Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45 TJ Sokol Teplýšovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košař Pavel
Sadílek Stanislav
 
 
Zeman Pavel
Pessr Jiří
 
 
     2301
2.Plíšek Jan
Plíšek Pavel
 
 
Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
     2302
3.Dvořák MartinŠramota Pavel     0303
4.Košař PavelPessr Jiří     3013
5.Plíšek PavelZeman Pavel     1314
6.Plíšek JanSládek Jaroslav     0315
7.Košař PavelŠramota Pavel     2316
8.Plíšek PavelPessr Jiří     3226
9.Plíšek JanZeman Pavel     1327
10.Dvořák MartinSládek Jaroslav     3137
11.Plíšek PavelBreburda Milan     3047
12.Plíšek JanPessr Jiří     0348
13.Dvořák MartinZeman Pavel     1349
14.Sadílek StanislavSládek Jaroslav     03410
15.Plíšek JanBreburda Milan     13411
16.Dvořák MartinPessr Jiří     03412
17.Sadílek StanislavZeman Pavel     03413
18.Plíšek PavelSládek Jaroslav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Martin13Šramota Pavel20
Košař Pavel11Pessr Jiří22
Plíšek Pavel22Zeman Pavel40
Plíšek Jan04Sládek Jaroslav31
Sadílek Stanislav02Breburda Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvaniga Jan
Šípek Jiří
 
 
Tomašovič Ivan
Kučera Jan
 
 
     1301
2.Pospíšil Jiří
Pospíšil Tomáš
 
 
Matoušek Jakub
Bartůšková Jarmila
 
 
     3011
3.Cvaniga JanTomašovič Ivan     0312
4.Pospíšil TomášKučera Jan     3122
5.Šípek JiříMatoušek Jakub     2323
6.Pospíšil JiříBartůšková Jarmila     3133
7.Pospíšil TomášTomašovič Ivan     0334
8.Šípek JiříKučera Jan     2335
9.Pospíšil JiříMatoušek Jakub     3045
10.Cvaniga JanBartůšková Jarmila     3255
11.Šípek JiříTomašovič Ivan     3265
12.Pospíšil JiříKučera Jan     2366
13.Cvaniga JanMatoušek Jakub     2367
14.Pospíšil TomášBartůšková Jarmila     3077
15.Pospíšil JiříTomašovič Ivan     3287
16.Cvaniga JanKučera Jan     0388
17.Pospíšil TomášMatoušek Jakub     2389
18.Šípek JiříBartůšková Jarmila     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvaniga Jan13Tomašovič Ivan22
Pospíšil Tomáš22Kučera Jan31
Šípek Jiří22Matoušek Jakub31
Pospíšil Jiří31Bartůšková Jarmila04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 TJ Kavalier Sázava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šteflíček Jiří
Srb Miroslav
 
 
Zavadil Rostislav
Švestka Petr
 
 
     3210
2.Šturc Jaroslav
Linhart Pavel st.
 
 
Lovíšek Lubomír
Jíša Tomáš
 
 
     3120
3.Linhart Pavel st.Zavadil Rostislav     3030
4.Martin GáborŠvestka Petr     0331
5.Šturc JaroslavLovíšek Lubomír     3041
6.Šteflíček JiříJíša Tomáš     3051
7.Martin GáborZavadil Rostislav     0352
8.Šturc JaroslavŠvestka Petr     3162
9.Šteflíček JiříLovíšek Lubomír     3072
10.Linhart Pavel st.Jíša Tomáš     3082
11.Šturc JaroslavZavadil Rostislav     2383
12.Šteflíček JiříŠvestka Petr     3293
13.Linhart Pavel st.Lovíšek Lubomír     32103
14.Srb MiroslavJíša Tomáš     13104
15.Šteflíček JiříZavadil RostislavWO    03105
16.Linhart Pavel st.Švestka Petr     13106
17.Srb MiroslavLovíšek Lubomír     31116
18.Šturc JaroslavJíša TomášWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Linhart Pavel st.31Zavadil Rostislav21
Martin Gábor02Švestka Petr22
Šturc Jaroslav21Lovíšek Lubomír04
Šteflíček Jiří30Jíša Tomáš12
Srb Miroslav11   
WO11WO11
Hráče domácích Gábor střídá hráč Srb.



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Kakos Miroslav
 
 
Černý Aleš
Lejček Roman
 
 
     3210
2.
 
 
Šturc Zdeněk
Škvor Josef
 
 
WO    0311
3.Kakos MiroslavŠturc Zdeněk     3221
4.Tichá VendulaŠkvor Josef     3031
5.Kahoun JosefČerný Aleš     1332
6.Lejček RomanWO    0333
7.Tichá VendulaŠturc Zdeněk     3043
8.Kahoun JosefŠkvor Josef     2344
9.Černý AlešWO    0345
10.Kakos MiroslavLejček Roman     3255
11.Kahoun JosefŠturc Zdeněk     1356
12.Škvor JosefWO    0357
13.Kakos MiroslavČerný Aleš     3067
14.Tichá VendulaLejček Roman     3277
15.Šturc ZdeněkWO    0378
16.Kakos MiroslavŠkvor Josef     3188
17.Tichá VendulaČerný Aleš     3098
18.Kahoun JosefLejček RomanWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kakos Miroslav40Šturc Zdeněk12
Tichá Vendula40Škvor Josef12
Kahoun Josef03Černý Aleš12
   Lejček Roman02
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čerčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MračRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23 TJ Slavoj Čerčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dykast Ladislav
Žádník Jiří
 
 
Škvor Vladimír
Rabiňák Jaroslav
 
 
     3110
2.Vocel Viktor
Mádr Václav
 
 
Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
     2311
3.Žádník JiříPlatil Jaroslav     3021
4.Vocel ViktorŠkvor Vladimír     2322
5.Mádr VáclavRabiňák Jaroslav     3032
6.Dykast LadislavDlouhá Marie     1333
7.Vocel ViktorKhol Pavel     1334
8.Mádr VáclavŠkvor Vladimír     3044
9.Dykast LadislavRabiňák Jaroslav     3254
10.Žádník JiříDlouhá Marie     3164
11.Mádr VáclavKhol Pavel     3274
12.Dykast LadislavŠkvor Vladimír     3184
13.Žádník JiříRabiňák Jaroslav     3094
14.Vocel ViktorDlouhá Marie     31104
15.Dykast LadislavKhol Pavel     30114
16.Žádník JiříŠkvor Vladimír     30124
17.Vocel ViktorRabiňák Jaroslav     13125
18.Mádr VáclavDlouhá MarieWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žádník Jiří40Platil Jaroslav01
Vocel Viktor13Škvor Vladimír13
Mádr Václav30Rabiňák Jaroslav13
Dykast Ladislav31Dlouhá Marie12
   Khol Pavel12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:střídavě
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PyšelyRozhodčí:střídavě
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Jiří
Gončar Ivan
 
 
Jahoda Martin
Jahoda Luděk
 
 
     3110
2.Ptáček Pavel
Hrach Miroslav
 
 
Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
     3120
3.Kovařík JiříJahoda Luděk     3030
4.Gončar IvanJahoda Martin     1331
5.Ptáček PavelFulín Jiří     1332
6.Hrach MiroslavChocholoušek Martin     3142
7.Gončar IvanJahoda Luděk     1343
8.Ptáček PavelJahoda Martin     0344
9.Hrach MiroslavFulín Jiří     2345
10.Kovařík JiříChocholoušek Martin     3155
11.Vejmelka JaroslavJahoda Luděk     1356
12.Hrach MiroslavJahoda Martin     1357
13.Kovařík JiříFulín Jiří     3067
14.Gončar IvanChocholoušek Martin     3277
15.Hrach MiroslavJahoda Luděk     0378
16.Kovařík JiříJahoda Martin     1379
17.Gončar IvanFulín Jiří     3189
18.Vejmelka JaroslavChocholoušek Martin     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovařík Jiří31Jahoda Luděk31
Gončar Ivan22Jahoda Martin40
Ptáček Pavel02Fulín Jiří22
Hrach Miroslav13Chocholoušek Martin04
Vejmelka Jaroslav11   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy