Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Krusičany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Divišov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
klub sdh krusičanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40 Sokol Divišov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vozár Ján
Ptáčník Petr
 
 
Vlk Jaromír
Lehán Marko
 
 
     1301
2.Heřman Karel st.
Heřman Karel ml.
 
 
Pekárek Milan st.
Kuneš Luboš
 
 
     3211
3.Vozár JánPekárek Milan st.     0312
4.Heřman Karel st.Kuneš Luboš     3022
5.Heřman Karel ml.Vlk Jaromír     2323
6.Ptáčník PetrLehán Marko     1324
7.Heřman Karel st.Pekárek Milan st.     3134
8.Heřman Karel ml.Kuneš Luboš     0335
9.Ptáčník PetrVlk Jaromír     0336
10.Vozár JánLehán Marko     3146
11.Heřman Karel ml.Pekárek Milan st.     0347
12.Ptáčník PetrKuneš Luboš     2348
13.Vozár JánVlk Jaromír     1349
14.Heřman Karel st.Lehán Marko     03410
15.Ptáčník PetrPekárek Milan st.     03411
16.Vozár JánKuneš Luboš     30511
17.Heřman Karel st.Vlk Jaromír     31611
18.Heřman Karel ml.Lehán Marko     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vozár Ján22Pekárek Milan st.31
Heřman Karel st.31Kuneš Luboš22
Heřman Karel ml.13Vlk Jaromír31
Ptáčník Petr04Lehán Marko22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Olbramovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 SDH Olbramovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikšík Radek
Zavaďák Pavel
 
 
Novák Václav
Bron Zdeněk
 
 
     0301
2.Beňatinský Jiří
Hruška Petr
 
 
Topol Libor
Pekárek Luboš
 
 
     0302
3.Mikšík RadekNovák Václav     0303
4.Hruška PetrTopol Libor     0304
5.Zavaďák PavelPekárek Luboš     0305
6.Beňatinský JiříBron Zdeněk     0306
7.Hruška PetrNovák Václav     0307
8.Zavaďák PavelTopol Libor     2308
9.Beňatinský JiříPekárek Luboš     0309
10.Mikšík RadekBron Zdeněk     03010
11.Zavaďák PavelNovák Václav     13011
12.Beňatinský JiříTopol Libor     03012
13.Mikšík RadekPekárek Luboš     03013
14.Hruška PetrBron Zdeněk     03014
15.Beňatinský JiříNovák Václav     13015
16.Mikšík RadekTopol Libor     03016
17.Hruška PetrPekárek Luboš     03017
18.Zavaďák PavelBron Zdeněk     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikšík Radek04Novák Václav40
Hruška Petr04Topol Libor40
Zavaďák Pavel04Pekárek Luboš40
Beňatinský Jiří04Bron Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HeřmaničkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:13 Sokol Netvořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truhlář Ladislav
Čipera Miroslav
 
 
Vrtiška Tomáš
Šplíchal Ladislav
 
 
     1301
2.Kubásek Jiří
Netolický Stanislav
 
 
Cmíral Jaroslav
Řezáč Petr ml.
 
 
     3011
3.Truhlář LadislavVrtiška Tomáš     3121
4.Čipera MiroslavŠplíchal Ladislav     3131
5.Kubásek JiříCmíral Jaroslav     3041
6.Netolický StanislavŘezáč Petr ml.     3051
7.Čipera MiroslavVrtiška Tomáš     2352
8.Kubásek JiříŠplíchal Ladislav     3162
9.Netolický StanislavCmíral Jaroslav     3072
10.Truhlář LadislavŘezáč Petr ml.     3082
11.Kubásek JiříVrtiška Tomáš     3192
12.Netolický StanislavŠplíchal Ladislav     30102
13.Truhlář LadislavCmíral Jaroslav     30112
14.Čipera MiroslavŘezáč Petr ml.     30122
15.Netolický StanislavVrtiška Tomáš     13123
16.Truhlář LadislavŠplíchal Ladislav     30133
17.Čipera MiroslavCmíral Jaroslav     30143
18.Kubásek JiříŘezáč Petr ml.     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Truhlář Ladislav40Vrtiška Tomáš22
Čipera Miroslav31Šplíchal Ladislav04
Kubásek Jiří40Cmíral Jaroslav04
Netolický Stanislav31Řezáč Petr ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TATRAN Kamenný Přívoz AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ÚročniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jílové u PrahyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:47 TJ Úročnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Karel
Volek Radomír
 
 
Müller Tomáš
Balata Luboš
 
 
     3210
2.Jirka Oldřich st.
Horák František
 
 
Šejstal Zdeněk
Klinger Vratislav
 
 
     1311
3.Jirka Oldřich st.Šejstal Zdeněk     2312
4.Volek RadomírBalata Luboš     2313
5.Kukla KarelMüller Tomáš     2314
6.Horák FrantišekKlinger Jakub     0315
7.Volek RadomírŠejstal Zdeněk     3125
8.Kukla KarelBalata Luboš     1326
9.Horák FrantišekMüller Tomáš     0327
10.Jirka Oldřich st.Klinger Jakub     1328
11.Kukla KarelŠejstal Zdeněk     1329
12.Horák FrantišekBalata Luboš     13210
13.Jirka Oldřich st.Müller Tomáš     31310
14.Volek RadomírHruška Vojtěch     13311
15.Horák FrantišekŠejstal Zdeněk     03312
16.Jirka Oldřich st.Balata Luboš     23313
17.Volek RadomírMüller Tomáš     31413
18.Kukla KarelHruška Vojtěch     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirka Oldřich st.13Šejstal Zdeněk31
Volek Radomír22Balata Luboš40
Kukla Karel04Müller Tomáš22
Horák František04Klinger Jakub20
   Hruška Vojtěch20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neveklov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ostředek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNA NEVEKLOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:51 Sokol Ostředek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Zdeněk
Peter Karel
 
 
Měchura Stanislav
Vaigl Martin
 
 
     0301
2.Veselý Libor
Kačmar Michal
 
 
Žydyk Juraj
Škvor Marek ml.
 
 
     1302
3.Veselý LiborMěchura Stanislav     2303
4.Kačmar MichalVaigl Martin     1304
5.Kříž ZdeněkŽydyk Juraj     1305
6.Peter KarelŠkvor Marek ml.     1306
7.Kačmar MichalMěchura Stanislav     1307
8.Kříž ZdeněkVaigl Martin     0308
9.Peter KarelŽydyk Juraj     0309
10.Veselý LiborŠkvor Marek ml.     3219
11.Kříž ZdeněkMěchura Stanislav     03110
12.Koutenská ZuzanaVaigl Martin     03111
13.Veselý LiborŽydyk Juraj     23112
14.Kačmar MichalŠkvor Marek ml.     32212
15.Koutenská ZuzanaMěchura Stanislav     03213
16.Veselý LiborVaigl Martin     03214
17.Kačmar MichalŽydyk Juraj     03215
18.Kříž ZdeněkŠkvor Marek ml.     32315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Libor13Měchura Stanislav40
Kačmar Michal13Vaigl Martin40
Kříž Zdeněk13Žydyk Juraj40
Peter Karel02Škvor Marek ml.13
Koutenská Zuzana02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy