr     3191
11.Brejla LiborŠkvor David     1392
12.Písařík TomášHruška Jan     30102
13.Januš IvanŠturc Jaroslav     30112
14.Dvořáková LenkaSvoboda Petr     30122
15.Písařík Tomᚊkvor David     03123
16.Januš IvanHruška Jan     30133
17.Dvořáková LenkaŠturc Jaroslav     30143
18.Brejla LiborSvoboda PetrWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Januš Ivan40Škvor David22
Dvořáková Lenka40Hruška Jan04
Brejla Libor21Šturc Jaroslav13
Písařík Tomáš22Svoboda Petr03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Olbramovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olbramovice Ves 158,25901 OlbramoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:34 SDH Olbramovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bron Zdeněk
Trázník Miroslav
 
 
Ošmera Jan
Peřina Tadeáš
 
 
     0301
2.Matějovský Pavel
Chudlářský Jaroslav
 
 
Ošmera Zdeněk
Vodehnal Petr
 
 
     3211
3.Bron ZdeněkOšmera Jan     3221
4.Matějovský PavelOšmera Zdeněk     3231
5.Trázník MiroslavPeřina Tadeáš     0332
6.Chudlářský JaroslavVodehnal Petr     3042
7.Matějovský PavelOšmera Jan     3052
8.Trázník MiroslavOšmera Zdeněk     3162
9.Chudlářský JaroslavPeřina Tadeáš     0363
10.Bron ZdeněkVodehnal Petr     3173
11.Trázník MiroslavOšmera Jan     1374
12.Chudlářský JaroslavOšmera Zdeněk     0375
13.Bron ZdeněkPeřina Tadeáš     0376
14.Matějovský PavelVodehnal Petr     3186
15.Chudlářský JaroslavOšmera Jan     3196
16.Bron ZdeněkOšmera Zdeněk     1397
17.Matějovský PavelPeřina Tadeáš     0398
18.Trázník MiroslavVodehnal Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bron Zdeněk22Ošmera Jan13
Matějovský Pavel31Ošmera Zdeněk22
Trázník Miroslav22Peřina Tadeáš40
Chudlářský Jaroslav22Vodehnal Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Divišov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ostředek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DivišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:22 Sokol Divišov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Vladimír
Nožka Věslav
 
 
Císař Daniel
Suchánek Josef
 
 
     3010
2.Bělina Nikola
Křížová Alena
 
 
Vosátka Martin
Vosátka Patrik
 
 
     2311
3.Křížová AlenaCísař Daniel     3021
4.Bělina NikolaVosátka Patrik     1322
5.Nožka VěslavSuchánek Josef     3032
6.Růžička VladimírVosátka Martin     2333
7.Bělina NikolaCísař Daniel     3043
8.Nožka VěslavVosátka Patrik     1344
9.Růžička VladimírSuchánek Josef     3054
10.Křížová AlenaVosátka Martin     3264
11.Nožka VěslavCísař Daniel     3074
12.Růžička VladimírVosátka Patrik     2375
13.Křížová AlenaSuchánek Josef     3085
14.Bělina NikolaVosátka Martin     3295
15.Růžička VladimírCísař Daniel     30105
16.Křížová AlenaVosátka Patrik     03106
17.Bělina NikolaSuchánek Josef     30116
18.Nožka VěslavVosátka MartinWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křížová Alena31Císař Daniel04
Bělina Nikola31Vosátka Patrik40
Nožka Věslav21Suchánek Josef04
Růžička Vladimír22Vosátka Martin12
WO10WO01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy